Ukrajina – Taliansko 1:0 (kon.) | Ekvádor – J. Kórea 0:1 (kon.)
Ekvádor
0:1 (0:1)
Južná Kórea
cz Utorok 11.06.2019, 20:30 • Arena Lublin (POL) • Majstrovstvá sveta U20 • Semifinále

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:15. (22:25:43)

Po nudné první půli přišlo v Lublinu mnohem zajímavějších 45 minut, v nichž trochu paradoxně žádný gól nepadl. Korejce zachránila v nastavení tyč, videem odhalený těsný ofsajd při gólové dorážce (když předtím videorozhodčí naopak nedopřál gól jim) a nakonec skvělý zákrok muže zápasu I Gwang-jona.
    Jižní Korea tak díky gólu Čoi Džuna z 39. minuty postupuje poprvé v historii do finále MS do 20 let proti Ukrajině! Naopak Ekvádorce čeká jen zápas o bronz s Itálií.

90+6

90+6
    Při ekvádorském rohu bylo ve vápně vše, co má nohy. Ani tak se Jihoameričané neprosadili.
    90+5. Poslední šanci nevyužil zblízka hlavičkující Campana

90+5
    Korea přestála neuvěřitelnou šanci! Palaciosův centr hlavičkoval z malého vápna zcela volný Campana, korejský hrdina I Gwang-jon fantastickým zákrokem vyškrabuje z brankové čáry.
    90+3. Cifuentes trefuje tyč, dorážka pro ofsajd neplatí

90+3
    Korejci jsou experti na infarktová nastavení! Teď málem inkasovali v 93. minutě vyrovnávací gól. Ekvádorci už hrají vabank, v pokutovém území byla nastěhována většina jejich kádru a Cifuentes napálil po zemi tyč. Míč se pak doslova odrazil do brány od nic netušícího spoluhráče, který však stál v těsném ofsajdu. Neplatnost opět potvrdilo až video.

90+2
    Rozhodčí Oliver znovu žhaví linku do videokabiny, ale hovor netrval dlouho. Jeden z Ekvádorců si sice míč lehce zpracoval ramenem, o penaltu se však nejedná.

90+2
    Žlutou kartu dostává José Cifuentes (Ekvádor).

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90+1
    Žlutou kartu dostává Jordan Rezabala (Ekvádor).

90
    Přetažený přímý kop sebral Cifuentes a předložil na malé vápno Campanovi, který v pádu vysoko přestřelil.

89
    Po vzdušném střetu se Segurou se na zemi svíjí I Dže-ik, píská se však proti korejské bráně.

88
    Padl očekávaný verdikt, gól neplatí a pokračuje se za nejtěsnějšího náskoku asijského výběru.
    86. Gól Um Won-sanga nebyl uznán pro ofsajd

86
    Rozhodčí bude prohlížet video! Z pravé strany se protlačil do zakončení z úhlu čerstvý Um Won-sang a prostřelil ekvádorského brankáře po zemi. Zdálo se však, že míč přebíral v těsném ofsajdu.