Marseille – Lille 2:1 (kon.) | Amiens – Brest 1:0 (kon.) | Angers – Štrasburg 1:0 (kon.)
Metz – Montpellier 2:2 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:3 (kon.)
Toulouse FC
2:3 (1:1)
Olympique Lyon
cz Sobota 02.11.2019, 20:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:11:14)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 4:10. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:4.

Závěr tedy hodně nešťastný pro Toulouse. To se ve druhé půli díky velké chybě A. Lopese dostalo do vedení, avšak v něm vydrželo jen deset minut, kdy se hostům povedlo podruhé srovnat. V závěru spalovaly šance oba celky a když už to vypadalo, že i druhý poločas skončí nerozhodně, přišla poslední akce zápasu, ze které Lyon vytěžil třetí gól a díky němu i velmi cenné vítězství.

90+9

90+8
    Hra ještě není u konce, útočí domácí hráči.
    90+5. Memphis DEPAY - 2:3

90+5
    Lyon právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro domácí hodně kruté, hosté v posledních vteřinách nastavení poprvé strhávají vedení na svoji stranu. MEMPHIS DEPAY prošel kolem několika protihráčů a zamířil do volné části u pravé tyče a Reynet byl krátký.

90+5
    Trochu riskantní malá domů, ale Reynet si dokázal poradit i teď a balón rychle odkopl do bezpečí.

90+3
    Reynet vyběhl až k hranici pokutového území, aby míč včas schoval do bezpečí.

90+1
    Nastavuje se pět minut.
    90+1. Dembélé stál v ofsajdu

90+1
    Depayovu střelu Reynet výtečně vyrazil, na Dembélého dorážku sice byl krátký, avšak vzhledem k tomu, že soupeř stál v ofsajdu a gól tak nebyl uznán, nemuselo jej to příliš mrzet.

90
    Reynet teď ukryl balón do rukavic a s rozehrávkou nepospíchá.

89
    Denayer byl připraven hlavičkovat, avšak na letící míč o kousek nedosáhl. Pár centimetrů a mohli se hosté radovat.

88
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Jean Lucas.

86
    Depay byl blízko druhému zásahu, avšak jeho přízemní ránu dobrým zákrokem vyrazil Reynet, který se včas položil na zem.

85
    Leya Iseka se dostával do šance, ovšem v pokutovém území o míč přišel a to čistým způsobem.

84
    Žlutou kartu dostává William Vainqueur (Toulouse FC).

83
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Jean-Victor Makengo.

Petr Frömel

Góly: 15. Sanogo (Amian), 57. A. Lopes (vla.) – 26. Depay (Reine-Adélaïde), 67. M. Dembélé (Aouar), 90+5. Depay (Mendes)

Karty:   46. Goncalves (TOU), 82. Kone (TOU), 84. Vainqueur (TOU)

Toulouse FC: Reynet – Amian, Isimat-Mirin, Goncalves, Issiaga Sylla – Dossevi (83. Makengo), Vainqueur, Kone, Gradel (C) – Sanogo (60. Leya Iseka), Koulouris.
    Náhradníci: Goicoechea – Moreira, Diarra, Boisgard, Makengo, Ngoumou, Leya Iseka.

Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois, J. Andersen, Denayer (C), Y. Koné – Reine-Adélaïde (75. Cornet), Mendes, Tousart (63. B. Traoré), Aouar (88. Jean Lucas) – M. Dembélé, Depay.
    Náhradníci: Tătăruşanu – Marcelo, Tete, Jean Lucas, Caqueret, B. Traoré, Cornet.

Rozhodca: K. Abed – E. Finjean, B. Courbet