Pjunik – Shkupi | 3:3 (kon.) | | | Ordabasy – Kutaisi | 1:0 (kon.) | | | Ventspils – KF Teuta | 3:0 (kon.) |
Alaškert – FK Makedonija | 3:1 (kon.) | | | Larnaca – CS Petrocub | 1:0 (kon.) | | | Narva – Budućnost Podgorica | 0:2 (kon.) |
Laçi – Be'er Sheva | 1:1 (kon.) | | | Sabail – Universitatea Craiova | 2:3 (kon.) | | | Flora – Niš | 2:0 (kon.) |
KuPS – Vitebsk | 2:0 (kon.) | | | Balzan – Domžale | 3:4 (kon.) | | | Riteriai – KÍ Klaksvík | 1:1 (kon.) |
Ružomberok – Levski Sofia | 0:2 (kon.) | | | Molde – Reykjavík | 7:1 (kon.) | | | Brøndby – Inter Turku | 4:1 (kon.) |
Crusaders – B36 Tórshavn | 2:0 (kon.) | | | Debrecín – Kukësi | 3:0 (kon.) | | | Haifa – Mura | 2:0 (kon.) |
Brann – Shamrock | 2:2 (kon.) | | | Malmö – Ballymena | 7:0 (kon.) | | | FK Liepāja – Minsk | 1:1 (kon.) |
Kauno Žalgiris – Limassol | 0:2 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Engordany | 6:0 (kon.) | | | FK Radnik – Trnava | 2:0 (kon.) |
Soligorsk – Hibernians FC | 1:0 (kon.) | | | Speranța Nisporeni – Neftçi Baku | 0:3 (kon.) | | | AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar | 0:3 (kon.) |
Fola – Čichura | 1:2 (kon.) | | | Ljubljana – RFS Riga | 2:3 (kon.) | | | Connah's Quay – Kilmarnock | 1:2 (kon.) |
Dunajská Streda – Kraków | 1:1 (kon.) | | | Zeta – Fehérvár | 1:5 (kon.) | | | FCSB – Milsami | 2:0 (kon.) |
Čukarički Belehrad – FC Banants | 3:0 (kon.) | | | Europa – Légia Varšava | 0:0 (kon.) | | | Aberdeen – RoPS Rovaniemi | 2:1 (kon.) |
St Patrick´s – Norrköping | 0:2 (kon.) | | | Cliftonville – Haugesund | 0:1 (kon.) | | | Cork City – Niederkorn | 0:2 (kon.) |
Široki Brijeg – Almaty | 1:2 (kon.) | | | Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius | 3:1 (kon.) | | | Stjarnan – Levadia Tallinn | 2:1 (kon.) |
Breidablik – Vaduz | 0:0 (kon.) |
Pobr. Slonoviny – Alžírsko | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Madagaskar – Tunisko | 0:3 (kon.) |
koniec
FK Ventspils
3:0
(1:0)
KF Teuta Durrës
85
|
Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Blagoja Todorovski, přichází Darko Nikač.
|
|
84
|
Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Jean Sony Alcenat, přichází Ingars Stuglis.
|
|
67
|
Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Mychajlo Sergijčuk, přichází Kaspars Svarups.
|
|
62
|
Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Fabjan Beqja, přichází Arlind Kalaja.
|
|
40
|
Zřejmě nějaký zdravotní problém vyřadil ze zápasu domácího záložníka Joãa Ananiase. Ještě před koncem první půle ho totiž nahrazuje Pavel Osipov.
|
Góly:
5. Sergijčuk, 78. Ulimbaševs, 88. Aiyegun
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
Rozhodca: Sachi – Kalačjov, Tichoňuk (KAZ)
Diváci:
Karty: 33. Progni (DRR), 74. Kouros (DRR)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:13.
FK Ventspils:
Machnovskyj – Alcénat (84. Stuglis), Batista, Mamah, Mtčedlišvili – João Ananias (40. Osipov), Kazačoks (C), Villela – Ulimbaševs, Sergijčuk (67. Svarups), Aiyegun.
Náhradníci: Kudrjavcevs – Osipov, Stuglis, Tīdenbergs, Fabricio, Svarups, Litvinskis.
Tréner:
KF Teuta Durrës: Hidi – Todorovski (85. Nikač), Hoxha, Arapi (C), Kouros – Progni, Alexi, Sidibe, Beqja (61. Kalaja) – Kallaku – Bušić.
Náhradníci: Celeski – Vila, Škalla, Nikač, Kalaja, Osmani, Gaši.
Tréner:
Náhradníci: Kudrjavcevs – Osipov, Stuglis, Tīdenbergs, Fabricio, Svarups, Litvinskis.
Tréner:
KF Teuta Durrës: Hidi – Todorovski (85. Nikač), Hoxha, Arapi (C), Kouros – Progni, Alexi, Sidibe, Beqja (61. Kalaja) – Kallaku – Bušić.
Náhradníci: Celeski – Vila, Škalla, Nikač, Kalaja, Osmani, Gaši.
Tréner:
Rozhodca: Sachi – Kalačjov, Tichoňuk (KAZ)
Diváci:
Štvrtok 18.07.2019
KF Teuta - Ventspils 1:0
Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15.
KF Teuta - Ventspils 1:0
Góly: 48. Kallaku
Karty: 11. Sidibe (DRR), 77. Arapi (DRR) – 25. Batista (VNS)
Držení míče: 55 % : 45 %.Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:15.
Martin Augustin
@ogy_16