Augsburg – Leverkusen 0:3 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 0:3 (kon.) | Mainz – Wolfsburg 0:1 (kon.)
Paderborn – Bayern 2:3 (kon.) | Lipsko – Schalke 1:3 (kon.) | Dortmund – Brémy 2:2 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
0:3 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 28.09.2019, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga • 6. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (17:25:05)

Fauly: 11:13

Zápas je u konce, stejně jako v prvním poločase, ani v tom druhém, rozhodčí nic nenastavoval. Hoffenheim na zápas nebude vzpomínat v dobrém, doma totálně propadl a prohrál s Mönchengladbachem 0:3. První poločas byl vyrovnaný a téměř bez šancí na obou stranách, rozčísla ho až 43. minuta a gól Alassana Pléy, na který mu krásně přihrál Thuram. Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem a důležitou druhou branku přidal právě Marcus Thuram. Pojistku na vítězství Gladbachu pak přidal v závěru utkání Florian Neuhaus. Zajímavostí v zápase bylo, že rozhodčí hned dvakrát nejprve odpískal penaltu, ale pokaždé si to pak při přezkoumání situace u monitoru rozmyslel.

90+1

89
    Pavel Kadeřábek byl faulovaný, i když se to Breelu Embolovi vůbec nelíbí.

88
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Stefan Lainer, přichází Tony Jantschke.

87
    Přeci jen se ještě mohli domácí zapsat na střeleckou listinu, ale to by museli mít více štěstí. Sebastian Rudy pěknou střelou po zemi trefil pouze tyč.

86
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Florian Neuhaus, přichází Raffael.

85
    Gladbach už si užívá poslední minuty utkání a ví, že si domů poveze tři body.

83
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    A teď už je nejspíš definitivně hotovo. Pléa našel krásnou přihrávkou FLORIANA NEUHAUSE, který byl na hranici ofsajdu. Neuhaus zvládl zakončení skvěle, elegantně přehodil brankáře. Asistence: Alassane Pléa.

82
    Před chvíli střídající Lukas Rupp nebezpečně hlavičkoval, ale ani on nebyl přesný, chyběl mu kousek.

82
    Penalta to nebude! Už podruhé v zápase rozhodčí Osmers odvolal po shlédnutí záznamu svůj penaltový verdikt.

81
    Rozhodčí se ale jde přeci jen pro jistotu podívat na monitor.

80
    Florian Grillitsch šel skluzem do souboje a fauloval Floriana Neuhause. Jasný faul a jasná penalta.

80
    Píská se penalta pro Mönchengladbach.

79
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Lukas Rupp.

78
    Hoffenheimu dnes zatím nepřeje ani štěstí. Sargis Adamjan se dostal k dobré hlavičce, ale těsně minul branku. Sommer se za míčem jen podíval.

77
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Marcus Thuram, přichází Patrick Herrmann.