Gençlerbirliği – Kayserispor 2:1 (kon.) | Rizespor – Antalyaspor 1:0 (kon.) | Sivasspor – Konyaspor 2:0 (kon.)
Gaziantep – Galatasaray 0:2 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
2:1 (1:0)
Kayserispor
cz Sobota 09.11.2019, 13:00Turecká Superliga • 11. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (15:00:46)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 4:8. Fauly: 12:8.

Je dobojováno! Máme za sebou utkání, které může ve finálním účtování patřit mezi ty rozhodující v boji o záchranu. Gençlerbirliği jej začalo lépe díky gólu Sia. Dvacet minut před koncem za hosty vyrovnal Demir, jenže za dalších deset minut rozhodl o těsné výhře domácího týmu rumunský legionář Stancu. Gençlerbirliği tak slaví druhou výhru v sezóně a posun na šestnáctkou příčku, ze které ztrácí jen tři body na desáté místo. Kayyserispor naopak zůstává se sedmi body poslední.

90+7

90+6
    Gençlerbirliği i tuhle situaci přečkalo. Přízemní střela Bilala Basaçikoglua putovala přesně do místa, které kontroloval Özbir.

90+5
    Tak nakonec ještě jeden přímý kop za faul Zarga Tourého na Lopese, ke kterému došlo nějaký metr před domácí šestnáctkou!

90+4
    A znovu jen odkop od branky účelově zdržujícího Özbira. Tohle už by si měli domácí fotbalisté pohlídat až do závěrečného hvizdu.

90+3
    Miguel Lopes se dostal k hlavičce, ale z patnácti metrů domácí branku netrefil. Moc času na vyrovnání už poslednímu týmu tabulky nezbývá.

90+2
    Ahmet Oğuz vrazil do Emreho Demira a hosté tak budou moci zahrozit z dlouhého nákopu. Ještě předtím se ale znovu ošetřuje na straně Gençlerbirliği.

90+1
    Druhá půle je nastavena o pět minut, přestože nedocházelo k nějakému většímu kouskování hry.

90
    Şamil Çinaz neuhlídal Sia, jehož střelu Lung vyrazil na Stancua. Ten šel do dorážky, jenže míč proběhl podél brankové čáry zpět k Siovi, který se pak zjevil v postavení mimo hru.

89
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Halil Pehlivan, přichází Ahmet Oğuz.

88
    V domácím pokutovém území proběhlo rychlé ošetřování Pehlivana, který byl odnesen na nosítkách a zřejmě bude muset střídat.

87
    Lopes roztáhl hru na pravou stranu, odkud dával střílený pas před branku Basaçikoglu, jenže z toho byl jen další z celé řady ofsajdů.

86
    Střídání v týmu Kayserispor: ze hřiště odchází Brice Dja Djedjé, přichází Bilal Basaçikoglu.

84
    První šance pro Adebayora! Africkému útočníkovi připravil dobrou pozici Henrique, jenže střela z šestnácti metrů proletěla nad brankou Özbira.

83
    Daniel João Candeias trefil při obranném zákroku míč, ale s ním i kotník protihráče, za což vyfasoval žlutou kartu.

83
    Brice Dja Djedjé si nerozuměl s Korkmazem, od kterého očekával náběh po levé postranní čáře. Je z toho aut pro domácí mužstvo.
    81. Bogdan STANCU - 2:1