Kolín – Ústí n/O 0:1 (kon.) | Humpolec – Jihlava 0:9 (kon.) | Kroměříž – Vítkovice 2:2 (3:4 po pen.)
Lanžhot – Znojmo 1:1 (3:1 po pen.) | Val. Meziříčí – Slavičín 4:2 (po pr.) | Velké Hamry – Varnsdorf 0:4 (kon.)
1. HFK Olomouc – Brno 0:3 (kon.)
koniec po penal. (3:1)
TJ Sokol Lanžhot
1:1 (0:0)
1. SC Znojmo
cz Streda 14.08.2019, 17:00MOL Cup • 1. kolo

TJ Sokol Lanžhot si poprvé v historii zahraje druhé kolo Mol Cupu. Tým z Divize ve svém druhém zápase letošní soutěže porazil 1. SC Znojmo FK na penalty, již po devadesáti minutách však mohlo být po utkání. Dovhanyuk, ani Královič však nedokázali využít velké šance, znojemské skvěle držel fantastický Koukal. Na penalty se domácí prosadili třikrát, hosté pouze jednou. (21:12:55)

5. séria
    3:1
    Bartoš se trefil a Lanžhot je ve druhém kole Mol Cupu!

4. séria
    2:1
    Cheredea jako první na znojemské straně proměnil.

4. séria
    2:0
    Ještě není jistý postupující. Koukal výborně odhadl střelu na doprostřed brány.

3. séria
    2:0
    Mizérie Znojma na penalty. Střela doprostřed byla zneškodněna.

3. séria
    2:0
    S velkým štěstím zvládl penaltu Mikúšek. K tyči šel Koukal, ani jeho sáhnutí na míč nestačilo.

2. séria
    1:0
    Znojmo se netrefilo ani podruhé, Avdič mířil do středu brány.

2. séria
    1:0
    Vzápětí se ani domácí netrefili, konkrétně Dovhanyuk.

1. séria
    1:0
    Doublette neproměnil! Klimeš výborně kryl jeho pokus k pravé tyči!

1. séria
    1:0
    Začal Lanžhot, Královič dostal Koukala ke druhé tyči a zajistil vedení.

Střílení penalt začíná.

120
    Druhé prodloužení skončilo. Rozhodnou penalty.

120+2
    Pacula držel hráče Lanžhota, byla standardní situace. Hosté byli bdělí a odvrátili nákop Bartoše.

120
    Budou nastaveny dvě minuty.

120
    V závěru prodloužení se Lanžhot objevil až u vápna soupeře, kde nedokázal uspět.

118
    Standardní situace Lanžhota nebyla úspěšná, domácí Královič zůstal na zemi.

116
    Hřiště v křečích opustil Artur Yanata, znojemského hráče nahradil Patrik Pacula.

115
    Velká příležitost zůstala nevyužitá! Královič se po rychlé míči prodral do vápna, kde udělal kličku, pomalá střela však prospěla Jiřímu Koukalovi, který míč chytil!