Hradec Králové – Chabarovsk 7:0 (kon.)
koniec
Mountfield HK
7:0 (5:0, 2:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
cz Pondelok 12.08.2019, 18:00 • ČPP arena (Hradec Králové) • Memoriál Zbyňka Kusého
Predzápasové kurzy: 2.1 4.0 2.77
   
  27:27
  Hradec právě vstřelil branku!
  Dnes je to opravdu parádní představení hradecké ofenzivní síly! MATĚJ CHALUPA střílí svůj druhý gól během jedné minuty! Nyní si krásně vyjel na pravý kruh a nechytatelnou ránou poslal touš do vzdálenějšího horního rohu, Langhamer byl bez šance. Rovněž se jedná o druhý gól v oslabení. Bez asistence.
   
  26:37
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec skóruje také v oslabení. Nyní to bylo velké představení MATĚJE CHALUPY, který na útočné modré získal puk, nádhernou stahovačkou vyřadil ze hry obránce a ranou na lapačku pokořil i Langhamera – 6:0! Asistence: Zdeněk Čáp.
   
  17:31
  Hradec právě vstřelil branku!
  Tohle zavání debaklem. Hradec vede již 5:0! Rákos vybojoval touš v útočném pásmu zpět, nalákal na sebe všechny beky i gólmana, přihrál RADKU SMOLEŇÁKOVI a tomu nezbývalo nic jiného, než aby z blízkosti trefil prázdnou bránu. Asistence: Daniel Rákos, Tomáš Linhart.
   
  12:21
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec využívá další přesilovku a vede již 4:0! To je studená sprcha pro Amur. Hokej je někdy strašně jednoduchý. Cibulskis posunul touš z osy hřiště od modré čáry na pravý kruh a MATĚJ PAULOVIČ trefil naprosto přesně vzdálenější horní růžek. Připisuje si tak svou druhou trefu v tomto utkání! Asistence: Oskars Cibulskis.
   
  09:12
  Hradec právě vstřelil branku!
  Hradec o minutu později zvyšuje již na 3:0! Gaspar našel přesnou přihrávkou mezi kruhy stojícího RUDOLFA ČERVENÉHO, jenž střílí svou první branku po návratu do města pod Bílou věží, když předvedl své rychlé zápěstí! Asistence: Michael Gaspar.
   
  08:11
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lvi ubránili oslabení a vzápětí zvyšují svůj náskok! MATĚJ PAULOVIČ dal jeden z nejsnazších gólů ve své kariéře, když dostal namazáno od protihráče, který se snažil rozehrát zpoza vlastní brány. Nepovedený pas zaskočil i Langhamera, který na Paulovičovu ránu reagoval pozdě – 2:0! Bez asistence.
   
  02:35
  Hradec právě vstřelil branku!
  Lvi využívají početní výhodu a rychle otevírají skóre duelu. ADAM KUBÍK sebral puk na pravém hrazení a rychle po něm pronikl dopředu. Hradec šel do přečíslení tři na jednoho, útočník Mountfieldu však vzal celou akci na sebe a střelou na bližší tyč zaskočil Langhamera – 1:0! Bez asistence.

  Petr Šatalík

  Góly a asistencie: 3. Kubík, 9. Paulovič, 10. Červený (Gaspar), 13. Paulovič (Cibulskis), 18. Smoleňák (Rákos, Linhart), 27. Chalupa (Čáp), 28. Chalupa

  Samostatné nájazdy:

  1. séria:
  0:0   Kubík (HKM)
  0:0   Golubev (CHA)
  2. séria:
  0:0   Perret (HKM)
  0:0   Kuzněcov (CHA)
  3. séria:
  0:0   Paulovič (HKM)
  0:0   H. Zohorna (CHA)
  4. séria:
  0:0   Cibulskis (HKM)
  0:1   T. Zohorna (CHA)
  5. séria:
  0:1   Červený (HKM)


  Mountfield HK: Lukeš (Mazanec) – Linhart, Čáp, Gaspar, Cibulskis, Rosandić, F. Pavlík, Váňa – Červený "A", Rákos "A", Smoleňák "C" – Chalupa, Cingel, Vincour – Miškář, Paulovič, Vopelka – Perret, Kubík, Dragoun.
  Amur Chabarovsk: Langhamer (10.–20. Kiseljov) – Vasiljev, Jordán "A", Korobov, Vitásek, Korjagin, Kondratěv "C", Kamalov, Turbin – H. Zohorna, T. Zohorna, Gorškov – Rudenkov "A", Rasskazov, Fajzullin – Golubev, Kapiturov, Jazkov – Železkov, Kuzněcov, Boltanov.

  Rozhodca: Hejduk, Ondráček – Rampír, Zídek

  Diváci: 2046