Denizlispor – Galatasaray 2:0 (kon.)
Denizlispor Kulübü
2:0 (0:0)
Galatasaray S.K.
cz Piatok 16.08.2019, 19:30 • Denizli Atatürk Stadium, Denizli • Turecká Superliga • 1. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:43:42)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:9.

Je dobojováno! Turecká Superliga nabídla hned ve svém prvním utkání sezóny velmi překvapivý výsledek, když nováček z Denizli porazil úřadující šampiony 2:0. Všemu by zřejmě bylo bývalo jinak, kdyby Selçuk Inan v první půli proměnil nařízený pokutový kop. Po zákroku Stachowiaka zůstalo skóre bezbrankové a o pár minut později se výhoda překlopila na domácí stranu, když se za faul ve středu hřiště nechal vyloučit Marcao. Denizlispor měl díky přesilovce lehce více ze hry a čtvrthodinu před koncem se dostal do vedení, když ze střední vzdálenosti skóroval Niyaz. Galatasaray se na žádný větší odpor nezmohl a v závěru inkasoval od nebezpečného útočníka Rodallegy ještě jednou.

90+5
    90+4. Hugo RODALLEGA - 2:0

90+4
    Denizlispor právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, ligový nováček si připíše supercenný skalp obhájce titulu! Velkou zásluhu na gólu má Marc Kibong Mbamba, který ve středovém kruhu elegantně obešel tři protihráče a následně vyslal na zteč HUGA RODALLEGU, jenž zprava vypálil k bližší tyči a byl po zásluze odměněn za svůj velmi dobrý výkon.

90+3
    Střídání v týmu Denizlispor Kulübü: ze hřiště odchází Oğuz Yılmaz, přichází Mustafa Yumlu.

90+2
    Cristian Săpunaru nenechal rozběhnout Emreho Mora. Za jasné zatažení za obě ramena bez protestů přijímá žlutou kartu.

90+1
    Také ve druhé půli se přidává celých pět minut. Reakce domácích fanoušků vcelku pochopitelně byla hodně negativní.

90
    A ještě jedna šance pro Rodallegu, který si rychle nachystal balón na střelu zpoza vápna a pořádně protáhl Musleru, který se musel hodně natáhnout ke své levé tyči.

89
    Na konci celé akce byl právě Hugo Rodallega, který dostal z pravé strany přihrávku Niyaze. Následná střela bez přípravy ale letěla nad branku.

88
    Domácí pochopitelně stále více spoléhají na rychlé brejky. Po akci Rodallegy navíc mohou podržet míč na delší dobu.

86
    Nekadio podcenil centr Lopese a nechal se předskočit mnohem menším Niyazem. O žádnou nebezpečnou hlavičku se přesto nejednalo.

85
    Střídání v týmu Denizlispor Kulübü: ze hřiště odchází Modou Barrow, přichází Marc Kibong Mbamba.

84
    Úřadující mistr druhé turecké ligy se teď hodně zatáhl. Galatasaray toho ale nevyužil, Emre Mor zkazil přihrávku na Nagatoma a poslal míč do autu.

83
    Jisté zdravotní problémy má domácí záložník Modou Barrow. S největší pravděpodobností bude muset i střídat.

82
    Střídání v týmu Denizlispor Kulübü: ze hřiště odchází Zeki Yavru, přichází Mehmet Akyüz.

81
    Hosté neměli kudy, a tak Emre Mor natáhl k dalekonosné střele z dobrých třiceti metrů. Stachowiak však měl situaci plně pod kontrolou a připsal si rutinní zákrok.