Brno – Vyškov 9:1 (kon.) | Žižkov – Vltavín 6:0 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Bohemians B – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Sokolov – Domažlice 1:0 (kon.) | Líšeň – Uh. Brod 5:1 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Púchov – Třinec 0:2 (kon.)
Skalica – Jihlava 0:0 (kon.) | Shmona – Žilina sk 0:1 (kon.) | Senica – Prostějov 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
4:0 (2:0)
TJ Slovan Velvary
cz Sobota 13.07.2019, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Prípravný zápas

85
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí fotbalisté přidávají pět minut před koncem zápasu čtvrtou branku. Prosazuje se MAREK STRADA.

55
    Domácí fotbalisté dávají další branku, tentokrát brankáře Velvar překonal VÁCLAV PROŠEK.

39
    Jeden z hostujících hráčů dostává žlutou kartu za faul na hráče Ústí.

20
    Dvacet minut hry je pryč a domácí Arma navyšuje své vedení. YOUBA DRAMA se prosazuje a upravuje stav zápasu.

12
    Ústí nad Labem se z první střely na branku dokázalo prosadit, dostává se tak ve svém posledním zápase před ligou do vedení. Gól dává FORTUNE BASSEY.