Paríž – Štrasburg 1:0 (kon.) | Bordeaux – Metz 2:0 (kon.) | Brest – Rennes 0:0 (kon.)
Dijon – Nîmes 0:0 (kon.) | Montpellier – Nice 2:1 (kon.)
Stade Brestois 29
0:0 (0:0)
Stade Rennes
cz Sobota 14.09.2019, 20:00 • Stade Francis-Le Blé, Brest • Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:57:20)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:11.

Je konec. Utkání mezi Stade Brestois 29 a Stade Rennes FC končí bezbrankovou remízou. První poločas nám nenabídl ani střelu na branku, ale to v některých ohledech naplnila druhá půle. V 51. minutě hosté vstřelili branku, ale ta díky ofsajdu nakonec neplatila. V 64. minutě hosté opět dokázali dostat míč do domácí svatyně, ale nejprve to vypadalo, že hra už byla přerušená, protože domácí brankář Larsonneur zůstal ležet na hrací ploše po srážce se spoluhráčem, ale posléze rozhodčí ukázal, že gól platí, ovšem následně se šel podívat na video a díky faulu hostujícího hráče branku neuznal. V 81. minutě ani střela Traorého neskončila gólem a platné branky jsme se tak dnes nedočkali.
    Rennes si odvezlo z Brestu jeden bod za bezbrankovou remízou.

90+6

90+6
    Posléze se ale Traoré dopustil jen nedovoleného zákroku a to je pravděpodobně vše.

90+6
    Paul Lasne dokázal odzbrojit Raphinhu o míč, ale následně jej poslal do zámezí a Rennes tak získalo autové vhazování.
    90+5. Gaëtan Charbonnier neprostřelil Mendyho.

90+5
    Edouard Mendy se musel rychle položit na zem, jelikož přišla střela Gaëtana Charbonniera směřující k pravé tyči, ale hostující gólman podržel svůj tým.

90+4
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Christian Battocchio.

90+4
    Posléze sice přišel centr do vápna, ale tam gólman Edouard Mendy dokázal vyboxovat balón.

90+3
    Nyní se Jonas Martin dopustil tvrdého zákroku, za který uviděl kartu žluté barvy.
    90+2. Zakončení Martina hlavou šlo nad bránu Brestu.

90+2
    Po centru ze standardní situace se sice dostal do zakončení Jonas Martin, ale jeho hlavička končí jen nad domácí bránou!

90+1
    Yoann Court poslal k zemi Maouassu za což uviděl žlutou kartu a následuje tak volný kop Rennes z levé strany.

90
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Mathias Autret, přichází Alexandre Mendy.

89
    Raphinha se skvěle dostal dopředu po pravé straně a posléze navedl míč do vápna, ale jeho přihrávku vyrazil brankář Gautier Larsonneur.

88
    Ovšem následný centr skončil jen na hlavě domácího hráče a nuda tak pokračuje bohužel dál.