DC United – New England 2:2 (kon.) | Houston – Los Angeles FC 1:3 (kon.) | LA Galaxy – San Jose 1:3 (kon.)
LA Galaxy
1:3 (1:0)
San Jose Earthquakes
cz Sobota 13.07.2019, 05:10 • Dignity Health Sports Park (Los Angeles) • MLS

Skončilo nám utkání MLS mezi LA Galaxy a San Jose a už dle statistik si můžete všimnout, že utkání to bylo jednoznačné a tři body jdou do správných rukou. San Jose dokázalo porazil celek z Los Angeles podruhé za posledních 14 dní.

První branku vsítil ve druhé minutě domácí obránce Feltscher, ale ze strany LA to vlastně bylo vše. Od desáté minuty přebrali aktivitu hosté a vytvořili si několik šancí. Ta první byla proměněna až v 61. minutě díky Qazaishvilimu, který byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti. Právě tento muž se výraznou měrou podílel i na druhé brance San Jose, která padla vzápětí a kterou vsítil Hoesen. V 85. minutě pak pečetil výhru hostů záložník Yueill.

Z mé strany je to vše. Doufám, že jste se bavili a těším se na vás zase příště. Na počtenou! (07:13:26)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:16. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:12. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 13:14.

90+4

90+4
    Ještě jeden odkop od brány se bude konat těsně před závěrečným hvizdem.

90+3
    Utkání se už jenom dohrává. Vypadá to, že LA Galaxy už nemá dostatek sil na nějaký závěrečný nápor.

90+1
    Čtvrtý rozhodčí ukázal, že nastavovat se budou ještě 4 minuty.

90
    Střídání v týmu LA Galaxy: ze hřiště odchází Daniel Steres, přichází Dave Romney.

89
    Žlutou kartu dostává Zlatan Ibrahimovič (LA Galaxy).

87
    Uvidíme, jestli domácí ještě něco vymyslí. Zatím se však nemohou dostat k bráně Vegy.
    85. JACKSON YUEILL - 1:3

85
    Tým San Jose právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání je zřejmě rozhodnuté! Qazaishvili se protáhl mezi obránci ke střele, kterou Bingham vyrazil před sebe. U dorážky se zjevil úplně nehlídaný JACKSON YUEILL, jehož pumelice pod horní tyč byla nekompromisní. 1:3.

83
    Steres si na polovině hřiště pomohl faulem. Tohle hostům vyhovuje, neboť se svou rozehrávkou nemusí spěchat.

82
    Domácí teď drží míč, ale zatím se jim nedaří dostat až úplně před bránu. San Jose se dobře brání.

81
    Boateng se však připomněl na druhé straně a snažil se vybídnout nabíhajícího Ibrahimoviče. Vytáhlý Švéd se ale k centru před brankářem Vegou nedostal.

79
    Okénka v obraně Galaxy jsou větší a větší. Qazaishvili na sebe natáhl protihráče a jakmile se mu uvolnila pravá strana, tak tam poslal přihrávku. Espinozův následný pokus Bingham opět dobře vyrazil.

77
    Bingham nyní opět čaroval. Nejprve vyběhl proti zakončení Hoesena a o pár chvil později střílel z výborné pozice také Espinoza. Bingham svůj celek ještě drží ve hře.

75
    Dlouhá křížná přihrávka Espinozy skončila u stopera Sterese, jenž má nyní možnost míč vyvést.

74
    San Jose teď již naplno přebralo iniciativu. Přestože se dostalo do vedení, tak na obrazu hry se de facto od desáté minuty nic nezměnilo. Hra zůstává pod kontrolou outsidera tohoto utkání.

72
    Qazaishvili se dostal k dalšímu zajímavému pokusu z hranice šestnáctky. Trefil však pouze před sebou stojícího hráče.

Daniel Fekets

Góly: 2. Feltscher (Santos) – 61. Qazaishvili (Yueill), 64. Hoesen (Qazaishvili), 85. Yueill

Karty:   31. Corona (GAX), 32. Skjelvik (GAX), 89. Ibrahimovič (GAX) – 7. Thompson (SAJ), 56. Judson (SAJ), 68. López (SAJ)

LA Galaxy: Bingham – Feltscher, Steres (90. Romney), González, Skjelvik – Corona, dos Santos – Efrain Álvarez, Favio Álvarez (69. E. Boateng), Antuna (65. Cuello) – Ibrahimovič
    Náhradníci: Lampson – Romney, Araujo, E. Boateng, S. Carrasco, Zubak, Cuello

San Jose Earthquakes: Vega – Thompson (62. Lima), Kashia, Jungwirth, López (71. Salinas) – Judson, Yueill – Espinoza, Eriksson, Qazaishvili – Wondolowski (62. Hoesen)
    Náhradníci: Tarbell – Cummings, Salinas, Lima, Marie, Calvillo, Hoesen

Rozhodca: Saghafi – Rottersman, Brown