Kazachstan – Izrael 1:2 (kon.) | S. Macedónsko – Faerské ostrovy 7:1 (kon.) | Grécko – Litva 1:0 (kon.)
Ukrajina – Malta 4:0 (kon.) | Poľsko – Estónsko 4:0 (kon.) | Fínsko – Sev. Írsko 1:1 (kon.)
Švédsko – Írsko 1:3 (kon.) | Taliansko – Luxembursko 5:0 (kon.) | Azerbajdžan – Gruzínsko 0:3 (kon.)
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko 0:5 (kon.) | Dánsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Srbsko – Lotyšsko 1:1 (kon.)
Bielorusko – Portugalsko 0:2 (kon.) | Holandsko – Cyprus 5:1 (kon.) | Bulharsko – Rusko 0:0 (kon.)
Španielsko – Čierna Hora 2:0 (kon.) | Chorvátsko – Škótsko 1:2 (kon.) | Wales – Nemecko 1:5 (kon.)
Belgicko – Bosna 0:0 (kon.)
Švédsko
1:3 (1:0)
Írsko
cz Utorok 10.09.2019, 18:30 • Kalmar Arena • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:30:40)

Utkání po zásluze vyhráli hostující Irové, kteří po první poločase prohrávali 0:1 po brance Svanberga, který se do míče opřel za vápnem. Ve druhém poločase potvrdilo Irsko svůj tlak a vstřelilo tři branky. V 67. minutě se trefil Parrott, ke kterému se odrazil míč ve vápně. Už předtím penaltu minul Connolly. V 87. minutě dal vítěznou branku Masterson, který trefil míč po rohu Molumbyho. Poslední branku trefil opět Parrott, který lobem dokončil rychlý brejk svého týmu.
    Švédové příště hrají 12.10. doma s Islandem. Irové hrají příště 10.10. doma s Itálií.

90+6

90+6
    Ke střele ve vápně se dostal Svanberg, ale jeho rána letěla vedle branky.

90+5
    Roh pro domácí.

90+4
    Střelu za vápnem zkusil domácí Svanberg, ale svoji parádu z první půle nenapodobil. Střela skončila na tribuně.

90+3
    Žlutou kartu dostává Parrott (Irsko).
    90+2. PARROTT - 1:3

90+2
    Irsko právě vstřelilo branku!
    TROY PARROTT dostal míč do brejku. Zavezl ho do vápna, tam zasekl a poslal ho lobem nádherně do branky – 1:3.

90+2
    Dlouhý nákop dopředu dostal Connolly, ale následně se provinil faulem.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hostující Cajuste chtěl vyvést míč, ale byl faulován. Přímý kop pro hosty.

89
    Domácí nyní kombinují nějakých 30 metrů od branky, ale blíže se zatím dostat nedokázali.
    87. MASTERSON - 1:2

87
    Roh zahrával Jayson Molumby, který ideálně našel CONORA MASTERSONA. Ten si na penaltě našel prostor a poslal míč přímo na zdaní tyč – 1:2. Asistence: Jayson Molumby.

87
    Další roh pro Irsko.

86
    Míč do vápna centroval Larsson. Jeho centr našel Cajusteho, který hlavičkoval nad branku.