Estónsko – Bielorusko 1:2 (kon.) | Cyprus – Kazachstan 1:1 (kon.) | Nemecko – Holandsko 2:4 (kon.)
Slovensko – Chorvátsko sk 0:4 (kon.) | Wales – Azerbajdžan 2:1 (kon.) | Rakúsko – Lotyšsko 6:0 (kon.)
Slovinsko – Poľsko 2:0 (kon.) | San Maríno – Belgicko 0:4 (kon.) | Škótsko – Rusko 1:2 (kon.)
Nemecko
2:4 (1:0)
Holandsko
Piatok 06.09.2019, 20:45 • Volksparkstadion Hamburg • Kvalifikácia ME • Skupina C

Čo dodať? Nemecko v druhom polčase dostalo lekciu z efektivity. Z dobre rozbehnutého stretnutia sa zrodil nečakaný debakel. Holanďania výrazne zlepšili hru a dopracovali sa k štyrom loptám v sieti súpera. Ďakujem za pozornosť. Dovidenia a dobrú noc. (22:37:49)

90+4
    90+3. Serge Gnabry (GER)

90+3
    Gnabry sa nemôže zmieriť s týmto stavom! Mohol zdramatizovať koniec súboja, ale proti bola tyč Cillessenovej svätyne!
    90+2. Georginio Wijnaldum (NED) - 2:4

90+2
    Holandsko dalo gól!
    Stal sa pravý opak. Tento gól možno pripísať na vrub Neuera, pretože GEORGINIO WIJNALDUM nevyslal razantnú strelu a navyše zakončoval do stredu brány. Nemecký kapitán medzi troma žrďami aj napriek tomu inkasuje štvrtý gól.

90+1
    Ešte aký – taký čas ostáva nemeckým hráčom na vyrovnanie.

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o štyri minúty.

89
    Holandsko si stráži vedenie o jeden gól. A s určitosťou môžeme povedať, že sa toho budú držať v záverečných minútach.

87
    Havertz zakombinoval s Brandtom. Zuby si vylámali na obrancoch Holanďanov.

86
    Do tejto doby mužstvá zaznamenali dvadsaťtri striel. Z toho jedenásť z nich smerovalo do priestoru brány (5:6). Holandsko má tak 50% úspešnosť.

84
    Striedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Matthias Ginter, prichádza Julian Brandt.

84
    Nemci veria, že do hry nasadia svojho žolíka, ktorý sa postará o vyrovnanie.

83
    Vidíme ofenzívne divadlo. Dohromady padlo päť gólov a možno ešte nejaké visia na vlásku.

82
    Holandský herný prejav v tomto polčase prináša želaný efekt. Diváci sú značne šokovaní súčasným priebehom.

81
    Striedanie v tíme Holandsko: z ihriska odchádza Ryan Babel, prichádza Nathan Aké.
    80. Donyell Malen (NED) - 2:3

80
    Veľké veci sa odohrávajú v Hamburgu. DONYELL MALEN splatil dôveru svojho trénera najlepším spôsobom, akým mohol. Wijnaldum zamotal hlavy nemeckej obrane a jeho spoluhráč prakticky do prázdnej brány poslal loptu.

75
    Nemecko si musí dávať pozor na zadné dvierka! Malen svoj pokus napálil do Manuela Neuera!

Ivan Harčár

Góly: 10. Gnabry, 73. Kroos – 60. F. de Jong, 66. Tah (vla.), 80. Malen, 90+2. Wijnaldum

Karty:   35. Kimmich (GER) – 35. Depay (NED), 49. de Roon (NED), 72. F. de Jong (NED)

Nemecko: Neuer (C) – Klostermann, Süle, Tah, Ginter (84. Brandt) – Kimmich, Kroos, N. Schulz – Gnabry, Werner (61. Havertz), Reus (61. Gündoğan).
    Náhradníci: Leno, ter Stegen – Brandt, Can, Gündoğan, Halstenberg, Havertz, Hector, Stark, Waldschmidt.

Holandsko: Cillessen – Dumfries (58. D. Pröpper), de Ligt, V. van Dijk (C), Blind – de Roon (58. Malen), Wijnaldum, F. de Jong – Promes, Depay, Babel (81. Aké).
    Náhradníci: Vermeer, Zoet – Aké, S. Berghuis, L. de Jong, Malen, D. Pröpper, Strootman, van Aanholt, Veltman, Vilhena, Kluivert.

Rozhodca: Soares