Toronto – Vegas 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 2:4 (kon.)
Florida – Washington 4:5 (po pr.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:4 (po pr.) | Ottawa – LA Kings 3:2 (po pr.)
Chicago – Vancouver 5:2 (kon.) | Colorado – Nashville 9:4 (kon.) | Calgary – NJ Devils 5:2 (kon.)
Arizona – Columbus 2:3 (kon.) | San Jose – Minnesota 6:5 (kon.) | Buffalo – Tampa Bay 2:3 (kon.)
Ottawa Senators
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Los Angeles Kings
cz Piatok 08.11.2019, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:26:03)

Trestné minuty: 4:4

Zápas je u konce, když se v prodloužení, hraném ve vysokém tempu nejprve dvakrát neprosadili hosté, když je vychytal vynikající Nilsson a z protiútoku poté udeřila Ottawa. Po výjezdu od mantinelu se nadvakrát prosadil Jean-Gabriel Pageau a zařídil pro Ottawu prémiový bod.

63:12 Jean-Gabriel PAGEAU - 3:2

63:12
    Ottawa právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! Domácí tým se usadil v útočném pásmu, u levého mantinelu se puku chopil JEAN-GABRIEL PAGEAU, bleskově se dostal před Campbella a nadvakrát se mu povedlo procpat puk za brankovou čáru – 3:2! Asistence: Nick Paul.

62:42
    Doughty byl vytlačen z útočného pásma, dopředu může jít Ottawa.

62:08
    Kempe si dal v útočném pásmu dvě kolečka, jenže nenašel vhodnou pozici jak pro střelu, tak ani pro přihrávku.

61:26
    Rozhodnout mohl Toffoli, jeho zakončení z bezprostřední blízkosti ale Nillson vychytal bleskovým přemístěním se.

60:49
    Lépe dopadl Chabot, ten se ke střele dostal, jeho rána se ale odrazila od Campbellova ramene.

60:27
    Connor Brown neprošel po pravé straně, skončil v rohu a o puk přišel.

60:01

Statistiky

Střely na branku: 30:26
    Zásahy brankářů: 24:28
    Vyhraná vhazování: 31:29
    Hity: 30:33

Šedesát minut hry nám o vítězi nerozhodlo, byť domácí byli opravdu kousíček od výhry. Třetí třetina přinesla taktéž aktivní hokej z obou stran blíže úspěchu byli hosté z Los Angeles. Jenže Ottawa se v 50. minutě vymanila a sama se dostala do vedení po pohotové střele Arťoma Anisimova z prostorů mezi kruhy. Domácí poté dobře bránili svůj těsný náskok a v power-play soupeře mohl definitivně rozhodnout. C. Brown. Jenže neuspěl a osm sekund před koncem srovnal Tyler Toffoli. Dáme si tak pětiminutový nášup.

60:00

Aleš Pur

Góly a asistencie: 38. Duclair (N. Zajcev, B. Tkachuk), 50. Anisimov (Ennis, Chlapík), 64. Pageau (N. Paul) – 27. D. Brown (Kopitar), 60. Toffoli (Roy, Kovaľčuk)

Ottawa Senators: A. Nilsson (C. Anderson) – N. Zajcev, Chabot, Hainsey (A), Brännström, DeMelo, Borowiecki (A) – Duclair, Tierney, B. Tkachuk – Ennis, Anisimov, Namestnikov – Co. Brown, Pageau (A), N. Paul – Davidsson, Beaudin, Chlapík.
    Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Doughty (A), Martinez, Walker, B. Hutton, Roy, MacDermid – J. Carter (A), Kopitar (C), Toffoli – Wagner, Lizotte, Kovaľčuk – D. Brown, A. Kempe, Iafallo – Lewis, Amadio, Clifford.

Rozhodca: StLaurent, McIsaac – Mach, Flemington

Diváci: 9 929