Liberec – Teplice 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 6:0 (kon.) | Slavia – Slovácko 3:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:1 (1:1)
FK Teplice
cz Sobota 14.09.2019, 16:30 • Stadion U Nisy, Liberec • Česká FORTUNA:LIGA • 9. kolo

Utkání mezi Slovanem Liberec a Teplicemi končí remízou 1:1. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase, kdy šli tepličtí do vedení už ve třetí minutě po krásné trefě Petra Mareše ze standardní situace. V 17. minutě vyrovnali domácí zásluhou Romana Potočného z pokutového kopu. Ve druhém poločase klesla úroveň utkání rapidně dolů a byli jsme svědky ne příliš atraktivní hry bez vážnějších šancí na obou stranách hřiště. Pro Teplice je nakonec bod možná malou výhrou, i když v utkání byli hlavně v začátcích poločasů aktivnějším týmem. Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek sobotního dne. (18:26:06)

90+4

90+4
    Liberec ho ale ztrácí. Zdá se, že bude konec.

90+4
    Filip Nguyen ještě nakopává dlouhý míč.

90+3
    A mohlo se tak skutečně stát! Tomáš Grigar míč pouze vyboxoval před sebe a Taras Kačaraba pálil placírkou z voleje! Bránu však přestřelil!

90+3
    Faul hráče ve žlutém znamená jednu možná z posledních šancí pro domácí, jak překlopit misky vah na svou stranu.

90+2
    Tomáš Grigar musel ven z vápna a před dotírajícím Breitem si poradil velmi zkušeně a zažehnal nebezpečí.

90+1
    Matěj Hybš dobře vystoupil a vybojoval míč, aby ho následně pomalou přihrávkou odevzdal zpět Teplicím.

90
    I Teplice se dočkali velké šance! Na centr z pravé strany si nabíhal Řezníček a Kačaraba měl plné ruce i nohy práce, aby teplický útočník nezakončil. Následnou střelu Žitného zblokoval Mara.

88
    Grigar si zkušeně došel pro dlouhý aut Peška.

87
    Jakub Pešek centroval z pravé strany a Musovi chyběl kousek k přesnější hlavičce! Takhle míč akorát lízl za sebe.

86
    Pa faulu na Fukalu centroval Karafiát právě na prvně jmenovaného, který hlavičkoval mimo.

85
    Do konce utkání zbývá bez nastavení pět minut a musíme konstatovat, že ve druhém poločase je úroveň utkání podprůměrná. V druhé části hry jsme ani neviděli vyloženou šanci a zdá se, že už se jí ani nedočkáme.

84
    Radim Breite si navedl míč a vystřelil. Míč ale letěl vysoko nad.

83
    Na druhé straně útočný faul.

Tomáš Honzejk

Góly: 17. Potočný (pen.) – 3. P. Mareš

Karty:   58. Potočný (LIB) – 81. Jakub Řezníček (TEP)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:15.
    FC Slovan Liberec: Nguyen – Fukala, Kačaraba, Mara, Hybš – Breite (C), Karafiát – Malinský (62. Pešek), A. Baluta (76. Musa), Potočný – Kuchta (54. Oscar).
    Náhradníci: Knobloch – Pešek, Musa, Beran, Dordić, Oscar, Chaluš.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek (C), Čmovš, Shejbal, P. Mareš (50. Hyčka) – Žitný, Kodeš, Kučera, Moulis (79. Paradin) – Jakub Řezníček, Vyhnal (69. Jindráček).
    Náhradníci: Jakub Diviš – Ljevaković, Hyčka, Jeřábek, Jindráček, Trubač, Paradin.

Rozhodca: HRUBEŠ – Kubr, Vaňkát