Kasımpaşa – Konyaspor 1:1 (kon.)
Kasımpaşa SK
1:1 (0:1)
Konyaspor
cz Piatok 17.05.2019, 19:35 • Recep Tayyip Erdoğan Stadı, Istanbul • Turecká Superliga

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9. (21:32:16)

Kasimpasa využila milosrdenství Koynasporu, který jí potřebný bod k záchraně doslova daroval. Konyaspor měl po prvním poločase nakročeno k vítězství, ale během druhého poločasu se z toho stala taktická remíza. doufejme, že v brzké době se potkáme u lepších fotbalů. Všem přeji klidnou a pohodovou noc.

90+4

90+4
    Rohový kop Konyasporu byl opět velmi špatně rozehrán.

90+3
    Míč je v moci brankáře Taskirana po zablokované střele sražené obráncem.

90+2
    Rohový kop Konyasporu přinesl opět další špatné zakončení přímo z voleje.

90+1
    Střídání v týmu Kasımpaşa SK: ze hřiště odchází Haris Hajradinovič, přichází Josué Sá.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

88
    Na dlouhý míč Hurtada nedosáhl ani snažící se akrobatický spoluhráč a trenér Konyasporu Kocaman jen pokrčil bezmocně rameny.

87
    Nedovolený zákrok byl odpískán na Volkana Findikliho.

85
    Na stadionu je slyšet i kravské zvonce jinak se utkání kromě troubení trubek hraje doslova v komorní atmosféře. Což je v Turecku celkem nezvyk.

84
    Z voleje ze 17 metrů nepřesně mimo branku soupeře střílel Amir Hadžiahmetovič.

83
    Na dlouhý míč přes veškerou svou snahu ani prostřednictvím skluzu nedosáhl Trézéguet.

82
    Přímý kop pro Konyaspor po faulu Strahila Popova.

81
    V hlavičkovém souboji doslova sundal svého soupeře rukama držíc za ramena Ugür Demirok.

80
    Rohový kop Konyasporu z pravé strany hřiště byl značně nepovedený ještě s horší koncovkou.

79
    Koita skvěle uvolnil Heintze, ale jeho koncovku skluzem v pokutovém území stopl obětavý obránce Skubic.