Kazachstan – Cyprus | 1:2 (kon.) | | | Bielorusko – Estónsko | 0:0 (kon.) | | | Holandsko – Sev. Írsko | 3:1 (kon.) |
Chorvátsko – Maďarsko | 3:0 (kon.) | | | Slovensko – Wales | 1:1 (kon.) | | | Rakúsko – Izrael | 3:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Slovinsko | 2:1 (kon.) | | | Lotyšsko – Poľsko | 0:3 (kon.) | | | Belgicko – San Maríno | 9:0 (kon.) |
Rusko – Škótsko | 4:0 (kon.) |
Česko – Grécko | 1:1 (kon.) | | | Čierna Hora – S. Macedónsko | 1:2 (kon.) | | | Fínsko – Malta | 4:0 (kon.) |
Dánsko – Sev. Írsko | 2:1 (kon.) | | | Škótsko – Litva | 0:0 (kon.) | | | Rumunsko – Ukrajina | 3:0 (kon.) |
Francúzsko – Azerbajdžan | 5:0 (kon.) | | | Írsko – Taliansko | 0:0 (kon.) |
Česko – Švédsko | 3:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Žižkov | 1:3 (kon.) | | | Brno – Sigma Olomouc | 2:0 (kon.) |
Brazília – Senegal | 1:1 (kon.) | | | Srbsko – Paraguaj | 1:0 (kon.) |
Švajčiarsko – Česko | 1:1 (kon.) | | | Nemecko – Poľsko | 3:4 (kon.) |
koniec
Fínsko
4:0
(3:0)
Malta
Petr Sumbal
Góly:
24. Assehnoun, 32. Källman, 38. Vella (vla.), 66. Valakari
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:6.
Rozhodca: Jenkins – Edwards, Bryant
Diváci:
Karty: 31. Halme (FIN) – 24. Beerman (MAL), 41. Zerafa (MAL)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:6.
Fínsko:
Jääskeläinen – Halme (C) (56. Häkkinen), Pikkarinen, Sundman – Virtanen, Soisalo, Lingman (70. Ylätupa), Kairinen (70. Oksanen), Assehnoun (80. Banza) – Valakari, Källman (56. Vertainen)
Náhradníci: Keto, Mäenpää, Oksanen, Ylätupa, Vertainen, Banza, Häkkinen, Mattsson, Kouassivi-Benissan
Tréner:
Malta: A. Vella – Z. Grech, Pulis, Borg (C), Cassar 46. Busuttil) – Sansone, Xuereb, Zerafa (80. Dimech), Camilleri – Beerman (87. Attard), Brincat (87. Elouni)
Náhradníci: Aquilina, Debono, Pisani, Jan Busuttil, Grima, Tanti, Elouni, Dimech, Attard
Tréner:
Náhradníci: Keto, Mäenpää, Oksanen, Ylätupa, Vertainen, Banza, Häkkinen, Mattsson, Kouassivi-Benissan
Tréner:
Malta: A. Vella – Z. Grech, Pulis, Borg (C), Cassar 46. Busuttil) – Sansone, Xuereb, Zerafa (80. Dimech), Camilleri – Beerman (87. Attard), Brincat (87. Elouni)
Náhradníci: Aquilina, Debono, Pisani, Jan Busuttil, Grima, Tanti, Elouni, Dimech, Attard
Tréner:
Rozhodca: Jenkins – Edwards, Bryant
Diváci:
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Myles Beerman, přichází Ayrton Attard.
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Kaan Kairinen, přichází Jaakko Oksanen.
Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Aapo Halme, přichází Jonas Häkkinen.