Brémy – Schalke 1:2 (kon.) | Düsseldorf – Bayern 0:4 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 0:2 (kon.)
Leverkusen – Freiburg 1:1 (kon.) | Union Berlín – Mönchengladbach 2:0 (kon.) | Lipsko – Kolín nad Rýnom 4:1 (kon.)
Werder Brémy
1:2 (0:1)
FC Schalke 04
cz Sobota 23.11.2019, 15:30 • Weserstadion, Bremen • Nemecká Bundesliga • 12. kolo

Dnešní zápas začal být zajímavý až ve druhé půle, první poločas byl od obou týmů extrémně opatrný a bez šancí. Až v závěru se prosadili hosté po akci Ramana s Harítem. ještě před nimi orazítkoval tyč Caligiuri. Druhá půle už byla odehrána v mnohem rychlejším a lepším tempu. Hosté se tlačili dopředu a dokázali po chybě Langkampa vstřelit druhý gól. Poté už hosté hráli bez stresu a v pohodě, jenže ještě se postaral o drama snížením Osako. Domácí se však už na závěrečný tlak nedokázali zformovat, a tak utkání skončilo 1:2 pro Schalke. To je vše, na shledanou. (17:28:09)

90+6

90+5
    Střela v poslední minutě nastavení nebyla vůbec špatná, Nübelovy vypadla, ale poté ji už zkrotil.

90+4
    Ne, tenhle pokus nemůže Nübela ohrozit.

90+3
    Domácí tým se zatím nedokáže dostat do závěrečného tlaku.

90+2
    Hosté jsou u rohového praporku Brém.

90
    Nastavuje se ještě pět minut nad rámec základní hrací doby.

88
    Střídání v týmu Schalke: Také hosté naposledy střídají, Harít pomalu odchází a dohrát zápas jde Burgstaller.

87
    Mascarell fauloval na žlutou kartu.

86
    Centr z pravé strany a zakončení z voleje Rašici nemělo příliš vysokou razanci.

85
    Střídání v týmu Brémy: Poslední střídání domácích, Langkamp odchází a nahradí ho Goller, který se pokusí udělat něco s výsledkem.

85
    Domácí se snaží, perou se o každý míč, ale jestli už není pozdě.

83
    Hosté natahují každou minutu.

81
    Střídání v týmu Schalke: Raman má pro dnešek splněno, nahradí ho na posledních deset minut Matondo.

80
    Werder právě vstřelil branku!
    A máme tu snížení! Centr našel přesně nabíhajícího Gebre Selassieho, který trefil jen brankáře, odražený míč se dostal k YUYA OSAKO a ten ho uklidil do prázdné brány.

79
    Zajímavá střela Caligiuriho, o dost lepší zakončení než předvedl před chvílí na druhé straně Pizarro.

77
    Další zakončení Pizarra, rána zamířila tak do dvacáté řady.

75
    Domácí opět tlačí, ale Nübel chytá všechny pokusy o centry.

73
    Střídání v týmu Brémy: Odpracováno má dnes Bargfrede, místo něj přichází Johannes Eggestein.