Bochum – Bielefeld 3:3 (kon.) | Sandhausen – Osnabrück 0:1 (kon.) | St. Pauli – Fürth 1:3 (kon.)
FC Sankt Pauli
1:3 (1:2)
Greuther Fürth
cz Piatok 02.08.2019, 20:30 • Millerntor-Stadion • 2. nemecká Bundesliga • 2. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:29:20)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 8:0. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:16.

Je konec tohoto zápasu 2. kola druhé německé nejvyšší soutěže, ve kterém možná překvapivě, ale zaslouženě vítězí hostující celek SpVgg Greuther Fürth, jenž porazil domácí FC Sankt Pauli v poměru 3:1.
    Domácí sice byli od začátku lepším týmem, ovšem jejich obrana takřka neexistuje a v 17. minutě toho využil Daniel Keita-Ruel. Po chvíli hosté vstřelili další gól, ovšem ten nakonec díky ofsajdu nebyl uznán. Ovšem to Fürth dlouho nemrzelo, protože ve 35. minutě se opět trefil Daniel Keita-Ruel. Ve 45. minutě ale alespoň snížil Dimitris Diamantakos. Ve druhé půli měli domácí hodně příležitostí ke srovnání zápasu, ovšem ty nevyužily a tak přišel trest v 70. minutě po parádní střele Greena, který poslal hosty zpět do dvoubrankového vedení. Fürth si už konec zápasu pohlídal a nenechal soupeře projít do žádné větší šance.

90+3

90+2
    Posléze ještě přišel faul ze strany domácího hráče, který přišlápl nohu soupeři, ale kartu nedostal.

90+1
    U míče sice je domácí mužstvo, ale to se už nemůže dostat dopředu a je definitivně rozhodnuto.

90
    Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Tobias Mohr, přichází Hävard Nielsen.

90
    Dimitris Diamantakos se sice dostal do vápna soupeře, kde šel k zemi a chtěl si vymodlit penaltu, ale rozhodčí okamžitě ukázal, že tohle pískat nehodlá.

88
    Centru se ujal Mats Möller Daehli, ovšem kopnuté míče do vápna hostů celý zápas nepřinášejí vůbec nic a balón tak končí i tentokrát v moci gólmana Burcherta.

87
    Pokus o centr Christophera Buchtmanna byl sražen do zámezí a následuje tak rohový kop domácích.

86
    Posléze sice přišel nákop domácích, ale z toho opět nic nebylo, jelikož Diamantakos tam je úplně sám a už šlo na něm vidět rozčarování a rozhazování rukama, jakože co tam s tím sám dělat.

85
    Tobias Mohr skvěle držel míč na pravé straně, ale nakonec jej dva obránci domácích o něj obrali.

84
    Julian Green zůstal ležet po souboji se soupeřem, když dostal loktem do hlavy, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

83
    Přihrávka domácího hráče končí opět jen v zámezí za hostující bránou a Burchert má další odkop.

82
    Nyní balón skončil pouze za svatyni Burcherta, který bude mít odkop.

81
    No už to moc nevypadá, že domácí jsou schopni vstřelit dvě branky a Fürth je tak velice blízko ke třem bodům.

80
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Sebastian Ernst, přichází Paul Jaeckel.