Brno – Vyškov 9:1 (kon.) | Žižkov – Vltavín 6:0 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Bohemians B – Vyšehrad 2:1 (kon.) | Sokolov – Domažlice 1:0 (kon.) | Líšeň – Uh. Brod 5:1 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 4:0 (kon.) | Neugersdorf – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Púchov – Třinec 0:2 (kon.)
Skalica – Jihlava 0:0 (kon.) | Shmona – Žilina sk 0:1 (kon.) | Senica – Prostějov 2:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
2:1 (0:0)
FC Slavoj Vyšehrad
cz Sobota 13.07.2019, 10:30 • Uhříneves • Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Bohemians Praha 1905 B: 1. poločas: Kouba – Vala, Farkaš, Václavík, Ie Litero – Buneš, Zeman – Vrána, Le Tuan, Nátr – Ugwu

2. poločas: Kouba – Nussbauer, Moltaš, P. Vala, Štěrba – Jaroš, Jirsa – Arzumov, Matoušek, Peričevič – Osmančík

FK Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Pardubský, Švejdík, Prozda, Mareš, Brejcha, Veselý, Verner, Drobílek, Rataj, Pouček
    Náhradníci: Cvančara, Vejvar, Gebert, Alexandr, Freit, Kozel, Laňka, Drozda, Žežula, Rys, Babka, Dočekal.

1

1
    Výkop do prvního poločasu měl Vyšehrad.

2
    Zatím sledujeme klidnou hru a takové úvodní oťukování obou družstev.

3
    Nepřesnosti se množí v přihrávkách na obou stranách. Více ze hry mají zatím hráči Vyšehradu, dokážou podržet míč ale do zakončení přes obranu domácích se dostat nedokážou.

4
    Po rychlé kombinační akci teď hosté vybojovali rohový kop.

4
    Václavík z první branku Kouby vůbec netrefil.

5
    Přihrávka Rataje byla ztečovaná do autu. Hosté tak zůstanou u míče.

7
    Další rohový kop pro Vyšehrad.

8
    K zakončení se dostal Drozda, který hodně protáhnul Koubu. Ten míč vyrazil na další rohový kop, z které ho už hosté nezahrozili.

9
    Na druhé straně teď zahrávali rohový kop hráči Bohemky. Ti se ale k ohrožení branky Otáhala nedostali.

10
    Hra se nám teď přesunula do středu hrací plochy, k vidění jsou opět nepřesnosti.

12
    Mareš teď dostal ideální přihrávku z pravé strany do pokutového území na levou stranu, kde se dostal ke střele z první. Ta mu ale nesedla a skončila mimo bránu.

14
    Hráči Vyšehradu si teď u středové čáry pomohli zbytečným faulem a přišli tak o míč.

16
    Vrána si udělal prostor ke střele na hranici pokutového území. Zkusil to přízemní střelou k levé tyči. Otáhal ale míč dokázal na dvakrát zachytit.

18
    Domácí hráči teď zahrávali standardní situaci z levé strany. K zakončení se ale nedostali.

20
    Máme za sebou prvních dvacet minut utkání, které je zatím hodně vyrovnané.

22
    Hra je přerušena, na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů.

23
    Žlutou kartu dostává Farkaš (Bohemians Praha 1905 B).

24
    Veselý z pravé strany pokutového území v ideální příležitosti branku přestřelil.

26
    Vrána teď ani na dvakrát nedokázal vystřelit. V obou případech nastřelil pouze obránce hostí.

29
    Kouba teď výbornými zákroky podržel svůj tým.

31
    Útočná akce domácích hráčů skončila po zbytečném provinění proti pravidlůům.

35
    Hraje se nám nahoru dolů, bez nějaký větších šancí na jedné či druhé straně.

38
    Ugwu se zbavil obránců Vyšehradu a vystřelil. Otáhala ale nepřekonal.

40
    K vidění je teď dost nepřesností na obou stranách.

44
    Vyšehrad bude ještě zahrávat jeden rohový kop.

45

46

48
    Cvančarovi teď míč po rychlé akci a skvělém uvolnění utekl do zázemí.

49
    Bohemka bude zahrávat rohový kop.

51
    Bohemians B právě vstřelili branku!
    Autorem branky je OSMANČÍK.

53
    Vyšehrad teď přidal v aktivitě a je hodně aktivní.

55
    Nevzdávají se ale ani domácí, sledujeme teď hodně rychlý fotbal na obou stranách.

57
    Vyšehrad teď zahrával rohový kop, z kterého ale nedokázal zakončit.

59
    Matoušek brankáře hostí z úhlu na levé straně nepřekonal.

61
    Vyšehrad teď bude zahrávat standardní situaci z levé strany.

62
    Ta je ale ukončena nepohlídaním ofsajdové pozice.

64
    Přihrávku Jaroše obrana Vyšehradu přečetla a zachytila.

66
    Kouba dnes chytá velmi doubře. Vychytal teď takový čtvrtý gól.

68
    Freit teď s míčem ve vápně tak dlouho kombinoval, až byl o něj připraven.

70
    Po přihrávce Vejvara střílí z první Frejt vysoko nad.

72
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    Po rychlé kombinační akci se Vyšehrad dočkal vyrovnání. O to se postaral přesnou střelou ČVANCARA.

74
    Hostující hráči Vyšehradu teď ožili a jsou hodně aktivní. Vybojovali další rohový kop.

75
    Menší závar před brankou Bohemians. Míč se tam nebezpečně pohyboval ve vzduchu, nakonec ale skončil mimo bránu.

76
    Koubovi se teď nepodařilo správně vyhodit, hosté se tak vrátili k balónu.

79
    Vyšehrad je stále aktivní a kombinuje před pokutovým územím Bohemians.

82
    Se střelou z dálky si Kouba poradil.

85
    K nelibě diváků teď pomezní rozhodčí odmával ofsajd.

88
    Bohemka se dostává v zápase znovu do vedení. Po samostantém průniku přízemní střelou podél gólmana se prosazuje OSMANČÍK.

90
    Vyšehrad teď zahrával dva rohové kopy, ale k zakončení se nedostali.

90
    Cvančara teď pomohl Bohemce, když stál na špatném místě, neboť přesně o něj se zastavil míč směřující do prázdné brány!

Konec zápasu. (12:15:44)