Helsinki – Riga FC 2:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Feyenoord 1:1 (kon.) | S. Moskva – Thun 2:1 (kon.)
Štokholm – Tiraspol 1:1 (kon.) | Borisov – FK Sarajevo 0:0 (kon.) | FK Sūduva – Tel Aviv 2:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – CSKA Sofia 1:0 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Partizan 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – FCSB 0:1 (kon.) | Limassol – Austria 3:1 (kon.) | Salihorsk – Turín 1:1 (kon.)
Zrinjski Mostar – Malmö 1:0 (kon.) | New Saints – Razgrad 0:4 (kon.) | Trabzonspor – Sparta Praha 2:1 (kon.)
Be'er Sheva – Norrköping 3:1 (kon.) | Valletta – Astana 0:4 (kon.) | AEK Atény – Universitatea Craiova 1:1 (kon.)
Plzeň – Antverpy 2:1 (po pr.) | Frankfurt – Vaduz 1:0 (kon.) | Eindhoven – Haugesund 0:0 (kon.)
Gent – Larnaca 3:0 (kon.) | Alkmaar – Mariupol 4:0 (kon.) | Štrasburg – Lokomotiv Plovdiv 1:0 (kon.)
Aris Soluň – Molde 3:1 (po pr.) | Aberdeen – Rijeka 0:2 (kon.) | Rangers – Midtjylland 3:1 (kon.)
Wolverhampton – Pjunik 4:0 (kon.) | Braga – Brøndby 3:1 (kon.) | Espanyol – Luzern 3:0 (kon.)
Aris Soluň
3:1 (2:0)
Molde FK
cz Štvrtok 15.08.2019, 20:30 • Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis, Soluň • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:33:27)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 16:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:23.

Je dobojováno a i když hráči Arisu Soluň předvedli bojovný výkon a podařilo se jim smazat z prvního duelu, tak v prodloužení inkasovali po rychlém brejku a přesném obloučku v podání Mathise Bollyho. No a jelikož už domácí nedokázali na tento úder zareagovat, tak pro ně Evropská liga končí a z postupu do čtvrtého předkola se raduje Molde FK!

120+4
    Gabrielsen za doprovodu týmového lékaře kulhá za postranní čáru, hosté zřejmě zápas dohrají v deseti.

120+2
    Hostující hráče už chytají křeče, probíhá jejich ošetřování, což se samozřejmě nelíbí ani publiku, ani hráčům Arisu.

120
    A další odkop hostů až k půlící čáře. Domácí pospíchají a opětovném zisku nakopávají před Craninxe.

118
    Ještě jedna žlutý karetní trest pro domácí tým, potrestán byl Nicolas Diguiny.

118
    Už je to ze strany domácích trochu křeč, centry jsou obranou Molde bez větších potíží odhlavičkovávány.

116
    Tentokrát to ale Delizisovi vůbec nevyšlo a svou střelou trefil pouze dobře postavenou zeď.

115
    Přímý kop pro Soluň, tohle by mohla být pro domácí zajímavá situace. Mathis Bolly navíc dostal žlutou kartu.
    114. Younès v dobré pozici minul

114
    Po rychlé narážečce se do volného prostoru dostal Younès, jenže v plné rychlosti nemířil přesně a míč prolétl vedle pravé tyče.

112
    Další dlouhý pas do pokutového území Molde, proti pravidlům se však v souboji o míč dopustil Younès.
    110. Tlak domácích gólem neskončil

110
    Obrovský závar ve vápně hostů, střela z pravé strany byla na poslední chvíli zblokována a Baša dokonce nastřelil obránce a následně reklamoval ruku. Ta ale byla u těla, penalta se nepískala.

108
    Podobně to dopadlo i z levého křídla, Craninx ani tentokrát nemusel zasahovat a sám pošle míč daleko od vápna.

106
    Domácí potřebují dát hned dva góly a tak se hned od startu druhé části prodloužení cpou do útoku. Sundgrenův centr skončil za brankou.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+4
    První prodloužení skončilo.

