Rusko – Fínsko 3:4 (kon.) | Česko – Švédsko 3:1 (kon.)
koniec
Česko
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Švédsko
cz Štvrtok 07.11.2019, 18:35 • Tegera Arena, Leksand (SWE) • Euro Hockey Tour
Predzápasové kurzy
  58:12 Michal ŘEPÍK - 3:1
   
  58:12
  Česko právě vstřelilo branku!
  O vítězi dnešního duelu je rozhodnuto! Švédsko vsadilo na jednu kartu, bez brankáře se vrhlo do útoku, ale z třetího zásahu se raduje česká lavička. Andrej Nestrašil našel na pravé straně osamoceného MICHALA ŘEPÍKA, který dokázal trefit prázdnou klec. Asistence: Andrej Nestrašil.
  34:36 Jan KOVÁŘ - 2:1
   
  34:36
  Česko právě vstřelilo branku!
  Využitá přesilovka a Češi znovu vedou! Švédský tým chtěl i v oslabení útočit, ale ztrátu puku dokázalo Česko potrestat. Nestrašil přiťukl kotouč do jízdy JANU KOVÁŘOVI, který prudkou ránou překonal Reideborna. Asistence: Andrej Nestrašil.
  30:50 Mikael WIKSTRAND - 1:1
   
  30:50
  Švédsko právě vstřelilo branku!
  Švédsko srovnává krok! Od levého mantinelu dostal parádní přihrávku MIKAEL WIKSTRAND. Šestadvacetiletý obránce Kazaně si počkal na vhodný okamžik a zápěstím překonal Romana Willa. Asistence: Anton Rödin.
  24:47 Dmitrij JAŠKIN - 1:0
   
  24:47
  Česko právě vstřelilo branku!
  Češi ubránili oslabení a z následného útoku se ujímají vedení. Krejčíkovo nahození ještě dokázal Reideborn vyrazit před sebe. Následně se ale dostal k odraženému kotouči DMITRIJ JAŠKIN, který z úhlu prostřelil domácího gólmana. Asistence: Jakub Krejčík.

  Vít Schück

  Góly a asistencie: 25. Jaškin (J. Krejčík), 35. Jan Kovář (A. Nestrašil), 59. Řepík (A. Nestrašil) – 31. Wikstrand (Rödin)


  Česko: Will (Langhamer) – Šustr, Jeřábek (A), Moravčík, J. Krejčík, Zámorský, M. Doudera, Pyrochta, J. Galvas – Řepík, Jan Kovář (C), A. Nestrašil – H. Zohorna, T. Zohorna (A), R. Zohorna – T. Rachůnek, Sedlák, Jaškin – M. Stránský, Filippi, R. Pavlík – Smejkal.
  Švédsko: Reideborn (Hellberg) – Sellgren (A), Wikstrand, Nilsson (C), Alsing, Lundberg, Bertilsson – Lindqvist, Berglund, Rödin – Zaar, Händemark, Bromé (A) – C. Klingberg, Sundström, O. Lindberg – Brodin, L. Johansson, Friberg.

  Rozhodca: Sergej Morozov (RUS), Ivan Fatejev (RUS) – Daniel Persson (SWE), Tobias Nordlander (SWE)

  Diváci: 5078