Red Star Kunlun – Nižnekamsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – D. Moskva 3:2 (kon.) | Ufa – Barys 1:2 (kon.)
Novgorod – Viťaz 4:2 (kon.) | Čerepovec – S.Moskva 3:2 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 3:2 (kon.)

Spartak právě vstřelil branku!
    Tak možná tu ještě máme záchvěv vzdoru, hosté se totiž po kombinaci v útočném pásmu dostali na dostřel, když od modré pálil JAKOV RYLOV a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Patrik Hersley, Alexander Chochlačov.
    53:02 Arťom FJODOROV - 3:1

53:02
    Tak se hosté nakonec přece dočkali. Severstal už sice hrál v pěti, nicméně akce Spartaku pokračovala, Rylov přihrál zprava ke vzdálenější tyči, kde stál volný ARŤOM FJODOROV a ten neměl problém trefit odkrytou branku. Asistence: Jakov Rylov, Vjačeslav Leščenko.

50:56
    Rozhodčí ale ve hře objevil další faul domácích a Makar Chabarov dostal dvě minuty za krosček.

49:43
    Spartak to teď může zkusit v přesilovce, dvě minuty za držení dostal Vladislav Provolněv.

46:10
    Střídání v týmu Spartak Moskva: ze hřiště odchází Július Hudáček, přichází Nikita Bespalov.
    46:00 German GRAČJOV - 3:0

46:00
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Čerepovec uniká do tříbrankového náskoku, když zprava poslal Zacharčuk bekhendovou přihrávku na zcela volného GERMANA GRAČJOVA a ten nikým neohrožován prostřelil Hudáčka. Asistence: Ivan Zacharčuk, Anton Sizov.
    38:00 Vladislav PROVOLNĚV - 2:0

38:00
    Už je to o dvě branky. Domácí Severstal rozehrál situaci na modrou čáru, odkud vypálil VLADISLAV PROVOLNĚV a jeho dělovka se zastavila za Hudáčkovými zády! Asistence: Daniil Vovčenko.

35:54
    Je po přesilovce Spartaku, neboť v útočném pásmu se dopustil faulu Gennadij Stoljarov a dostal dvě minuty za vražení na hrazení.

34:45
    Spartak dostane šanci na srovnání v přesilovce, dvě minuty za podrážení totiž dostal Vadim Kudako.

21:52
    Severstal se dostával do kontru a ten Akim Trišin musel faulovat. Dostal za to dvě minuty za podrážení.
    11:28 Sergej MONACHOV - 1:0

11:28
    Domácí tým jde do vedení! Po zisku puku ve středním pásmu vymyslel Severstal akci levou stranou a po přihrávce na střed sklepával puk na Hudáčkovu branku SERGEJ MONACHOV. Asistence: Bogdan Jakimov, Makar Chabarov.

07:42
    Co ale nebylo v pořádku, bylo to, že Jegor Morozov při pádu sevřel puk rukou a dostal za to dvě minuty. Přesilovka pro Spartak.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 12. Monachov (Jakimov, Chabarov), 38. Provolnev (Vovčenko), 46. Gračjov (I. Zacharčuk, Sizov) – 54. Fjodorov (Rylov, Leščenko), 60. Rylov (Hersley, Chochlačov)

Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (Chakimov) – Šulák, Provolnev, N. Chlystov, Rogov, Chabarov, Chochlov, Sizov, Kudako – Liška, Jakimov, Monachov – Morozov, A. Alexejev, Markovin – Geraskin, Trubačov, Vovčenko – I. Zacharčuk, Kodola, Gračjov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (47. Bespalov) – Gončarov, D. Višněvskij, Rylov, Hersley, Kulik, Trišin, Volkov – Karsums, Zubov, Leščenko – Talalujev, R. Hanzl, Chochlačov – Fjodorov, Juňkov, Nikoncev – Kokarev, Stoľarov, Cyplakov – Šablovskij.

Rozhodca: Kulakov, Naumov – Černyšov, Šalagin

Diváci: 4 225