105+3
    Hosté opět u míče a nyní se jej snaží držet na útočné polovině u rohového praporku.
    105+1. Mathis BOLLY - 3:1

105+1
    Molde právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je pro domácí ledová sprcha. Po poměrně ojedinělé akci se Molde dostalo do brejku, zleva se do sóla dostal MATHIS BOLLY a obloučkem překonal vyběhnutého Juliána! Za současného stavu postupuje právě norský tým.

104
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Mihály Korhut, přichází Migjen Baša.

101
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Brown Ideye, přichází Martin Tonso.
    101. Diguinyho střela šla kousek vedle

101
    Z dálky vyslal pěknou ránu Diguiny, jeho pumelice se ale stočila kousek vedle branky!

100
    Knudtzon se hned dopustil faulu a po následném přímém kopu se do zakončení nůžkami dostal Sasha. Trefil pouze boční síť Craninxovy branky.

99
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Eirik Hestad, přichází Erling Knudtzon.

97
    Mezi dva obránce si naskakoval Ideye, Bjørnbak jej ale k míči nepustil a sám odvrátil na roh.

96
    Nakopávaný míč z pravé strany skončil u obranného valu Molde, následoval rázný odkop.

94
    Z levého kouta u pokutového území pálil Martínez, mířil na bližší tyč, Craninx předvedl jistý zákrok.

94
    Přímý kop pro domácí tým, Aris od půlící čáry rozjíždí postupnou akci do šířky.

92
    Centr hostů z levé strany prolétl nad Juliánovým břevnem, ten rozehrává od vlastní branky.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Je za námi devadesát minut hry a stále nemáme rozhodnuto. Soluň i ve druhé půli předvedla tlak, byť ne tak obrovský, jako před přestávkou, přesto se dočkala třetího gólu. Ten dal v 84. minutě Nicolas Diguiny a posunul duel do prodloužení.

90+5
    Druhý poločas skončil.

90+4
    Rozhodnout mohl hostující Bolly, který si všiml, že Julian není v brance, nicméně jeho pokus z úhlu zastavil na brankové čáře Delizisis.

90+3
    Další žlutá karta pro domácí tým, prohlédl si ji střelec úvodní branky, Javier Matilla.

90+2
    Je to tak, potrestán byl jak domácí Daniel Sundgren, tak i hostující Leke James.

90+1
    Menší rozmíška poblíž postranní čáry, vypadá to, že celou situaci rozhodčí vyřeší žlutými kartami.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

89
    Do pokutového území se na vysokou přihrávku cpal Younès, čistým způsobem jej ale ubránil Bjørnbak.

88
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Ohi Omoijuanfo, přichází Mathi Bolly.

88
    Hosté odvrací míče co nejdál od vlastní šestnáctky, útočná fáze však neexistuje.

87
    Střela v podání Diguinyho šla mimo, Craninx za daného stavu nebude pospíchat, potřebuje uklidnit hru.

86
    Pěknou ránu vyslal Ideye, Craninx měl co dělat, aby jeho pokus vyrazil na autové vhazování.

85
    Současný stav znamená prodloužení, domácí se ale stále ženou do útoku a hodlají rozhodnout v základní hrací době.
    84. Nicolas DIGUINY - 3:0

84
    Aris právě vstřelil branku! Tak a je po náskoku Molde! Na centrovaný míč z pravé strany si v pokutovém území naskočil NICOLAS DIGUINY a poslal svou hlavičku mimo Craninxův dosah – 3:0.

83
    V souboji o míč schytal Delizisis úder do obličeje, dnes má opravdu smolný zápas.

82
    Vše je zase připraveno ke hře, hráči norského celku posílají míč co nejdále od branky.

81
    V tuto chvíli ale tlak domácích končí, pískal se totiž útočný faul v pokutovém území Molde.

80
    Centr za centrem teď létají před Craninxe, obrana Molde má plné ruce práce.

78
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Ioannis Fetfatzidis, přichází Hamza Younès.

