Columbus – Montreal 2:1 (kon.) | Philadelphia – Chicago Fire 2:0 (kon.) | Toronto – Houston 1:3 (kon.)
Kansas City – Dallas 0:2 (kon.) | Colorado Rapids – New York City 1:2 (kon.) | Real Salt Lake – Minnesota 1:1 (kon.)
Vancouver – San Jose 1:3 (kon.) | Atlanta United – DC United 2:0 (kon.)
Vancouver Whitecaps FC
1:3 (1:2)
San Jose Earthquakes
cz Nedeľa 21.07.2019, 04:00 • BC Place (Vancouver) • MLS

Utkání je u konce a končí naprosto zaslouženou výhrou San Jose. Už dle statistik je jasné, že Vancouver šanci na body neměl. V osmé minutě se sice trefil stoper Henry, ale poté už stříleli branky jen hosté. Qazaishvili odpověděl v 16. minutě a o necelých dvacet minut později poslal hosty do vedení Wondolowski. Druhý poločas si už hosté zkušeně hlídali a v 79. minutě přidali třetí branku zásluhou Erikssona. Vancouver se na žádný tlak nezmohl a zůstává poslední v Západní konferenci.

Z mé strany je to vše. Na počtenou! (06:08:17)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 1:11. Střely mimo: 5:9. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:12.

90+5

90+5
    Rozhodčí ještě na závěr zápasu musel uklidnit emoce na obou stranách. Málem se na hrací ploše strhla mela.

90+4
    Žlutou kartu dostává Paul Marie (San Jose Earthquakes).

90+3
    Tento zápas se už jen dohrává. Momentálně se hraje u půlící čáry a domácí se zatím k žádnému závěrečnému náporu nemají.

90+1
    Žlutou kartu dostává Theo Bair (Vancouver Whitecaps FC).

90+1
    Čtvrtý rozhodčí oznámil, že nastavovat se bude 5 minut.

90+1
    Pro nadýchaný míč si ale došel Vega a stáhl si jej do svých rukavic.

90
    Adnan si vymohl faul a domácí tým bude rozehrávat standardní situaci z celkem příhodné pozice.

89
    Vega si trochu zahrál s nervy fanoušků hostů a svou rozehrávku pořádně okořenil. O chvíli později byl Bair faulován u postranní čáry. Domácí rozehráli na krátko.

87
    San Jose stále kontroluje hru a nic nenasvědčuje tomu, že by si z Vancouveru nemělo odvézt tři body.

86
    Salinas se zapojil do kombinace a vyslal do pokutového území ideální centr. Hlavu spoluhráče ale nenašel, jelikož podpora útoku scházela.

84
    Hosté se drží na balónu a za okamžik se budou snažit o přidání dalšího gólu, protože rozjíždějí zajímavou akci po pravé straně.

84
    Žlutou kartu dostává Yordy Reyna (Vancouver Whitecaps FC).

83
    Střídání v týmu San Jose: ze hřiště odchází Cristian Espinoza, přichází Paul Marie.

82
    Střídání v týmu San Jose: ze hřiště odchází Valeri Qazaishvili, přichází Shea Salinas.

81
    Vancouver se snažil osmělit, ale střela Ericeho se do prostoru brány nevešla.
    79. Magnus ERIKSSON - 1:3

Daniel Fekets

Góly: 8. Henry – 16. Qazaishvili (Wondolowski), 34. Wondolowski, 79. Eriksson (Espinoza)

Karty:   84. Reyna (VWC), 90+1. Bair (VWC) – 32. Judson (SAJ), 71. Lima (SAJ), 90+4. Marie (SAJ)

Vancouver Whitecaps FC: Crépeau – Nerwinski, Godoy, Henry, Adnan – Hwang In-Beom, Erice – Lass (62. Ardáiz), Reyna, Teibert (70. Felipe) – Montero (76. Bair)
    Náhradníci: MacMath – Felipe, Cornelius, Rose, Venuto, Bair, Ardáiz

San Jose Earthquakes: Vega – Thompson, Cummings, Jungwirth, Lima – Judson, Yueill – Espinoza (83. Marie), Eriksson, Qazaishvili (82. Salinas) – Wondolowski (75. Hoesen)
    Náhradníci: Tarbell – Affolter, Marie, Salinas, Calvillo, Fernandes, Hoesen

Rozhodca: Petrescu – Dunn, Facchini