Košice – Vladivostok sk 5:4 (4:2 po s.n.) | Pardubice – Chabarovsk 3:6 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HC Dynamo Pardubice
3:6 (1:3, 2:3, 0:0)
Amur Chabarovsk
cz Streda 14.08.2019, 19:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • Memoriál Zbyňka Kusého

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (21:39:37)

Dynamo sice dnešní zápas nezvládlo, ale díky vyhraným nájezdům končí ve skupině A na prvními místě a v pátek si zahraje proti prvnímu týmu ze skupiny B. V čase 2:03 otevřel skóre Kapiturov, na 0:2 zvýšil za chvíli Ondřej Vitásek. V první třetině se ještě prosadil Juraj Mikuš, na jehož trefu odpověděl Koryjagin. Ve druhé třetině otevřel skóre Ušenin a záhy další přidal Hynek Zohorna. Další branky střílelo Dynamo, protože se v čase 28:34 prosadil Tybor, za dalších sedm minut ještě přidal další branku Poulíček. Skóre zápasu uzavřel Ruděnkov v přesilové hře. V nájezdech se prosadili pouze Locke a Mandát, takže plusový bod berou Pardubice.

4. séria
    2:0
    Mandát si počínal zkušeně, když poslal puk mezi nohy Langhamera.

0:0
    Forhendový blafák vyzkoušel Kousal, ale nedal.

1. séria
    0:0
    Ruděnkovovi bekhendový blafák nevyšel.

59:50
    Do šance se ještě dostával Kousal, ale Ušenin mu puk sebral.

59:01
    Začíná poslední minuta zápasu.

58:29

Dnešní utkání sleduje 3736 diváků.

57:40

57:35
    Ke střele se v útočném pásmu dostal Hovorka, ale jeho střela k brance soupeře nedoletěla.

56:55
    Dynamo začíná hru 4 na 4 kombinací za vlastní brankou.

Ondřej Černý

Góly a asistencie: 10. Mikuš (Locke, Tybor), 29. Tybor (Kousal, Hovorka), 36. Poulíček (Lorraine, Látal) – 3. Kapiturov (Jazkov), 3. Vitásek (Zohorna), 16. Koryjagin (Vilichkin), 26. Ušenin (Lazarev, Ušenin), 27. Zohorna (Zohorna), 39. Ruděnkov (Jordán, Razkazov)