Litoměřice – Kadaň 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 2:8 (kon.) | Jihlava – Havířov 1:3 (kon.)
Motor ČB – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Chomutov – Poruba 2011 8:3 (kon.) | Slavia – Sokolov 4:0 (kon.)
Přerov – Vsetín 2:1 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
2:8 (1:2, 1:4, 0:2)
LHK Jestřábi Prostějov
cz Streda 09.10.2019, 17:30Chance Liga (CZ) • 12. kolo

56:33
    Vyloučen domácí Petr Kolmann za podrážení.

54:58
    Závar před Dvořákovou brankou, puk poskakoval v brankovišti, za zády hostujícího brankáře ale nekončí!

53:56
    Za domácí beky si nabruslil Dvořáček, který ale bekhendem na Hrstku nevyzrál!
    50:41 Lukáš ŽÁLČÍK - 2:8

50:41
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tohle už je pořádný debakl! Benátečtí si nepohlídali LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který uháněl sám na Hrstku, kterého překonal střelou do horního růžku. Asistence: Marek Račuk, Petr Krejčí.
    50:12 Matěj NOVÁK - 2:7

50:12
    Hosté v posledních minutách neměli žádný velký tlak, přesto střílí sedmou branku. Na hranici kruhu se dostal ke kotouči MATĚJ NOVÁK, jenž střelou, kterou otřel o tyčku, dostává puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Jandus, David Brančík.

44:21
    Račuk jednoduše zpoza branky našel před branovištěm Žálčíka, jehož ale vychytala Hrstkova lapačka!

41:37
    Dnešnímu zápasu přihlíží 215 diváků.

35:27
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Martin Novotný na 5 minut a do konce zápasu za hrubost, u domácích Radek Duda na 5 minut a do konce zápasu taktéž za hrubost.

31:01
    Klapka zůstal nyní po buly osamocený před Dvořákem, kterého ale trefil do vyrážečky!

30:12
    Hosté chybovali a před brankou se ocitl osamocený Chrtek, který bekhendem mířil nad břevno!
    27:18 David DVOŘÁČEK - 2:6

27:18
    Hostům nyní lepí úplně vše. Opět se usadili před Hrstkovou brankou, kde se přesnou střelou prezentoval DAVID DVOŘÁČEK. Asistence: Lukáš Žálčík, Jakub Husa.

25:31
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostí Václav Meidl za hrubost, u domácích Radek Duda taktéž za hrubost.
    24:20 Petr KAFKA - 2:5

24:20
    Další útok už ale končí za Hrstkovými zády. Před Hrstkou se nejlépe orientova PETR KAFKA, který přidává pátou branku prostějovských Jestřábů. Asistence: Lukáš Žálčík, Jakub Husa.
    23:03 Jan ŠÍR - 2:4

23:03
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Benátečtí velmi rychle korigují stav. Průžek se přihnal až k Dvořákově brance a pěknou přihrávkou našel JANA ŠÍRA, jemuž stačilo trefit odkrytou část branky. Aistence: Jiří Průžek, Ondřej Chrtek.

21:51
    Domácí střídají brankáře. Jakuba Kašpara nahrazuje Jakub Hrstka.
    21:51 David DVOŘÁČEK - 1:4

21:51
    Hosté vstoupili do druhé třetiny impozantně. V mezikruží se chopil puku DAVID DVOŘÁČEK a mířil nadmíru přesně. Asistence: Marek Račuk, Jaroslav Mrázek.
    20:49 Lukáš KREJČÍK - 1:3

20:49
    Na levém křídle se uvolnil LUKÁŠ KREJČÍK, který střelou, patrně o tyčku, dostává potřetí puk za Kašparova záda. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Novotný.
    18:31 Jakub RYCHLOVSKÝ - 1:2

18:31
    Benátečtí snižují v přesilové hře. Na modré čáře se chopil puku Špaček, jehož následnou střelu usměrnil mimo Dvořákův dosah JAKUB RYCHLOVSKÝ. Asistence: Daniel Špaček, Adam Musil.

17:12
    Vyloučen hostující Petr Chlán za vysokou hůl.
    15:39 Marek RAČUK - 0:2

15:39
    Hosté velmi brzy trestají. Po rychlé akci se dostal před Kašpara MAREK RAČUK a puk někudy skrz výstroj benáteckého brankáře doskotačil za branovou čáru. Asistence: Lukáš Žálčík, Petr Kafka.
    13:05 Petr KAFKA - 0:1

13:05
    Hosté svoji druhou přesilovou hru využívají. Na kruhu se dostal ke kotouči PETR KAFKA, který namířil puk přesně nad rameno domácího brankáře Kašpara. Asistence: Marek Račuk, Jaroslav Mrázek.

11:31
    Vyloučen domácí Radek Duda za vysokou hůl.

10:03
    Potrestána hráčská lavice hostí za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Matěj Novák.

7:48
    Hosté vyrazili do protiútoku. Kafka předložil kotouč Žálčíkovi, který ale ve vyložené šanci trefil Kašparův položený beton!

6:14
    Zřejmě to byl Chlán, kdo nyní zakončoval z mezikruží do tyče!

4:51
    Vyloučen domácí Radek Duda za podrážení.

Ondřej Nejedlo

Góly a asistencie: 19. Rychlovský (D. Špaček, A. Musil), 24. Šír (Průžek, Chrtek) – 14. Kafka (Račuk, Mrázek), 16. Račuk (Žálčík, Kafka), 21. L. Krejčík (Nouza, M. Novotný), 22. Dvořáček (Račuk, Mrázek), 25. Kafka (Žálčík, Husa), 28. Dvořáček (Žálčík, Husa), 51. M. Novák (T. Jandus, Brančík), 51. Žálčík (Račuk, P. Krejčí)

HC Benátky nad Jizerou: Kašpar (22. Hrstka) – Kolmann, Kunst, Buchtela, Aubrecht, Niko, Žůrek – R. Duda, Chrtek, Průžek – Klapka, A. Musil, Šír – Rychlovský, Najman, D. Špaček – Šafařovský, Wiencek.
    LHK Jestřábi Prostějov: D. Dvořák (Štůrala) – Muška, M. Novotný, Mrázek, Hrdinka, Brančík, Husa, P. Krejčí – Nouza, V. Meidl, L. Krejčík – Žálčík, Račuk, Kafka – Berger, Chlán, Dvořáček – Ouřada, M. Novák, T. Jandus.

Rozhodca: Šindel, Wagner – Axman, Hnát