21:27 (14:12)
O2xyworld HBC Jičín
cz Nedeľa 24.11.2019, 17:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 11. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:29:28)

Druhý poločas měl naprosto jasný průběh. Hosté se brzy dostali do slušného náskoku, který si už dokázali pohlídat. Největší problém Frýdku nastal na útočné polovině, vždyť domácí skórovali ve druhé třicetiminutovce pouhých sedm branek! Machalický předvedl několik výborných zákroků, Veverka lapil obě sedmičky soupeře.

Konec zápasu. (21:27)
    60
    Zhruba třináct vteřin před koncem se trefuje Dolejší, jehož rána šla přesně pod horní tyčku! (21:27)

60
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav). (21:26)
    60
    Z pravého křídla teď Pomichálek kosmeticky upravuje skóre. Navíc se bude vylučovat. (21:26)

59
    Kovařík se dostal do samostatného úniku. Hodně ledabylé zakončení poslal nad branku! (20:26)

59
    Oddechový čas pro hosty. (20:26)

58
    Skřehot se ocitl úplně sám před Machalickým. Opět ale zamířil vysoko nad horní tyčku! (20:26)

58
    Jičínská obrana se znovu stihla vrátit a zamezit rychlé akci soupeře. (20:26)
    57
    Miľko se na šesti metrech dostal k míči, následně se štěstím obelstil Pyška! (20:26)

56
    Trápení Frýdku na útočné polovině pokračuje, Gřešek z bezprostřední blízkosti neuspěl proti Machalickému. Domácí dali pouhých šest branek ve druhém poločase! (20:25)
    55
    Samostatný únik Rychny zastavil Pyško, jenže Hlava byl jako první u odraženého balónu a trefil prázdnou klec! (20:25)

55
    Před Strackem se otevřelo hodně prostoru. Jeho následný pokus byl zblokovaný. (20:24)

54
    Prorážení v tuto chvíli odpískáno jičínskému házenkáři na levé spojce. Technických chyb přibývá! (20:24)

54
    Další domácí ztráta míče na útočné polovině hřiště, hosté rozehrávají od vlastní střídačky. (20:24)