Kazachstan – Izrael 1:2 (kon.) | S. Macedónsko – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Grécko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Poľsko – Estónsko 4:0 (kon.) | Fínsko – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Írsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Luxembursko 5:0 (kon.) | Azerbajdžan – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bielorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Holandsko – Cyprus 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španielsko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Chorvátsko – Škótsko 1:2 (kon.) | Wales – Nemecko 1:5 (kon.)
Belgicko – Bosna 0:0 (kon.)
Wales
1:5 (0:4)
Nemecko
cz Utorok 10.09.2019, 20:00 • Racecourse Ground, Wrexham • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:50:42)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:13. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:9.

Je konec. Německo v dnešním zápase jasně dominovalo a vyhrálo tak na půdě Walesu s přehledem 5:1.
    V 19. minutě poslal hosty do vedení Hack. O čtyři minuty později se opět trefil Hack. Hosté pokračovali v kanonádě dál a ve 29. minutě zkompletoval hattrick Hack. Čtyři minuty před přestávkou poslal Německo do vedení 4:0 Eggestein. Do druhé poloviny utkání ovšem vstoupili domácí skvěle a ve 48. minutě proměnil penaltu Harris. Ale odpověď hostů byla rychlá a o tři minuty později se prosadil Fain a vrátil Německu čtyřbrankové vedení. Posléze už gól nepadl.

90+3

90+2
    Posléze hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a obě mužstva už takřka čekají na konec zápasu.

90+1
    Němci se snažili projít dopředu po levé straně, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Ratcliffe musel být ve střehu, aby si poradil se střelou Ozcana, což se mu podařilo.

88
    Centr Handwerkera z levé strany byl zblokován a následuje tak autové vhazování.

86
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Mooney, přichází Cooper O..

85
    Posléze to zkoušeli dostat dopředu po levé straně, ale následný centr nic nepřinesl.

84
    Hosté opět pomalou kombinací se snaží něco vymyslet směrem dopředu a drží míč na své polovině hřiště.

83
    Přihrávka na útočníka Německa byla příliš dlouhá a nakonec skončila v moci gólmana Ratcliffeho.

81
    Německo se tentokrát už dostalo dopředu středem hrací plochy, ale ani nyní z toho nic nebylo.

79
    Zápas se už prakticky rozhodl v první půli a Němci stále vedou o čtyři branky.

78
    Německo už opět kombinuje na polovině soupeře, ale nemůže se dostat do nějaké šance.

76
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Johnson, přichází Clifton.

74
    Vynikající rána Ozcana gólem neskončila, jelikož ještě lepší zákrok předvedl Schubert!

72
    Němci s problémy udrželi míč na hranici vápna soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic velkého a Wales se vysvobodil z tlaku.