5:2 (1:1, 0:1, 4:0) Stav série: 1:0
Carolina Hurricanes
cz Piatok 10.05.2019, 02:00 • TD Garden, Boston • Play-off NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Vítám tu všechny hokejové příznivce! V NHL startuje už dnes v noci finále Východní konference. O Prince of Wales Trophy, která je určena nejlepšímu týmu konference, a především o možnost zahrát si o Stanley Cup, si to rozdají Boston Bruins a Carolina Hurricanes. Zatímco Boston má ty nejvyšší ambice, tak jízda Canes vyřazovacími boji je pro fanoušky i odborníky velkým překvapením.

Carolina Hurricanes:
    Hokejisté Caroliny v základní části nasbírali 99 bodů a v tabulce Východní konference obsadili sedmé místo. Do vyřazovacích bojů postoupili až díky výbornému závěru. Do konferenčního čtvrtfinále proti Washingtonu nastoupili Canes v roli outsidera. Přesto dokázali obhájce Stanley Cupu udolat 4:3 na zápasy. V sérii platilo pravidlo „Můj dům, můj hrad“ až do rozhodujícího sedmého duelu, který Carolina vyhrála 4:3 v prodloužení. New York Islanders pak Canes sfoukli 4:0 na zápasy. Hurikány nezlomilo ani zranění do té doby skvěle chytajícího Petra Mrázka ve druhém utkání série. I jeho náhradník Curtis McElhinney totiž podává výborné výkony. Mrázek by měl být už v pořádku. S týmem již trénuje, ale je otázkou, koho trenéři zvolí pro začátek série s Bruins jako jedničku.

Caroliny bývala v NHL spíše nenápadným celkem. Klub samozřejmě získal Stanley Cup a na kontě má také prohrané finále, ale v posledních letech patřil k ligovému podprůměru. Letos však na sebe hokejisté Caroliny strhli pozornost už v základní části, kdy začali slavit své domácí výhry s fanoušky po evropském způsobu a své děkovačky neustále vylepšovali a obměňovali. Negativně se k jejich oslavám vyjádřil známý televizní glosátor Don Cherry, který hráče Canes nazval „Bunch of Jerks,“ tedy partou blbců. Klub toho ale skvěle marketingově využil, tohle heslo přijal za své a prodává například i trička s tímto sloganem.

Boston Bruins:
    Boston v základní části nasbíral 107 bodů a byl druhým nejlepším týmem Východní konference. Do play-off šli tedy Medvědi s velkými ambicemi a ty zatím jako jedni z mála favoritů naplňují, byť ani oni to nemají jednoduché. Hned v prvním kole se utkali s Torontem a tento střet byl požadován možná i za předčasné konferenční finále. Hokej se hrál rozhodně výborný a Maple Leafs v sérii dokonce vedli 3:2 na zápasy, ovšem Bruins si na ledě soupeře vynutili sedmé utkání a v něm doma zvítězili 5:1. V semifinále pak Boston prohrával s Columbusem 1:2, ale sérii nakonec vyhrál 4:2.

Brad Marchand – 13b (5+8)
    David Pastrňák – 11b (6+5)
    David Krejčí – 10b (4+6)

Brankář:
    Tuukka Rask – 13 zápasů, průměr 2,02, úspěšnost 93,8 %

V základní části se oba kluby potkaly třikrát. Mírně lepší bilanci má z těchto zápasů Boston, který nejprve zvítězil 3:2 na ledě soupeře, poté tam prohrál 3:5 a poslední utkání, tentokrát v TD Garden, Bruins zvládli výsledkem 4:3 po prodloužení.

Až těsně před utkáním se dozvíme, zda v brance Caroliny nastoupí uzdravený Petr Mrázek, nebo v ní zůstane Curtis McElhinney, který skvěle dochytal sérii s Islanders. Trenéři Canes se rozhodli tajit tuto informaci do poslední chvíle.

Bruins se dnes budou muset obejít bez obránce Charlieho McAvoye, který dostal jednozápasový trest za zákrok na Joshe Andersona z Columbusu v posledním utkání série proti Blue Jackets.

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Clifton, Chára (C), Carlo, Krug, Kampfer, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes (A), Krejčí, DeBrusk – Heinen, Coyle, Ma. Johansson – Wagner, Kuraly, Nordström.

Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), Pesce, de Haan, H. Fleury – T. Teräväinen, Aho, Svečnikov – Williams (C), J. Staal (A), Niederreiter – B. McGinn, Wallmark, Foegele – Ferland, McKegg, Martinook..

Je to potvrzené. Petr Mrázek je zpět v sestavě Hurricanes!

Dozněla hymna Spojených států amerických. Úvodní buly bude vhozeno za malou chvíli.

00:01

00:07
    Hra byla přerušena hned po sedmi sekundách. Rozhodčí nařídili buly ve středovém kruhu.

00:16
    První zákrok Petra Mrázka. Po přihrávce Marchanda střílel z pravého kruhu Patrice Bergeron.

00:37
    Tentokrát pálil od modré čáry Brad Marchand, který branku netrefil.

01:31
    Domácí se snaží o úvodní tlak, Carolina se zatím do útočné třetiny s pukem nepodívala.

01:51
    Z levé strany vypálil Joakim Nordström a Mrázek puk vyrazil do rohu. Následně do jeho branky narazil některý z hráčů a konstrukce se vychýlila ze svého postavení. Hra je tedy přerušena.