78
    Vzápětí Ohi Omoijuanfo fauloval a od rozhodčího za tento zákrok obdržel žlutou akrtu.
    77. Omoijuanfo vyzkoušel Juliánovu připravenost

77
    Po dlouhé době si zachytal i gólman Julián, musel vyrážet nepříjemnou střelu Omoijuanfa z levé strany.

76
    Další střídání se chystá i na domácí straně, zatím se ale čeká na vhodný okamžik při přerušení hry.

75
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Magnus Eikrem, přichází Martin Ellingsen.

75
    Žlutá karta pro hosty, potrestán je Wolff Eikrem.

74
    A další pas domácích z pravé strany, na malém vápně si na Fetfatzidisův centr naskakoval Ideye, potřeboval by to však tak o pár decimetrů nižší.

72
    Prostrčení za hostující obranu skončilo v houštině těl, Craninx zasahovat nemusel.

70
    Prudký pas pouze prolétl pokutovým územím hostů, Ideye se po míči marně natahoval.

69
    Zase se hraje na půlce Molde, už to začíná připomínat tlak z prvního poločasu.
    67. Diguinyho zakončení ve skluzu v bráně neskončilo

67
    Na centr z pravé strany si v pokutovém území naběhl Diguiny a ve skluzu chtěl zakončit. Míč však poslal přesně do náruče zasahujícího Craninxe!

66
    Roh domácích k ohrožení Cranxovy branky nevedl, ten opět pomaličku chystá odkop.

64
    Střídání v týmu Aris Soluň: ze hřiště odchází Daniel Larsson, přichází NIcolás Martínez.

63
    Zprava se do šestnáctky cpal Ideye, obráncem však byl čistě odstaven od míče, který se poté odkutálel do zámezí.

62
    Dlouhý nákop skončil u Juliána, ten v poklidu vyčkává, až se mu nabídnou spoluhráči, kterým by mohl poslat pas.

60
    Střela z dálky byla k vidění i na straně hostů, zde to ale zcela postrádalo přesnost, míč skončil vysoko nad břevnem.

59
    Z dálky to zkusil Lucas Sasha, jeho pumelice však šla doprostřed branky, kde stál Craninx a ránu vyboxoval.

57
    Soluň se začíná vracet ke svému tlaku, poslední minuty se odehrávají na půlce soupeře.

55
    Po rohovém kopu se chvíli hrálo u šestnáctky hostů, poté se ovšem pískal nedovolený zákrok Larssona na Hestada.

54
    Střídání v týmu Molde FK: ze hřiště odchází Kristoffer Haugen, přichází Vegard Forren.

54
    Další rohový kop pro Soluň, nejprve ale proběhne první střídání na straně Molde.

52
    Rohový kop propadl k zadní tyči, lehké sklepnutí ale skončilo vedle Craninxovy branky.

51
    Gólman Molde si ale po zákroku lehce ublížil a držel se za kotník. Po krátkém ošetření je už ale zase připraven do hry.
    50. Korhut protáhl Craninxe

50
    Teď nescházelo mnoho, aby to bylo 3:0. Na levé straně si zpracoval dlouhý pas Korhut, s míčem se bleskově dostal více na střed k pokutovému území a tlačil střelu na zadní tyč. Craninx jeho pokus vyškrábl na roh!

49
    Tlak domácích, který byl k vidění před přestávkou, je zatím pryč, naopak aktivitou hýří více hráči Molde.

48
    Po levé straně neprošel hostující Haugen, pro svůj tým ale vybojoval alespoň autové vhazování.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 21:35.

Je za námi první poločas a náskok norského Molde, který si tým přivezl, se hodně ztenčil. Soluň se do svého soka pustila s opravdu velkou chutí, domácí si vypracovávali šance a ve 25. minutě se dostali i do vedení, když se parádně z přímého kopu trefil Javier Matilla. Nápor Arisu pokračoval a ve 37. minutě přišla druhé branky, když se po rohu a akci Fetfatzidise trefil zblízka Georgios Delizisis. Molde kromě jedné nečekané střely do tyče toho mnoho nepředvedlo, a pokud nechce přijít o náskok a postup, musí po pauze ukázat trochu odlišný fotbal.

