Michalovce – Slovan Bratislava | 3:3 (kon.) | | | Sereď – Žilina | 2:3 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) |
Senica – Zlaté Moravce | 3:1 (kon.) | | | Nitra – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Trenčín – Podbrezová | 4:0 (kon.) |
B. Bystrica – Lipany | 3:0 (kon.) | | | Dubnica – Prešov | 2:1 (kon.) | | | Petržalka – Skalica | 2:2 (kon.) |
Bardejov – Poprad | 0:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Lok. Košice | 5:1 (kon.) | | | Pohronie – KFC Komárno | 4:1 (kon.) |
Inter Bratislava – Šamorín | 3:2 (kon.) |
Levante – Atlético Madrid | 2:2 (kon.) | | | Espanyol – Sociedad | 2:0 (kon.) | | | Getafe – Villarreal | 2:2 (kon.) |
Sevilla – Bilbao | 2:0 (kon.) | | | Valladolid – Valencia | 0:2 (kon.) | | | Alavés – Girona | 2:1 (kon.) |
Vigo – Rayo Vallecano | 2:2 (kon.) | | | Huesca – Leganés | 2:1 (kon.) |
Bayern – Frankfurt | 5:1 (kon.) | | | Brémy – Lipsko | 2:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Hannover | 2:1 (kon.) |
Freiburg – Norimberk | 5:1 (kon.) | | | Hertha – Leverkusen | 1:5 (kon.) | | | Mainz – Hoffenheim | 4:2 (kon.) |
Mönchengladbach – Dortmund | 0:2 (kon.) | | | Schalke – Stuttgart | 0:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Augsburg | 8:1 (kon.) |
Udinese – Spal | 3:2 (kon.) | | | CFC Janov – Cagliari | 1:1 (kon.) | | | Sassuolo – AS Rím | 0:0 (kon.) |
Charleroi – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Beerschot – Oostende | 1:2 (kon.) | | | Sint-Truiden – Westerlo | 2:1 (kon.) |
Feirense – Aves | 2:1 (kon.) | | | Marítimo – Boavista | 0:1 (kon.) | | | Setúbal – Rio Ave | 1:3 (kon.) |
Benfica – Santa Clara | 4:1 (kon.) | | | Porto – Lisabon | 2:1 (kon.) |
Ufa – Orenburg | 0:2 (kon.) | | | CSKA Moskva – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | Samara – S. Moskva | 1:2 (kon.) |
Bordeaux – Remeš | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Nîmes | 2:2 (kon.) | | | Lille – Angers | 5:0 (kon.) |
Lyon – Caen | 4:0 (kon.) | | | Monaco – Amiens | 2:0 (kon.) | | | Montpellier – Nantes | 1:1 (kon.) |
Paríž – Dijon | 4:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Nice | 3:0 (kon.) | | | Štrasburg – Rennes | 0:2 (kon.) |
Toulouse – Marseille | 2:5 (kon.) |
Táborsko – Sokolov | 0:1 (kon.) | | | Znojmo – Vítkovice | 0:3 (kon.) | | | Pardubice – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Varnsdorf | 3:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Brno – Třinec | 5:0 (kon.) |
Prostějov – Chrudim | 0:0 (kon.) | | | Žižkov – Vlašim | 2:0 (kon.) |
Admira Wacker Mödling – Wacker | 3:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Hartberg | 3:1 (kon.) | | | Mattersburg – Rapid Viedeň | 1:0 (kon.) |
Heracles – Utrecht | 0:2 (kon.) | | | Groningen – Arnhem | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Watford | 6:0 (kon.) |
Śląsk – Arka | 4:0 (kon.) | | | Korona – Zabrze | 0:3 (kon.) | | | Wisła Pł. – Zagłębie S. | 0:0 (kon.) |
Wisla Kraków – Miedź | 4:5 (kon.) |
Antalyaspor – Yeni Malatyaspor | 3:0 (kon.) | | | Trabzonspor – Besiktas | 2:1 (kon.) |
Karviná – Bohemians | 0:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Slovácko | 0:0 (kon.) | | | Opava – Příbram | 2:1 (kon.) |
koniec
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:3
(0:3)
FC Vysočina Jihlava
Zdeněk Kamínek ml.
Góly:
84. Matějka, 87. Šup (pen.) – 21. Zoubele, 29. Zoubele, 41. Zoubele
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:16.
Rozhodca: Cihlář – Hrabovský, Kožár; delegát: M. Svoboda; technický delegát: Poklop
Diváci: 576
Karty: 67. Chlumecký (JIH), 86. Tijani (JIH), 90+3. Preisler (JIH)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:16.
FK VIAGEM Ústí nad Labem:
Tvrdoň – Strada, Brak, Pimpara (C), Šimeček – Valenta, M. Bílek – Krátký (60. Drame), D. Richter (46. Šup), D. Procházka (46. Prošek) – Matějka.
Náhradníci: Lindr – Janso, Drame, Miskovič, Prošek, Šup, Nágl.
Tréner:
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Tlustý, Tijani, Chlumecký, F. Novotný – Petr, Šulc, Vaculík (C), Javůrek (70. Preisler) – Zoubele (80. M. Pavlík), Jiří Klíma (75. Jawo).
Náhradníci: Veselý – M. Pavlík, Šefčík, Vedral, Preisler, Machuča, Jawo.
Tréner:
Náhradníci: Lindr – Janso, Drame, Miskovič, Prošek, Šup, Nágl.
Tréner:
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Tlustý, Tijani, Chlumecký, F. Novotný – Petr, Šulc, Vaculík (C), Javůrek (70. Preisler) – Zoubele (80. M. Pavlík), Jiří Klíma (75. Jawo).
Náhradníci: Veselý – M. Pavlík, Šefčík, Vedral, Preisler, Machuča, Jawo.
Tréner:
Rozhodca: Cihlář – Hrabovský, Kožár; delegát: M. Svoboda; technický delegát: Poklop
Diváci: 576
Cenu původně pro nejlepšího hráče zápasu dnes paradoxně převezme trenér FK Ústí nad Labem Aleš Křeček.
Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (16:56:06)
Pozápasové statistiky:
Branky: 84. Matějka, 87. Šup z penalty – 21., 29. a 41. Zoubele.
ŽK: 67. Chlumecký, 86. Tijani, 90+3. Preisler (všichni JIH).
Střely na branku: 6:7 (2:5).
Střely mimo branku: 6:2 (2:1).
Rohové kopy: 5:4 (2:3).
Ofsajdy: 2:3 (1:1).
Fauly: 13:16 (8:5).
Ještě není konec! DOMINIK ŠUP proměnil pokutový kop k pravé tyči!
LUKÁŠ MATĚJKA se zasloužil o čestný gól Army, když zblízka prostřelil Luďka Vejmolu.