Mallorca – Albacete 2:0 (kon.)
RCD Mallorca
2:0 (1:0)
Albacete Balompié
cz Štvrtok 13.06.2019, 21:00 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Segunda División • Semifinále

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:16. (22:55:17)

Pět nastavených minut uplynulo a zápas končí. Mallorca si do nedělní odvety na půdě soupeře vytvořila nadějné vedení 2:0.

Mallorca vlétla na svého soupeře od úvodních minut. Po pádu Rodrígueze v pokutovém území neodpískal hlavní rozhodčí penaltu, ale domácí se přece jen dostali do vedení ze hry. Po ztrátě Susaety se dostal do kontru Leonardo Suárez, který prostřelil Nadala prudkou ránou. Následně se ke slovu dostali také hosté, ale branku Manola Reiny neohrozili.

Po změně stran sice Albacete lehce přidalo směrem do útoku, ale k Reina neměl příliš práce Ani Mallorca se už tolik nehnala do útoku jako v prvním poločase, ale těsně před koncem trefil parádní gól Dani Rodríguez, který výrazně přiblížil Mallorcu k postupu.

90+5

90+4
    Ariday Cabrera držel míč u rohového praporku, bránícího Tereja dokázal vytlouct o chrániče a domácí budou ještě rozehrávat roh.

90+3
    Hosté spěchají s míčem do útoku, ale Mallorca se snadno ubránila. Navíc ve středu pole získal faul na Febasovi unikající Cabrera.

90+2
    Střídání v týmu RCD Mallorca: ze hřiště odchází Sevilla, přichází Mohammed.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase pět minut.
    90. Dani RODRÍGUEZ - 2:0

90
    Mallorca právě vstřelila branku!
    Obrovsky důležitá branka v samém závěru zápasu. Už to vypadalo, že se hosté ubrání vysokému centru, ale DANI RODRÍGUEZ napálil míč z první přesně ke vzdálenější tyči. Nadala se natahoval marně.

90
    Domácí Mallorca pohodlně drží jednobrankový náskok. Ve středu pole si vykoledoval žlutou kartu Malsa po tvrdém zákroku na Sevillu.

89
    Albacete ještě zkouší přitlačit domácí celek. Malsa si narazil s Torresem, poté zkoušel jít do vápna, ale ve zhuštěném prostoru neměl příliš šancí.

88
    Střídání v týmu Albacete Balompié: ze hřiště odchází Acuňa, přichází Valderrama.

87
    Reina přišel pro dlouhý nákop až na hranici pokutového území. Domácí gólman rychle rozehrával k Cabrerovi, který byl faulován.

86
    Se střídajícím Acuňou to nevypadá nejlépe. Hostující útočník je i nadále na trávníku v péči lékařů.

85
    Jérémy Bela ještě zachytil míč na hrací ploše, následně zkoušel obejít Railla, ale ten vypíchl balon do bezpečí. Navíc musí být ošetřován Carlos Acuňa.

84
    Střídání v týmu Albacete Balompié: ze hřiště odchází Susaeta, přichází Malsa.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Susaeta přihrával podél postranní lajny na Acuňu, ale ten dále už nebyl přesný.

82
    Gorosito neměl komu nahrávat směrem do útoku a tak zvolil spolupráci jen s kolegou ze stoperské dvojice Gentilettim. Acuňa nakonec zakončoval, ale pouze mimo tři tyče.

Vít Schück

Góly: 25. Suárez, 90. Rodríguez

Karty:   62. Rodríguez (MLR), 79. Sevilla (MLR) – 21. Gorosito (ALA), 64. Manaj (ALA), 90. Malsa (ALA)

Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:16.
    RCD Mallorca: Reina – Sastre, Valjent, Raillo, Estupiňán – Pedraza – Suárez (74. Cabrera), Rodríguez, Sevilla (90+2. Mohammed), Lago – Prats (77. López)
    Náhradníci: Parera – Cabrera, Stoičkov, Gámez, López, Mohammed, Campos

Albacete Balompié: Nadal – Terejo, Gorosito, Gentiletti, García – Susaeta (84. Malsa), Torres, Febas, Bela – Manaj (69. Acuňa, 88. Valderrama), Zozulja
    Náhradníci: Churripi – Barri, Acuňa, Valderrama, Herrera, Malsa, Caro

Rozhodca: Pulido – Carreňo, Ortiz
    Nedeľa 16.06.2019
    Albacete - Mallorca 1:0

Góly: 16. Bela

Karty:   64. Torres (ALA), 73. García (ALA), 86. Tejero (ALA) – 26. Pedraza (MLR), 32. Raillo (MLR), 90+2. Lago (MLR)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 12:11. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:12.