Beerschot – Charleroi 0:3 (kon.) | Oostende – Westerlo 0:3 (kon.) | Waasland-Beveren – Cercle Brugge 2:1 (kon.)
Waregem – Kortrijk 0:5 (kon.) | St.Gilloise – Mouscron 3:3 (kon.)
Royale Union St-Gilloise
3:3 (2:1)
Royal Excel Mouscron
cz Sobota 11.05.2019, 20:30 • Stade Roi Baudouin, Brusel • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu

Royale Union Saint-Gilloise vedl o dvě branky, následně hosté dokázali vyrovnat. Domácí se znovu dostali do vedení, deset minut před koncem srovnal a konečný stav na 3:3 stanovil Manuel Benson. (22:20:20)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 3:3.

90+3

90+1
    Manuel Benson zblokoval ránu soupeře, uvidíme tedy rohový kop.

90+1
    Hostující celek vybojoval rohový kop. Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Podle všeho tento zápas skončí remízou.

87
    Zápas se dohrává, oba celky hrají aktivně a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

85
    Žlutou kartu dostává Benjamin Van Durmen (Royal Excel Mouscron).

85
    Jean Butez rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Stav zápasu je nyní vyrovnaný 3:3. Drama vrcholí.
    82. Manuel BENSON - 3:3

82
    Mouscron právě vstřelil branku! Hostující celek nic nevzdává, nyní dokázal vyrovnat. krásnou ráno z bezprostřední blízkosti poslal míč k tyčce pro brankáře nechytatelně MANUEL BENSON.
    81. Abdelrafik GÉRARD - 3:2

81
    Tým Saint Gilloise právě vstřelil branku! Dost možná rozhodující branka zápasu. Tyč a gól. Domácí celek se dostává do vedení. Míč od tyčky do branky dokázal dostat ABDELRAFIK GÉRARD.

80
    Hostující celek drží míč a pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře. Zatím se však do šance nedostal.

77
    Hostující brankář rozehrával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Následně pálil z dobré pozice Mërgim Vojvoda. Jeho rána končí nad.

76
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Roman Ferber, přichází Abdelrafik Gérard.