Amiens – Nantes 1:2 (kon.) | Angers – Metz 3:0 (kon.) | Brest – Remeš 1:0 (kon.)
Dijon – Bordeaux 0:2 (kon.)
Amiens SC
1:2 (0:0)
FC Nantes
cz Sobota 24.08.2019, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (21:55:21)
    Hosté na hřišti Amiens urvali všechny body.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 0:15. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:13.

Je dobojováno. Druhý poločas nakonec nabídl tři branky. Nejprve se do vedení dostali hosté, domácí ale srovnali. Poslední slovo však měli opět hráči Nantes, kteří strhli vedení na svou stranu v pětaosmdesáté minutě a to už nepustili. Ze hřiště soupeře tak vezou tři body, domácí naopak zůstanou bez jediného bodu.

90+3

90+2
    Do akce se nyní vrhli ještě domácí, mají tak asi poslední šanci na to, aby se pokusili vyrovnat.

90+1
    Abdoulaye Touré se nohou natahoval po míči, těsně před domácí brankou ale na něj nakonec nedosáhl.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.

90
    Imran Louza si naběhl před branku soupeře a poté zakončil. Míč ale jen orazítkoval břevno domácí brány.

89
    Domácí nyní ještě vybojovali rohový kop.

89
    Nyní nepřetlačili domácí hráče hosté, ti zakončili a míč, který letěl na branku Gurtnera, nakonec končí mimo.

88
    Další šance domácích nekončí srovnáním stavu. Hosté si tak po střele Guirassyho mohli notně oddychnout.

87
    Domácí z další akce mohli zakončit, když na brankáře hostů unikal Guirassy, ale dobře mu sekundoval obránce hostů, který nebezpečí před Lafontem uhasil.
    85. Moses SIMON - 1:2

85
    Nantes právě vstřelili branku!
    Nyní se už hosté prosadili a jdou opět do vedení. Rongier našel volného MOSESE SIMONA, který si s míčem naběhl na hranici malého vápna, kde pěknou střelou přehodil Gurtnera a poslal balon za jeho záda – 1:2. Asistence: Valentin Rongier.

84
    Po pěkné souhře hostů chtěl z levé strany centrovat balon Simon, ovšem trefil pouze nárt jednoho z domácích obránců.

83
    Další akce domácích, ti vycítili šanci a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Ale hosté byli proti.

82
    Simon se na levé straně uvolnil a poté nacentroval míč směrem k pokutovému území. Jenže jeho přihrávku nikdo ze spoluhráčů nevystihl.

80
    Domácí založili akci z vlastní poloviny, dále se však nedostali. Hosté se v obraně prezentovali dalším obranným zákrokem a pomohli Lafontovi, jenž mohl být mezi třemi tyčemi v klidu.