Tour de Suisse - 4. etapa | 1. Elia Viviani – Quick Step – 3:46:02 (kon.) |
Tisková konference s Davidem Pastrňákem | (kon.) |
Žrebovanie predkôl LIgy Majstrov | (kon.) | | | Žrebovanie predkôl Európskej ligy | (kon.) |
Matej Kubove
Zloženie dvojíc 2. predkola Ligy majstrov 2019/20
Nõmme Kalju – KF Shkëndija
Sūduva – Crvena Zvezda Belehrad
Ararat-Armenia FC – AIK Štokholm
Astana – CFR Cluj
Ludogorets Razgrad – Ferencváros
Partizani – Qarabağ
ŠK Slovan Bratislava – FK Sutjeska
Celtic – Sarajevo
Sheriff Tiraspol – Saburtalo
F91 Dudelange – Valleta
Linfield – Rosenborg
Valur Reykjavík – NK Maribor
Dundalk – Riga FC
The New Saints – Víťaz prvého predkola
HJK Helsinki – HB Tórshavn
BATE Borisov – Piast Gliwice
Nõmme Kalju – KF Shkëndija
Sūduva – Crvena Zvezda Belehrad
Ararat-Armenia FC – AIK Štokholm
Astana – CFR Cluj
Ludogorets Razgrad – Ferencváros
Partizani – Qarabağ
ŠK Slovan Bratislava – FK Sutjeska
Celtic – Sarajevo
Sheriff Tiraspol – Saburtalo
F91 Dudelange – Valleta
Linfield – Rosenborg
Valur Reykjavík – NK Maribor
Dundalk – Riga FC
The New Saints – Víťaz prvého predkola
HJK Helsinki – HB Tórshavn
BATE Borisov – Piast Gliwice
Nõmme Kalju – KF Shkëndija
Sūduva – Crvena Zvezda Belehrad
Ararat-Armenia FC – AIK Štokholm
Astana – CFR Cluj
Ludogorets Razgrad – Ferencváros
Partizani – Qarabağ
ŠK Slovan Bratislava – FK Sutjeska
Celtic – Sarajevo
Sheriff Tiraspol – Saburtalo
F91 Dudelange – Valleta
Linfield – Rosenborg
Valur Reykjavík – NK Maribor
Dundalk – Riga FC
The New Saints – Víťaz prvého predkola
HJK Helsinki – HB Tórshavn
BATE Borisov – Piast Gliwice
Linfield – Rosenborg
Valur Reykjavík – NK Maribor
Dundalk – Riga FC
The New Saints – Víťaz prvého predkola
HJK Helsinki – HB Tórshavn
BATE Borisov – Piast Gliwice
Partizani – Qarabağ
ŠK Slovan Bratislava – FK Sutjeska
Celtic – Sarajevo
Sheriff Tiraspol – Saburtalo
F91 Dudelange – Valleta
Nõmme Kalju – KF Shkëndija
Sūduva – Crvena Zvezda Belehrad
Ararat-Armenia FC – AIK Štokholm
Astana – CFR Cluj
Ludogorets Razgrad – Ferencváros