Feirense – Aves 2:1 (kon.) | Marítimo – Boavista 0:1 (kon.) | Setúbal – Rio Ave 1:3 (kon.)
Benfica – Santa Clara 4:1 (kon.) | Porto – Lisabon 2:1 (kon.)
CD Feirense
2:1 (0:1)
CD Aves
cz Sobota 18.05.2019, 16:30Primeira Liga • 34. kolo

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit. (18:23:39)

V posledních minutách se hosté z Aves do větší příležitosti nedostali, což znamená jediné – Feirense dokázalo utkání vyhrát a to i přes to, že muselo otáčet z 0:1. Ve druhém poločase se prosadil hlavou Edinho, stejným způsobem pak domácí poslal do vedení João Silva a skóre 2:1 již vydrželo až do samotného konce.

90+3

90
    Sudí nastavuje tři minuty.

89
    Feirense se s hubeným vedením nestáhlo na vlastní půlku, ba naopak, domácí si tvoří v posledních minutách více šancí, než jejich soupeř.

86
    Tudy cesta nevede. Domácí mají aktuálně hru zcela pod kontrolou.

83
    Diego Galo vidí za zákrok na Babanca žlutou kartu.

78
    Avizované střídání se nyní uskutečnilo. Brankář Ferreira přenechal své místo kolegovi, bránu Aves nyní bude strážit Fábio.
    77. João SILVA - 2:1

77
    Feirense právě vstřelilo branku!
    A máme tu třetí branku, která padla po centru do vápna a úspěšné hlavičce. Vitor Bruno zahrával rohový kop a nejvýše ze všech na něj vyskočil JOAO SILVA.

76
    Andersona na hřišti nahradí Crivellaro. Feirense tak již nemá k dispozici žádné střídání.

74
    Edson Farias (FEI) nehezky zajel do pronikajícího Miguela Tavarese a inkasuje žlutou kartu.

71
    Jorge Fellipe útočil na svůj druhý zásah v utkání, minul však bránu.

68
    Další slibná příležitost z přímého kopu. Nicméně Ferreira stále drží skóre vyrovnané.

66
    Celek z Aves usiluje o návrat do vedení, Feirense však v tuto chvíli skvěle brání.
    62. EDINHO - 1:1

62
    Je vyrovnáno. Kapitán Babanco našel svým centrem hlavu EDINHA a portugalský fotbalista nasměroval míč do brány.

60
    Dvojité střídání také na straně Aves. Gomese nahradí Laurenco, Luquinhase pak Derley.

59
    Gomesovi střela z dálky příliš nesedla.

56
    Rodrigues je při chuti! Útočník Aves se řítil do další šance, ovšem chybělo pár decimetrů k tomu, aby trefil Seccovu svatyni.

54
    Rodrigo zahajuje svým hodem protiútok Aves.

50
    Na trávníku se v bolestech svíjí Rodrigues. Portugalský útočník se z pomocí týmových lékařů přesouvá mimo hřiště.

48
    Střídající Machado protáhl Ferreiru nebezpečnou střelou na bližší tyč.

46
    Hned dvě výměny nachystali domácí trenéři na začátek druhého poločasu! Luís Machado vystřídal Marco Soarese, za Tiago Mesquita pak přišel na hřiště Edinho.

46

Diváci ve Feirense za sebou mají úvodní poločas. V něm také padla zatím jediná branka utkání, když se ve 31. dostal jako první k centru ve vápně Jorge Fellipe.

45+1

45+1
    Babanco hledal spoluhráče, ovšem našel pouze připravenou Ferreirovu náruč.

45
    Rohový kop Feirense nevyšel podle představ, vyrovnání se tedy velmi pravděpodobně v tomto poločase nedočkáme.

44
    Do vápna Aves letí další balón.

41
    Tiago Silva (FEI) je prvním hráčem, který v tomto utkání vidí žlutou kartu.

41
    Nascimento vrací přihrávku Seccovi, Feirense musí zakládat útok od začátku.

38
    Mato Miloš vyslal zpoza vápna dělovku. S touto těžkou střelou si Secco poradil.

35
    Vitor Bruno znovu v roli viníka. Dokáží hosté přenést hru směrem k Seccovi.
    31. Jorge FELLIPE - 0:1

31
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    Hosté otevírají skóre. Rodrigo z přímého kopu poslal centr do šestnáctky, kde přistál míč na hlavě JORGE FELLIPEHO, jenž ho usměrnil za Seccova záda.

29
    Farias fauloval Varelu.

26
    Ani jeden z týmů se v tuto chvíli nemůže prodrat do střelecké příležitosti, po slibném tlaku ze strany Aves se tak tempo zase mírně uklidnilo.

24
    Vypadá to, že hosté z Aves se probrali. Secco teď měl několik dobrých příležitostí sáhnout si na míč.

22
    Tavares to se svým centrem nemyslel vůbec špatně, místo úspěchu se ale potkal s ofsajdovým praporkem.

20
    Andersonův průnik z levé strany skončil jen přihrávkou do vápna, kde nebyl nikdo v bílém a na druhou stranu mohou spěchat hosté.

19
    Nascimento fauloval, míč pro hosty.

18
    Pomalejší rozjezd zápasu pokračuje, příliš šancí k vidění v Fierense nebylo.

15
    Vitor Gomes byl v solidní pozici na ohrožení branky, hostující záložník však nikterak neohrozil Secca, střela mu totiž nesedla.

13
    Anderson zkoušel za pomocí parádních nůžek vrátit míč před bránu, nicméně nepodařilo se mu to.

11
    Farias opět na trávníku, tentokráte ho nedovoleně zastavil Falcao.

10
    Domácí mužstvo je v dosavadním průběhu utkání mnohem aktivnější, než jejich sok z Aves.