Augsburg – Leverkusen 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 0:3 (kon.) | Mainz – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Paderborn – Bayern 2:3 (kon.) | Lipsko – Schalke 1:3 (kon.) | Dortmund – Brémy 2:2 (kon.)
Borussia Dortmund
2:2 (2:1)
Werder Brémy
cz Sobota 28.09.2019, 18:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný sobotní večer. (20:29:00)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:10.

Brémy získávají v Dortmundu senzační bod, dnes totiž předvedly skvělý výkon a bod je naprosto zasloužený. První dva góly padly v první 10. minutách utkání, nejprve se prosadil Milot Rašica a o minutu později Mario Götze. V závěru prvního poločasu dokonal obrat Marco Reus a vypadalo to, že Borussia si výhru pohlídá. V 55. minutě však vyroval Marco Friedl a drama bylo na světa. Brémy následně zamkly svou bránu a nakonec senzační remízu udrželi. Dortmund tak nevyhrál už tři soutěžní zápasy v řadě.

90+4

Dnešní utkání sleduje 81 365 diváků.

90+3
    V nastavení se hraje jen poblíž šestnáctky Brém, ale Werder se stále skvěle brání a nyní dokonce vydřel odkop pro svého gólmana.

90+2
    Roh rozehrál také Dortmund, ale centr Thorgana Hazarda zastavil první bránící hráč v cestě.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hosté si před nastavením ještě vybojovali rohový kop, ale domácí defenziva rozhodně nehodlá v závěru zápas inkasovat.

89
    Dortmund to tentokrát zkouší pomocí centru, ale ten neměl naději na úspěch a Brémy se opět ženou do protiútoku.

88
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Josh Sargent, přichází Claudio Pizarro.

87
    Domácí musí začínat další útočné snažení ze své poloviny, čas na vyrovnání navíc už začíná opravdu docházet.

86
    Borussia úspěšně rozehrála i přes napadající soupeřící hráče, ale cestu do šestnáctky Werderu stále nemůže najít.

85
    Werder se však stále bezchybně brání, vybojoval míč a nyní získává co nejvíce času na útočné půlce.

84
    Dortmund konečně začíná kombinovat na útočné polovině, kde zatím marně hledá cestu do šestnáctky.

83
    Míč mají na svých kopačkách hostech, kteří se v klidu otočí a zapoji do hry také své stopery.

82
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Leonardo Bittencourt, přichází Johannes Eggestein.

81
    Brémy získává co nejvíce času napadáním, Axel Witsel navíc při rozehrávce málem ztratil míč.

Lukáš Mihal

Góly: 9. M. Götze (Ł. Piszczek), 41. Reus (T. Hazard) – 8. Rašica (Klaassen), 55. Friedl (Sargent)

Karty:   68. Weigl (DOR)

Borussia Dortmund: Bürki – Ł. Piszczek, Akanji, Weigl, Hakimí – Dahoud (67. Brandt), Witsel – T. Hazard, Reus (C), Sancho (80. Guerreiro) – M. Götze (72. Alcácer).
    Náhradníci: Hitz – Delaney, Balerdi, Bruun Larsen, Zagadou, Guerreiro, Alcácer, Brandt, Morey.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Şahin, Groß – Lang, M. Eggestein, Klaassen (C), Friedl – Bittencourt (82. J. Eggestein), Sargent (88. C. Pizarro), Rašica (73. Goller).
    Náhradníci: Kapino – Goller, Straudi, Bargfrede, C. Pizarro, J. Eggestein, Veljković.

Rozhodca: Aytekin – Dietz, Beitinger

Diváci: 81 365