Veľká cena Veľkej Británie - Moto3 | Vítěz: M. Ramírez (ESP) (kon.) | | | Veľká cena Veľkej Británie - MotoGP | Vítěz: A. Rins (ESP) (kon.) | | | Veľká cena Veľkej Británie - Moto2 | Vítěz: A. Fernández (ESP) (kon.) |
koniec zavodu
Veľká cena Veľkej Británie - Moto2
Vítěz: A. Fernández (ESP)
Martin Augustin
Pořadí MS po dvanáctém závodu:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 181 bodů
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 146 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 146 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 146 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) - 125 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 124 bodů
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 116 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) - 108 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 69 bodů
Pořadí v cíli:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex) 37:41,833 min
2. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +0,489 s
3. Brad Binder (RSA/KTM) +0,571 s
4. Remy Gardner (AUS/Kalex) +0,738 s
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +3,276 s
6. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +9,065 s
7. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +9,108 s
8. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +9,355 s
9. Luca Marini (ITA/Kalex) +13,119 s
10. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +13,753 s
11. Iker Lecuona (ESP/KTM) +16,326 s
12. Jorge Martín (ESP/KTM) +16,382 s
13. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +16,829 s
14. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +17,843 s
15. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +19,836 s
16. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +20,920 s
17. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +21,159 s
18. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +22,746 s
19. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +23,366 s
20. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +23,707 s
21. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +23,906 s
22. Joe Roberts (USA/KTM) +28,918 s
23. Jake Dixon (GBR/KTM) +31,491 s
24. Philipp Öttl (GER/KTM) +40,541 s
25. Steven Odendaal (RSA/NTS) +47,477 s
26. Lucas Tulovic (GER/KTM) +53,613 s
27. Xavi Cardelús (AND/KTM) +57,669 s
28. Teppej Nagoe (JPN/Kalex) +59,780 s
Neklasifikováni:
Sam Lowes (GBR/Kalex), Bradley Smith (GBR/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 2:04,835 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 15. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Brad Binder (RSA/KTM)
2. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Brad Binder (RSA/KTM)
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. řada: Remy Gardner (AUS/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex)
3. řada: Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. řada: Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM)
6. řada: Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Stefano Manzi (ITA/MV Augusta), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
7. řada: Jorge Martín (ESP/KTM), Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta), Bo Bendsneyder (NED/NTS)
8. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
9. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM), Steven Odendaal (RSA/NTS)
10. řada: Bradley Smith (GBR/Kalex), Teppej Nagoe (JPN/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Joe Roberts (USA/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 181 bodů
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 146 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 146 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 146 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) - 125 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 124 bodů
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 116 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) - 108 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 69 bodů
Pořadí v cíli:
1. Augusto Fernández (ESP/Kalex) 37:41,833 min
2. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +0,489 s
3. Brad Binder (RSA/KTM) +0,571 s
4. Remy Gardner (AUS/Kalex) +0,738 s
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +3,276 s
6. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +9,065 s
7. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +9,108 s
8. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +9,355 s
9. Luca Marini (ITA/Kalex) +13,119 s
10. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +13,753 s
11. Iker Lecuona (ESP/KTM) +16,326 s
12. Jorge Martín (ESP/KTM) +16,382 s
13. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +16,829 s
14. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +17,843 s
15. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +19,836 s
16. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +20,920 s
17. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +21,159 s
18. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +22,746 s
19. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +23,366 s
20. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +23,707 s
21. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +23,906 s
22. Joe Roberts (USA/KTM) +28,918 s
23. Jake Dixon (GBR/KTM) +31,491 s
24. Philipp Öttl (GER/KTM) +40,541 s
25. Steven Odendaal (RSA/NTS) +47,477 s
26. Lucas Tulovic (GER/KTM) +53,613 s
27. Xavi Cardelús (AND/KTM) +57,669 s
28. Teppej Nagoe (JPN/Kalex) +59,780 s
Neklasifikováni:
Sam Lowes (GBR/Kalex), Bradley Smith (GBR/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 2:04,835 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 15. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Brad Binder (RSA/KTM)
2. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Brad Binder (RSA/KTM)
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
4. Remy Gardner (AUS/Kalex)
5. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Jorge Navarro (ESP/Speed Up)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. Brad Binder (RSA/KTM)
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
Postavení na startu:
1. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Augusto Fernández (ESP/Kalex)
2. řada: Remy Gardner (AUS/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex)
3. řada: Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/Kalex)
4. řada: Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM)
6. řada: Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Stefano Manzi (ITA/MV Augusta), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
7. řada: Jorge Martín (ESP/KTM), Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta), Bo Bendsneyder (NED/NTS)
8. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Jake Dixon (GBR/KTM), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
9. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM), Steven Odendaal (RSA/NTS)
10. řada: Bradley Smith (GBR/Kalex), Teppej Nagoe (JPN/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
11. řada: Joe Roberts (USA/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 181 bodů
2. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 146 bodů
3. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 146 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 146 bodů
5. Brad Binder (RSA/KTM) – 125 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 124 bodů
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 116 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) – 108 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 69 bodů (17:01:22)