Kortrijk – Cercle Bruggy 4:0 (kon.) | Mouscron – Waasland-Beveren 2:4 (kon.) | Waregem – Saint Gilloise 2:1 (kon.)
koniec
Royal Excel Mouscron
2:4 (1:1)
Waasland-Beveren
cz Piatok 17.05.2019, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu
Predzápasové kurzy
  90+3. Nana AMPOMAH - 2:4
   
  90+3
  Waasland právě vstřelil branku!
  Domácí v samotném závěru vsadili úplně všechno na ofenzivu. Ta o balón přišla a do samostatného úniku se dostal před chvílí trestaný NANA AMPOMAH, jenž doběhl do vápna a zkušeně obstřelil vybíhajícího gólmana.
  76. Francesco FORTE - 2:3
   
  76
  Waasland právě vstřelil branku!
  Žlutomodří si berou ztracené vedení zpět! Beni Badibanga na pravé straně doběhl přetažený centr a stříleným způsobem vrátil míč do ohně na FRANCESCA FORTEHO, který z jedničky přesměroval balón mimo Vasićův dosah.
  71. Taiwo AWONIYI - 2:2
   
  71
  Mouscron právě vstřelil branku!
  V Mouscronu máme znovu vyrovnáno! Trojice hostujících hráčů se až příliš věnovala Bensonovi, který byl zrovna v držení míče. TAIWO AWONIYI zůstal na ose hřiště trestuhodně nehlídán a po šikovném přistrčení se prosadil hezkou střelou z osmnácti metrů, která zapadla do horní poloviny brány.
  67. Denzel JUBITANA - 1:2
   
  67
  Waasland právě vstřelil branku!
  Hostům se pětadvacet minut před koncem podařilo otočit skóre! Postarala se o to dvojce střídajících hráčů, když Ampomah zprava odcentroval přes Pierrota a DENZEL JUBITANA si při zakončení poradil mazácky.
  38. Beni BADIBANGA - 1:1
   
  38
  Waasland právě vstřelil branku!
  Zničehonic hosté slaví vyrovnání na 1:1! BENI BADIBANGA kontroloval míč u rohu pokutového území. Rychlou kličkou si ho přehodil na pravačku a Noe Dussenne jeho pokus ztečoval přesně k Vasićově levé tyči.
  34. Taiwo AWONIYI - 1:0
   
  34
  Mouscron právě vstřelil branku!
  Domácí se ve čtyřiatřicáté minutě dostávají do naprosto zaslouženého vedení! Mbaye Leye dostal míč do běhu a z pravého kraje pokutového území přihrál před branku, kde stál TAIWO AWONIYI a jednoduše doklepl balón do sítě.

  Michal Břuchanský

  Góly: 34. Awoniyi, 71. Awoniyi – 38. Badibanga, 67. Jubitana, 76. Forte, 90+3. Ampomah

  Karty:   40. Dione (MOP), 47. Boya (MOP), 73. Bakić (MOP), 81. Kuzmanović (MOP) – 53. Vukotić (WAS), 90+2. Ampomah (WAS)


  Držení míče: 58 % : 42 %.
  Střely na branku: 8:12. Střely mimo: 9:7. Rohy: 9:3.
  Royal Excel Mouscron: Vasić – Godeau (72. Kuzmanović), Dussenne, Boya, Antonov – Dione (63. Pierrot), Bakić, Van Durmen, Benson – Awoniyi, Leye (83. Mohamed).
  Náhradníci: Butez – Mohamed, Sadiku, Ippolito, Kuzmanović, Pierrot, Vroman.

  Waasland-Beveren: Swolfs – Schryvers, Gamboa, Vukotić, Foulon – Keita, Lulič (62. Jubitana), Bizimana – Forte, Miloševič (62. Ampomah), Badibanga.
  Náhradníci: Debaty – Moren, Jubitana, Ampomah.

  Rozhodca: Visser – Nijssen, De Weirdt