Česko – Grécko 1:1 (kon.) | Čierna Hora – S. Macedónsko 1:2 (kon.) | Fínsko – Malta 4:0 (kon.)
Dánsko – Sev. Írsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Litva 0:0 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 3:0 (kon.)
Francúzsko – Azerbajdžan 5:0 (kon.) | Írsko – Taliansko 0:0 (kon.)
Írsko
0:0 (0:0)
Taliansko
cz Štvrtok 10.10.2019, 21:05Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

Irové po třech výhrách poprvé ztratili, přesto zůstávají s deseti body na čele tabulky. Italové zatím odehráli teprve druhé utkání a se čtyřmi body jsou v kvalifikační skupině třetí.

S tímto konstatováním se pro dnešní večer loučím, dobrou noc a zase někdy na počtenou. (23:07:49)

Držení míče: 51%–49%.
    Střely na branku: 5–1.
    Střely mimo: 2–7.
    Rohy: 1–3.
    Ofsajdy: 3–1.
    Fauly: 11–12.

Gólů jsme se v dnešním kvalifikačním utkání o postup na Mistrovství Evropy U21 nedočkali. Zápas byl vcelku vyrovnaný a příliš šancí jsme také neviděli, takže se dá říct, že remíza odpovídá. Nejzajímavějším momentem utkání byla 65. minuta, kdy byly po vzájemné strkanici vyloučeny ofenzivní hvězdy obou týmů Troy Parrott a Moise Kean. Italský supertalent, který hájí od letošní sezony barvy anglického Evertonu, tak na hřišti vydržel jen nějakých dvacet minut, protože naskočil až do druhé půle.

90+5

90+4
    A ještě jedna pošťuchovaná na závěr, tentokrát jsou aktéry Obafemi a Adjapong.

90+3
    Frattesi pálil z nějakých 20 metrů vysoko nad.

90+2
    Bastoni v souboji s Kilkennym pohlídal svého soupeře na zádech a balon pustil do autu.

90+1
    Za dlouhým nákopem se vydal rychlonohý Idah, který utekl Bastonimu. Proti míči šel daleko z vápna i italský gólman a nakonec byl u balonu ve skluzu o chviličku dříve. Balon tak doslova urval na tribunu a nebezpečí zažehnal.

90
    Rozhodčí nastaví druhý poločas o čtyři minuty.

89
    O'Shea, který převzal po Molumbym kapitánskou pásku, je ošetřován. V závěru zápasu jej trápí křeče.

87
    Idah vybojoval míč pro střídajícího Knighta, který vystřelil z rohu vápna přes Adjaponga, ale míč proletěl nad horní tyčkou.

87
    ...Locatelliho centr žádného adresáta nenašel, následný pokus o technický obstřel Tonaliho byl hodně nepřesný.

87
    Rohový kop pro Italy...

86
    Nevysoký Cutrone měl při nákopu dopředu proti dvěma urostlým stoperům velký hendikap a může být rád, že vybojoval autové vhazování.

85
    Střídání v týmu Irsko: ze hřiště odchází Molumby, přichází Kilkenny.

85
    Centr Idaha uhrála italská obrana před Obafemim do bezpečí.

84
    Obě obrany jsou teď trochu otevřené a útočí se ze strany na stranu. Že bychom se ještě nakonec přece jen dočkali branky?
    82. Molumby zahrozil z přímého kopu.

82
    Irové si ještě přiťukli míč ke střele, bomba Molumbyho mířila pod břevno, ale Carnesecchi se vyznamenal a vyrazil míč na roh.