Orlando City – Columbus 1:0 (kon.) | Montreal – Toronto 0:2 (kon.) | Minnesota – Dallas 1:0 (kon.)
Chicago Fire – Cincinnati 1:2 (kon.) | Real Salt Lake – Philadelphia 4:0 (kon.) | Vancouver – Kansas City 0:3 (kon.)
Portland – Colorado Rapids 2:2 (kon.) | Seattle – Atlanta United 2:1 (kon.)
Montreal Impact
0:2 (0:0)
Toronto FC
cz Nedeľa 14.07.2019, 01:40 • Olympijský stadion v Montrealu • MLS

Skončilo nám utkání mezi Montrealem a Torontem v rámci MLS. Hosté zvítězili 2:0 a prohloubili krizi domácího týmu na tři porážky v řadě. První poločas příliš kvalitní nebyl, ale druhá půle byla o něco lepší. Přestože se utkání v 65. minutě přerušilo kvůli dešti, tak aktivita z obou stran byla na vyšší úrovni. Čtyři minuty před přerušením skóroval nejlepší střelec Toronta Pozuelo. Závěrečné minuty nabídly vzruch před oběma brankami, ale definitivní tečku za utkáním přidal ze skvěle kopnutého přímého kopu Jozy Altidore.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a těším se na vás příště. Na počtenou! (04:04:15)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 10:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:11.

90+6

90+6
    Závěrečné minuty už se víceméně dohrávají.
    90+4. Jozy ALTIDORE - 0:2

90+4
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Vítězství hostů pečetí zkušený JOZY ALTIDORE z parádně zahraného přímého kopu. Svou střelu vyslal přes zeď a od tyče se míč zakroutil do sítě. Brankář Evan Bush se natahoval marně. 0:2.

90+4
    Pozuelo byl faulován a hosté budou rozehrávat přímý kop z výborné pozice.

90+3
    Toronto šetří další vteřiny. Vybojovalo si faul u středového kruhu a se svou rozehrávkou rozhodně nespěchá.

90+2
    Taider si navedl míč na levou nohu a protančil se až k hranici vápna, akce nakonec pokračovala na pravé straně, odkud přišel centr, se kterým si Westberg poradil.

90+1
    Těžiště hry se přesunulo před hostující bránu. Zatím se ale domácí do žádné velké šance nedostali.

90
    Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat 6 minut.

89
    Pozuelo vyslal svou levačkou technickou ránu, která se mezi tři tyče nevešla.

88
    Další šanci měl Altidore. Sice byl ve velkém úhlu, ale pohotového Bushe přelstít nedokázal.

87
    Toronto se nyní osmělilo a pokračuje v aktivní hře. Montrealu už moc času nezbývá.
    85. Hosté své dvě šance na rozhodnutí zahodili

85
    Šanci na rozhodnutí zápasu měli hosté, a to šanci obrovskou. Morrow se zjevil před brankářem, ale překonat jej nedokázal. Následně se k míči dostal Endoh. Jeho zakončení odkopl před brankovou čárou domácí hráč.

84
    Montreal se mnohem častěji dostává až před vápno Toronta, ale příliš nebezpečný není.

83
    Laryea potáhl míč po pravé straně, ale neměl komu přihrát. Čekal na své spoluhráče, ale nakonec ušetřil pár cenných vteřin pro hosty.

82
    Střídání v týmu Toronto FC: ze hřiště odchází Jacob Shaffelburg, přichází Eriq Zavaleta.