Česko – Grécko 1:1 (kon.) | Čierna Hora – S. Macedónsko 1:2 (kon.) | Fínsko – Malta 4:0 (kon.)
Dánsko – Sev. Írsko 2:1 (kon.) | Škótsko – Litva 0:0 (kon.) | Rumunsko – Ukrajina 3:0 (kon.)
Francúzsko – Azerbajdžan 5:0 (kon.) | Írsko – Taliansko 0:0 (kon.)
Rumunsko
3:0 (0:0)
Ukrajina
cz Štvrtok 10.10.2019, 19:30 • Stadionul Ilie Oană (Ploiești) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:28:43)

Střely na branku: 7:0. Střely mimo: 5:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:10.

Je dobojováno! Ještě patnáct minut před koncem platilo nerozhodné skóre, do té doby měli Ukrajinci větší počet brankových příležitostí, Ledněv trefil tyčku. Klíčová byla první branka Morutana, po které už hosté museli otevřít hru. Střídající Petre pak dvakrát využil nedůrazu ukrajinské defenzivy a upravil na konečných 3:0!

90+5
    90+4. Adrian PETRE - 3:0

90+4
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Zmar Ukrajiny podtržen! Bilyk si myslel, že bude hrát obrana, ovšem nebylo tomu tak a do výhodné pozice se dostal ADRIAN PETRE. Ten si Bilyka přehodil, hlavou posunul míč, následně asi z metru trefoval odkrytou branku!

90+3
    Žlutou kartu dostává Daniel Vlad (Rumunsko).

90+1
    První nastavená minuta spěje ke svému konci, Supriaha už nedokázal zastihnout míč na hrací ploše, odkop pro Vlada.

90
    U míče je znovu brankář Vlad. Polský rozhodčí Frankowski bude přidávat čtyři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Ukrajinci rozehrávali rohový kop. Odražený balón zůstal na dvaceti metrech, Čeberko to zkoušel technicky, ale minul domácí svatyni!

87
    Zakončení Citaišviliho končí vysoko nad brankou! Blíží se závěr zápasu, hosté se jen těžko dostávají do větších šancí.

86
    Výborné čtení hry od domácího gólmana. Vlad vyběhl někam na malé vápno, vzápětí míč podržel v náručí a zůstal ležet na trávníku.

85
    Marius Marin zajel uprostřed hřiště do Alibekova a hlavní rozhodčí Frankowski mu po minutovém pobytu na trávníku udělil červenou kartu!

84
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Dennis Man, přichází Marius Marin.

83
    Tohle domácím vyhovuje. Hra se odehrává poblíž hostující branky, Rumuni vybojovali další rohový kop, navíc budou střídat.

81
    Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka dnešního zápasu. Uvidíme, jak hosté zareagují na dvě inkasované branky.
    80. Adrian PETRE - 2:0

80
    Netrvalo to dlouho, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! Mihăilu sice Bilyk vychytal, ovšem k odraženému balónu se dostal ADRIAN PETRE, který jej z bezprostřední blízkosti dotlačil za hostujícího brankáře!

78
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Maksim Čech, přichází Ahmed Alibekov.