Atlanta United – New York City 2:1 (kon.) | Philadelphia – Houston 2:1 (kon.) | DC United – LA Galaxy 2:1 (kon.)
Los Angeles FC – New York RB 4:2 (kon.)
Philadelphia Union
2:1 (1:1)
Houston Dynamo
cz Pondelok 12.08.2019, 00:00 • Talen Energy Stadium, Chester • MLS

To už je z mé strany vše. Přeji krásnou dobrou noc! (02:06:14)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:7.

Fotbalisté Philadelphie vítězí nad Houstonem 2:1 a po několika hodinách se zase vracejí do čela tabulky Východní konference. Domácí poslal v 18. minutě do vedení kuriózní trefou Kacper Przybylko, jehož střelu propustil brankář Willis mezi nohama. Ještě do přestávky však srovnal Christian Ramirez. Také po změně stran to bylo dlouho vyrovnané. Rozhodující moment přišel v 78. minutě, kdy Jack Elliott nejprve hlavičkoval do břevna, aby na druhý pokus již míč do sítě dostal. V závěru se navíc Dynamu zranil Cabezas a jelikož už hosté nemohli střídat, museli dohrát zápas jen s desíti fotbalisty.

90+5

90+5
    Do situace 1 na 1 se dostal Jamiro Monteiro. Balón si navedl na střelu zpoza šestnáctky, která se mezi tyče nevešla.

90+4
    Pro vysoký míč si došel domácí brankář Blake. Jeden z hráčů Dynama ho fauloval a Philadelphia tak může pošetřit cenný čas.

90+4
    Figueroa si v šestnáctce zpracovával míč příliš dlouho. Domácí obránce ho tak stačil odzbrojit.

90+3
    Jsme v půlce avizovaného nastavení. Hosté už musejí vše posílat dopředu.

90+2
    Kacper Przybylko utíkal sám na brankáře Dynama. Snažil se ho obejít, ale Willis situaci dobře ustál a nenechal se překonat. Vzápětí bylo pískáno. Pomezní totiž viděl ofsajd, ale nechal domácího útočníka situaci dohrát.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě pět minut!

89
    Hosté dohrávají zápas opravdu o deseti. Cabezas se nemůže zapojit do hry.
    88. Hansen hledal Elise. Odražený míč napálil mimo Martínez.

88
    Čerstvý Hansen připravoval po průniku na pravé straně šanci Elisovi. Jeho zakončení zablokoval obránce a odražený míč napálil mimo bránu Tomas Martínez.

86
    Juan Cabezas se snaží za postranní čarou své zranění rozchodit. Zatím to ale moc dobře nevypadá.

86
    Střídání v týmu Philadelphia Union: ze hřiště odchází Marco Fabián, přichází Fabrice-Jean Picault.

84
    Nyní zůstává ležet na trávníku Cabezas. To už by bylo pro hosty hodně nepříjemné, střídat již totiž nemohou.

83
    José Bizama je každopádně střídán. Nahradil ho Niko Hansen.

81
    Marco Fabián nechtěně přišlápl kopačku Bizamy. Ten se skácel na trávník a domácí fotbalista rychle přispěchal s omluvou.
    78. Jack ELLIOTT - 2:1