Alavés – Espanyol 0:0 (kon.) | Mallorca – Sociedad 0:1 (kon.) | Leganés – Atlético Madrid 0:1 (kon.)
Barcelona – Real Betis 5:2 (kon.)
CD Leganés
0:1 (0:0)
Atlético Madrid
Nedeľa 25.08.2019, 19:00 • Estadio Municipal de Butarque • Španielska LaLiga • 2. kolo

V druhom polčase sme sa predsa len dočkali presného zásahu. Oba tímy mali svoje príležitosti na strelenie gólu, ale napokon sa ujala len tá jedna, keď o troch bodoch pre Atlético Madrid rozhodol v 71. minúte Vitolo.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim, ďakujem za vašu pozornosť a prajem vám ešte pekný zvyšok večera, rovnako aj úspešný štart do nového pracovného týždňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (20:54:11)

90+4

90+3
    Leganés ešte zahrávalo rohový kop, ale Atlético ho úspešne ubránilo a dostáva loptu do bezpečia.

90+2
    Nadstavený čas plynie, domáci si nedokážu vytvoriť žiadnu šancu na strelenie gólu a tak zrejme o celom osude rozhodne situácia zo 71. minúty.

90+1
    Žltú kartu dostáva Koke (Atlético Madrid).

90+1
    Napokon sa ešte nadstavujú 4 minúty!

90
    Riadny hrací čas tohto stretnutia sa už čoskoro naplní. Určite sa dá ešte očakávať nejaký ten nadstavený čas.

90
    Žltú kartu dostáva Júsuf Nasjrí (CD Leganés).

89
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Thomas Lemar, prichádza Felipe.

88
    Aj keď Leganés stále útoči, čoraz reálnejšie sa črtá tá druhá možnosť. Nechajme sa však ešte prekvapiť.

87
    Priamy kop dokázali domáci ubrániť a získavajú tak loptu na svoje kopačky. Podarí sa Leganés vyrovnať, alebo Atlético povezie domov tri body?

86
    Žltú kartu dostáva Vitolo (Atlético Madrid).

86
    Hostia navyše ešte hrozia v útoku a teraz sa domáci musia brániť. Saúl Ñíguez dokázal svojou aktivitou vybojovať priamy kop pre svoj celok, toto všetko hrá ideálne pre hosťujúci tím.

85
    Leganés má tak stále šancu vyťažiť z tohto stretnutia aspoň jeden bod. Musí však čo najskôr vyrovnať, lebo času veľa neostáva.

84
    Rozhodnutie na svojej kopačke mal teraz Morata! Hosťujúci futbalista si výborne počínal pred bránou súpera, ale v stopercentnej šanci napálil loptu len do brankára Soriana!

83
    Domáci začínajú pridávať na svojej útočnej aktivite, tento zápas ešte nevzdali, ale musia aj čoraz viac riskovať a tým otvárajú svoju obranu.

81
    Pri lopte je momentálne hosťujúci celok, ktorý sa nemusí nikam ponáhlať. Atlético je stále v tesnom vedení o jeden gól a tak v tejto chvíli berie z tohto zápasu všetky tri body.