Kamerun – Guinea-Bissau 2:0 (kon.) | Ghana – Benin 2:2 (kon.)
Ghana
2:2 (2:1)
Benin
cz Utorok 25.06.2019, 22:00 • Ismaïlia Stadium, Ismailia • Africký pohár národov • Skupina F

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (00:22:44)
    Tabulka skupiny F po prvním kole

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:26.

Utkání je u konce a týmy si rozdělily po bodu. Důležitý okamžik druhé půle přišel v 54. minutě, kdy dostal John Boye druhou žlutou kartu, musel do šaten a Benin dostal k dispozici přesilovou hru. Tu využil v 63. minutě, to se po rohu v pokutovém území prosadil Mickaël Poté a svou dnes druhou brankou upravil na 2:2. Jak se později ukázalo, byl posledním úspěšným střelcem zápasu a zajistil tak pro svůj celek cenný bod.

90+3

90+2
    Benin drží míč na svých kopačkách a už se nikam nežene, Kombinace probíhají na vlastní polovině.

90+2
    Přesto se Steve Mounié zapíše do historie tohoto utkání, neboť obdržel žlutou kartu.

90+1
    Benin byl blizoučko výhře. Na celkem nenápadný centr si totiž v pokutovém území naskočil přes obránce Mounié, jenže mířil nad branku.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází André Ayew, přichází Afriyie Acquah.

89
    Konečně dochází na již zmíněné střídání, do hry se na pár minut dostane Afriyie Acquah.

88
    Sledovali jsme obléhání pokutového území Ghany, po několika prováhaných okamžicích pálil Adéoti, jenže vysoko nad branku.

87
    Ghana chystá poslední změnu na trávníku, zatím si ale musí počkat na přerušení hry.

86
    Benin se v posledních minutách více usazuje na útočné polovině, cítí, že by výhra nemusela být nereálná.

85
    Roh na druhé straně, u míče byl nachystán Mubarak Wakaso. Jeho centr obrana Beninu bez potíží odhlavičkovala.

84
    O útok a narážečku za ghanskou obranu se pokoušel Adéoti, chtělo to ovšem více přesnosti.
    83. Djiglově střele scházela razance

83
    No a Djigla se hned předvedl střelou z dálky. Přesnost měla, chyběla prudkost. Ofori si připsal celkem snadný zákrok.