Brno – Vyškov 9:1 (kon.) | Žižkov – Vltavín 6:0 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Bohemians B – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Sokolov – Domažlice 1:0 (kon.) | Líšeň – Uh. Brod 5:1 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Púchov – Třinec 0:2 (kon.)
Skalica – Jihlava 0:0 (kon.) | Shmona – Žilina sk 0:1 (kon.) | Senica – Prostějov 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:1 (0:0)
FC Slavoj Vyšehrad
cz Sobota 13.07.2019, 10:30 • Uhříneves • Prípravný zápas

90
    Cvančara teď pomohl Bohemce, když stál na špatném místě, neboť přesně o něj se zastavil míč směřující do prázdné brány!

88
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Bohemka se dostává v zápase znovu do vedení. Po samostantém průniku přízemní střelou podél gólmana se prosazuje OSMANČÍK.

72
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Po rychlé kombinační akci se Vyšehrad dočkal vyrovnání. O to se postaral přesnou střelou ČVANCARA.

51
    Autorem branky je OSMANČÍK.

23
    Žlutou kartu dostává Farkaš (Bohemians Praha 1905 B).

16
    Vrána si udělal prostor ke střele na hranici pokutového území. Zkusil to přízemní střelou k levé tyči. Otáhal ale míč dokázal na dvakrát zachytit.

MCh

Góly: 51. Osmančík, 88. Osmančík – 72. Čvancara

Karty:   23. Farkaš (BOB)

Bohemians Praha 1905 B: 1. poločas: Kouba – Vala, Farkaš, Václavík, Ie Litero – Buneš, Zeman – Vrána, Le Tuan, Nátr – Ugwu

2. poločas: Kouba – Nussbauer, Moltaš, P. Vala, Štěrba – Jaroš, Jirsa – Arzumov, Matoušek, Peričevič – Osmančík

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Pardubský, Švejdík, Prozda, Mareš, Brejcha, Veselý, Verner, Drobílek, Rataj, Pouček
    Náhradníci: Cvančara, Vejvar, Gebert, Alexandr, Freit, Kozel, Laňka, Drozda, Žežula, Rys, Babka, Dočekal