Jihlava – Česko | 2:5 (kon.) | | | Ústí n/L – Drážďany | 4:5 (kon.) | | | Sokolov – Litoměřice | 4:2 (kon.) |
Cracovia – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Zug – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Novosibirsk | 2:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Michalovce – Debrecín | 4:2 (2:3 po s.n.) | | | Prostějov – Třebíč | 5:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Třinec | 1:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Füchse | 3:4 (po pr.) | | | HC Slovan – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Šumperk – Martin | 5:3 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Skalica | 5:0 (kon.) |
Fínsko – Česko | 5:4 (po pr.) |
Česko – Slovensko | 1:2 (kon.) |
B. Bystrica – Mulhouse | 4:1 (kon.) | | | Zvolen – GKS Tychy | 3:1 (kon.) |
Vsetín – Slavia | 7:5 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Košice | 5:4 (kon.) |
koniec
Piráti Chomutov
2:5
(1:2, 1:1, 0:2)
HC Sibir Novosibirsk
Michal Luxa
Góly a asistencie:
16. Suchý (Žovinec, T. Koblížek), 21. Chrpa (J. Svoboda) – 2. Romancev (Česalin), 11. Romancev (Česalin, Šarov), 21. Kazakov (Jakovlev, Alexejev), 52. Česalin (Šaškov), 59. Komarov
Rozhodca: Petružálek, Zubzanda – Tichý, Gerát
Diváci: 865
Nepremenená penalta:
Piráti Chomutov:
Pavlát (Běhula) – Žovinec, Rýgl (A), Blaha, Lang, Tejnor, Štochl, Zeman, Havel – Stloukal, Pitule, Rudovský – Chrpa (C), Vrhel, J. Svoboda – Hrala, Suchý, T. Koblížek – Tupý, Koláček, M. Svoboda.
Náhradníci:
Tréner:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Nefederov) – Lofquist, Alaxejev, Timašov, Morozov, Naumov, Chabarov, Pastuchov, Jermakov – Jakovlev, Sajustov, Kazakov – Česalin, Romancev, Šarov – Michajlov, Komarov, Šaškov – Zyrjanov, Loktěv, Korotkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (Nefederov) – Lofquist, Alaxejev, Timašov, Morozov, Naumov, Chabarov, Pastuchov, Jermakov – Jakovlev, Sajustov, Kazakov – Česalin, Romancev, Šarov – Michajlov, Komarov, Šaškov – Zyrjanov, Loktěv, Korotkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Petružálek, Zubzanda – Tichý, Gerát
Diváci: 865
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – osobní trest do konce utkání, nedovolené bránění).Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Dmitrij Sajustov – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Vladislav Naumov – 2 min., hrubost).