45+4

45+4
    Craninx už chce poločas dohrát v klidu a tak s odkopem od vlastní branky nepospíchá. Rozhodčí mu tuto zdržovací taktiku zatím toleruje.

45+2
    Vysoký míč k pokutovému území Arisu skončil u obrany domácích, hra už zase míří ke Craninxovi.

45
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

44
    Hostující Haugen se vydal na útočný výlet, byl na to ale sám a ještě před šestnáctkou byl o míč obrán.

43
    Domácí se snaťí vykoledovat si standardní situaci u pokutového území soupeře, rozhodčí však dává na podobné momenty pozor.

41
    Z dálky to zkusil Diguiny, jeho rána přes obránce skončila vedle levé Craninxovy tyče.

40
    Je to teď fotbal na jednu branku, na tu hostující. Molde je pod velkým tlakem a pouze odkopává.

39
    Rázem je tu drama, neboť Arisu už chybí pouze jediný gól, aby smazal ztrátu z prvního utkání.
    37. Georgios DELIZISIS - 2:0

37
    Aris právě vstřelil branku! A už je to o dvě branky! Centr od rohového praporku sice gólman zvládl vyboxovat, jenže Fetfatzidis se s ním vrátil do šestnáctky, poslal pas na malé vápno a GEORGIOS DELIZISIS doklepával do odkryté části branky – 2:0!

36
    Na pravé straně se o kličku v pokutovém území pokoušel Fetfatzidis, po sraženém centru bude následovat roh.

35
    No a jak to celé bylo pomalé, tak následná akce skončila velice rychle. Roseho fauloval Etzaz Hussain a dostal za to žlutou kartu.

34
    Rohový kop pro Molde, k rohovému praporku jde pomalým krokem Magnus Eikrem.

33
    Domácí Mihály Korhut na útočné polovině fauloval Hestada a byl za tento zákrok potrestán žlutou kartou.

31
    Velká malá domů na Juliána, od vlastní branky začíná Aris Soluň další postupný útok.

30
    Rozhodčí povolil hráčům krátkou pauzu na občerstvení, trenéři předávají i nějaké ty taktické pokyny.

28
    O chvíli později měli hosté k dispozici i rohový kop, po centru na zadní tyč se ale pískalo jejich provinění.

26
    Přímý kop rozehrávali i hráči Molde, ti zvolili trochu překvapivou střelu z levé strany a míč se otřel o tyč.
    25. Javier MATILLA - 1:0

25
    Aris právě vstřelil branku! Míč si k přímému kopu postavil JAVIER MATILLA a i když to měl k brance docela daleko, tak zvolil přímou střelu a trefil horní roh Craninxovy branky – 1:0.

24
    Žlutou kartu za faul na Larssona dostal hostující Eirik Hestad. Sice u sudího protestuje, není mu však nic platné.

23
    Konečně fotbalovější moment, po Diguinyho centru trkl do míč hlavou Ideye, zamířil ale přesně do rukavic gólmana Craninxe.

23
    Zrovna došlo k převazu domácího Delizirise, čtvrtý rozhodčí pečlivě kontroluje obvaz.

22
    Další faul, nyní ze strany hostů. Na pravé straně přehnal svou tvrdost Kristoffer Haugen.

20
    Domácí Ideye u pomezní čáry zajel do protihráče, okamžitě se pískal faul. No a rozehrávka Molde je opravdu hodně pomalá.

18
    Aris Soluň se snaží držet míč a jít do útoku, obrana norského celku na své polovině skvěle brání.

17
    Další útok hostů skončil přihrávkou z obranu Arisu, vše ale zastavil parádním obranným zákrokem Delizisis. Tomu se nad okem opět spustila krev, dá se čekat, že jej rozhodčí brzy pošle na další ošetření.

15
    Levou stranou potáhl akci hostující Omoijuanfo, jenže mu scházela podpora spoluhráčů a jeho přihrávka po zemi skončila u Juliána.

