Česko – Grécko 1:1 (kon.) | Čierna Hora – S. Macedónsko 1:2 (kon.) | Fínsko – Malta 4:0 (kon.)
Dánsko – Sev. Írsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Litva 0:0 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 3:0 (kon.)
Francúzsko – Azerbajdžan 5:0 (kon.) | Írsko – Taliansko 0:0 (kon.)
Francúzsko
5:0 (3:0)
Azerbajdžan
cz Štvrtok 10.10.2019, 21:00Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 2

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:51:48)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 9:8.

Je konec! Francie zvládla svůj úvodní duel v kvalifikaci a vítězí vysoko 5:0! rancie vlétla do utkání jako velká voda a hned v úvodu se prosadil Odsonne Edouard! Poté hosté uklidnili hru, jenže deset minut před přestávkou přidal Edouard svůj druhý zásah! Po rohovém kopu se navíc ještě prosadil Zagadou. Po změně stran pokračovala domácí reprezentace v exhibici. Další branku přidal v 53. minutě Aouar. Hosté poté chvíli uklidnili hru, ale poslední slovo měl střídající Nordin.

90+2

90+2
    Domácí Francie si už pouze užívá své dvoubrankové vedení. Mladíci ze země galského kohouta zvládli vstup do kvalifikace na jedničku.

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Před branku hostujícího celku přiletěl další prudký centr, za kterým se hnal Nordin, jenže v pádu hlavičkoval vysoko nad branku.

89
    Amian Adou dostal přihrávku do pokutového území, jenže jeho zakončení v pádu schoval Ibrahimov do rukavic!

88
    Kamara diriguje rozehrávku Francie na vlastní polovině. Domácí stoper se rozhodl pro rozehrávku na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v modrém.

87
    Sejdijev je v dnešním duelu neúnavný. Krajní obránce hostujícího výběru se znovu dostal až do blízkosti pokutového území, ale už nedokázal přihrát.

86
    Nordin se hnal sám na brankáře, ale Ibrahimov dokázal rychle vyběhnout, zmenšil střelci palebný úhel a vykopl míč levou nohou!

85
    Cozza se na druhé straně v hlavičkovém souboji dopustil nedovoleného zákroku a daroval Ázerbájdžánu rozehrávku přímého kopu ze zajímavé pozice.

84
    Sejdijev dostal prostor na levé straně, jenže daleko se s míčem u nohy nedostal. Důrazný obránce Amian Adou jej obral o míč.

83
    Další pokus hostujícího výběru o protiútok zastavuje zdvižený praporek! Ofsajd.

82
    Nordin dostal další krásnou přihrávku do běhu, přehodil si míč na pravačku, ale přízemní střelou minul přední tyč.

81
    Hosté se ještě tlačí na polovinu Francie, ale o vítězi dnešního souboje už je jasno. Nikdo v červeném se navíc nedostal do zakončení.