Orlando City – Columbus 1:0 (kon.) | Montreal – Toronto 0:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 1:0 (kon.)
Chicago Fire – Cincinnati 1:2 (kon.) | Real Salt Lake – Philadelphia 4:0 (kon.) | Vancouver – Kansas City 0:3 (kon.)
Portland – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | Seattle – Atlanta United 2:1 (kon.)
Orlando City
1:0 (0:0)
Columbus Crew
cz Nedeľa 14.07.2019, 01:30 • Exploria Stadium, Orlando, Florida • MLS

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:35:43)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 3:10. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:8.

Končí utkání, které Orlando nakonec dokázalo vyhrát. Vyhrát obvyklým výsledkem a vzhledem k tomu, co jsme sledovali celý zápas, nelze se čemu divit. Oba týmy předvedly spíše průměrný výkon, kdy se sice na hřišti stále běhalo, ale to bylo tak asi všechno. Místo toho bylo k vidění velké množství chyb, zbytečných ztrát míčů, množství drobných faulů a pokud se dnes vůbec hrál fotbal, tak až v posledních minutách zápasu, hlavně po vstřelení gólu domácím týmem.

90+7

90+7
    Domácí se ale ubránili a tím zápas končí.

90+6
    V šesté minutě nastavení ještě roh pro Columbus, do vápna Orlanda jde i gólman Bendik.

90+5
    Hraje se i v páté minutě nastavení, hosté nyní dávají všechny své síly do útoku.
    90+3. Červená karta

90+3
    Dom Dwyer (Orlando City), celkem nepochopitelně, v hlavičkovém souboji, udeřil loktem do obličeje Joshe Williamse a sudí mu nekompromisně ukazuje rovnou červenou kartu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Jhegson Méndez (Orlando City).

90
    Nastavují se čtyři minuty.
    88. Gólman Rowe (Orlando) si poradil se střelou Harrisona Affula

88
    Harrison Afful (Columbus) měl na noze vyrovnání, ale jeho střelu zpoza vápna Rowe parádně vyrazil.

87
    Ludovic Sané (Orlando) mužem posledních okamžiků, po parádním pasu při gólové akci nyní také velmi dobrý výskok při bránění rohového kopu.

86
    Hosté vybojovali, po obranném zákroku Ascuese, roh, který rozehrají z levé strany.
    84. Benji MICHEL - 1:0

84
    Orlando City právě vstřelilo branku!
    Světe div se, padl gól! Ludovic Sané poslal pěkný pas na pravou stranu, kde si míč přebral Ruan. Ten potáhl blíže k vápnu a z pravé strany poslal míč před branku, kam si mezitím seběhl BENJI MICHEL, jenž ho dokázal nasměrovat do branky Columbusu.

83
    Oba týmy již vyčerpaly všechny možnosti střídání, mezitím hosté rozehráli volný kop, který ale zneškodnil obránce L. Sané (Orlando).

82
    Střídání v týmu Columbus Crew: ze hřiště odchází David Guzmán, přichází Eduardo Sosa.