13
    Nic z něj ale nebylo, gólman Molde má míč pod kontrolou a velice pomalu se chystá k rozehrání.

12
    Aris v náporu, po Craninxově zákroku je tu pro domácí dokonce další rohový kop.

10
    Úvod utkání se nese v dosti tvrdém duchu, na obou stranách už bylo k vidění několik ostřejších zákroků.

9
    Eikremův centr z levé strany skončil přesně u brankáře Juliána, ten bleskově vykopl na nabíhající spoluhráče.

8
    Na druhé straně se ale pískalo a to zákrok kopačkou proti Jamesovi. Rose se sice diví, přímý kop pro Molde je ale skutečností.

7
    Diguiny ukazoval, že byl Gabrielsenem faulován ve výskoku, reklamace loktu ale u sudího neprošla.

6
    Dopředu se teď vydali hráči Molde, jenže se sami provinili proti pravidlům a Julián pošle dopředu dlouhý nákop.

5
    Soluň v útoku a je tu první rohový kop pro domácí. Po centru přišel i hlavičkový pokus, ten ovšem skončil vedle Craninxovy branky.

4
    Vypadá to ale, že střídání nebude potřeba, Delizisis už doběhl do zámezí a po ukončení ošetření se vrátí do hry.

3
    Delizisis je stále na trávníku, zatím dostává na hlavu obvaz. Za postranní čárou se už začal rozcvičovat jeden z náhradníků.

2
    Hned v úvodu se pískalo, neboť po vzdušném souboji s Jamesem zůstal na zemi ležet domácí Delizisis. Na hlavě hráče Arisu je i krev a tak je na řadě nutné ošetření.

1

Aris Soluň: Julián – Sundgren, Rose, Delizisis (C), Korhut – Matilla, Sasha – Fetfatzidis, Diguiny, Larsson – Ideye.
    Náhradníci: Ehmann – Sousa, Baša, Tonso, Younès, Martínez, Konstantinidis.

Molde FK: Craninx – Haraldseid, Bjørnbak, Gabrielsen (C), Haugen – Aursnes, Hussain – Hestad, Eikrem, Omoijuanfo – James.
    Náhradníci: Ranmark – Ellingsen, Bolly, Mostrøm, Knudtzon, Forren, Sjølstad.

Rozhodčí: Robert Harvey (IRL) – Wayne McDonnell (IRL), Mark Gavin (IRL).

Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Zápas na Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis začne ve 20:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Rozhodčí

Hlavním sudím tohoto utkání bude Robert Harvey, kterému budou na pomezí asistovat Wayne McDonnell a Mark Gavin. Všichni pánové jsou z Irska.

První utkání

Minulý týden si norský tým na svém hřišti připravil do odvety opravdu povedenou pozici, když soupeře zdolal jasně 3:0. Základ k této výhře položilo Molde už v první půli, kdy se trefili Eikram a Hestad, v závěru utkání se ještě prosadil Ellingsen a tomto výsledku má Molde velice slušně našlápnuto k postupu do posledního předkola.

Molde FK – Aris Soluň 3:0 (2:0)

Branky: 26. Eikram (Aursnes), 32. Hestad, 87. Ellingsen
    Žluté karty: 30. Hussain, 90. Haugen, 90+4. Knudtzon – 69. Delizisis
    Červená karta: 63. Vélez (ASO)

Molde FK: Craninx – Haugen, Gabrielsen (C), Bjornbak, Haraldseid – Hussain (75. Ellingsen), Aursnes – Omoijuanfo (84. Knudtzon), Eikrem, E.. Hestad (90+3. Mostrom)– James.

Aris Soluň: Julián – Sundgren, Rose, Fran Vélez (C), Korhut – Matilla, Basha (69. Delizisis), Lucas Sasha – Diguiny, Ideye (81. Larsson), Tonso (74. Fetfatzidis).

Rozhodčí: M. Mariani – M. Passeri, V. Fiorito

Dobrý večer u odvetného utkání třetího předkola Evropské ligy. Společně se podíváme na duel mezi týmy Aris Soluň a Molde FK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.