02:12
    Torey Krug od modré čáry minul. Tohle je zatím velký nápor Bostonu.

02:45
    Poprvé si sáhl na pák Tuukka Rask, který podržel v lapačce nahození ze středního pásma.

02:55
    Bruins právě vstřelili branku!
    Canes vůbec nezachytili začátek zápasu a Bruins toho využívají! Hosté sice vyhráli buly v útočném pásmu, ale Justin Faulk na modré ztratil kotouč, o který ho obral Marcus Johansson. Ten ho zavezl do útočné třetiny, kde ho udržel a zadovkou uvolnil STEVENA KAMPFERA, který měl před sebou spoustu volného prostoru. Mohl tak vypálit z mezikruží a zamířil mimo dosah Mrázkovy vyrážečky. Asistence: Marcus Johansson.
    02:55 Steven KAMPFER - 1:0

03:39
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Sean Kuraly – 2 min., hrubost).

03:42
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku za neskutečné 3 sekundy! Jordan Staal vyhrál buly na Andreje Svečnikova, který z levé strany vypálil a před Raskem puk pohotově tečoval SEBASTIAN AHO – 1:1. Asistence: Andrej Svečnikov a Jordan Staal.
    03:42 Sebastian AHO - 1:1

05:01
    Hosté se dostávají do hry. Nyní vystřelil Lucas Wallmark a Rask musel přerušit hru.

05:38
    Hostům rychlé vyrovnání rozhodně pomohlo. Jsou definitivně v zápase.

06:24
    Coyle posílal puk zpoza branky do míst, kde číhal Danton Heinen. Mrázek tuhle přihrávku tečoval holí a Heinen tak kotouč nezasáhl.

06:51
    Právě Heinen našel na levém křídle rozjetého Jakea DeBruska. Ten ale nepropálil Mrázka, jenž si proti němu dobře povyjel! Následuje reklamní přestávka.

07:15
    Od modré čáry střílel Dougie Hamilton. Obránce Canes nenašel prostor mezi tyčemi.

08:35
    Teď sledujeme takovou poklidnější pasáž hry. Ani jednomu z týmů se nedaří založit nebezpečnější útočnou akci.

09:31
    Od modré čáry pálil Jaccob Slavin, přesně ale nemířil.

09:40
    Vzápětí se ocitl ve velké šanci Sebastian Aho, který ale mířil jen do připraveného Raska!

10:11
    Hostům bylo odpískáno zakázané uvolnění.

10:21
    Tentokrát byli hosté v postavení mimo hru.

10:34
    Na ose hřiště měl poměrně dost prostoru Dougie Hamilton. Rask si však pro jeho střelu sáhl lapačkou.

10:43
    Slavinova střela byla zablokována. Hamiltonova už prošla a Rask ji musel vyrážet.

11:03
    Brock McGinn byl v útočném pásmu dříve než Hamiltonova přihrávka. Pískán je ofsajd Caroliny.

11:26
    Nyní se uvolnil na osu kluziště Sebastian Aho, který zápěstím mířil nepřesně.

12:04
    V ofenzivě se nyní neprosadila Bergeronova formace. Bruins zatím nedokáží pokračovat v tom, co předváděli v úvodu utkání. Canes se dostali do hry a troufám si říci, že jsou od vyrovnání mírně lepším týmem.

12:18
    Po vhazování střílel od modré Brandon Carlo. Jeho bomba minula Mrázkovu branku.

13:36
    Teď se hra přelévá hlavně mezi modrými čarami.

13:59
    DeBrusk našel Davida Krejčího, který to zkusil z pravého kruhu. Jeho rána však byla sražena.

14:37
    Teuvo Teräväinen obral ve středním pásmu o puk Charlieho Coyla, který ho následně fauloval. Hráč Bruins je potrestán za hákování. Přesilovka Canes začne po reklamní přestávce.

14:58
    Domácím se podařilo vyhodit až k Mrázkovi.

15:23
    Andrej Svečnikov si před brankou srovnal puk do velmi dobré pozice. Jeho střelu však zablokoval Carlo!

15:54
    Nyní vyhazuje Kuraly. Před tím Chára obětavě zblokoval ránu Aha.

16:27
    Po střele Slavina vyrazil Rask puk k Justinovi Williamsovi. Hostující kapitán dorážel z ostrého úhlu a Rask se stačil natlačit ke své tyčce!

16:38

16:55
    Nino Niederreiter sekl Brada Marchanda a dvě minuty si posedí na trestné lavici.

17:15
    Pohotová střela Patriceho Bergerona z pravého kruhu. Mrázek stačil zareagovat a zastavil puk pravým betonem!

17:31
    Výbornou práci odvedl hostující Brock McGinn, který puk bruslí kopl do středního pásma.

18:12
    V oslabení vyvezl puk do útočného pásma Warren Foegele. Tam ho odzbrojil Brad Marchand.

18:44
    Od modré čáry vypálil Grzelcyk, netrefil ale branku.

18:56
    Hosté jsou už kompletní.

19:01
    Začala už poslední minuta první třetiny.

19:18
    Po levém křídle se dostával dopředu Marcus Johansson. Švédský útočník nakonec Mrázka neohrozil.

20:00

Po první třetině se odchází do kabin za nerozhodného stavu. Bruins na soupeře vlétli a vedení se ujali už po necelých třech minutách hry, kdy se po přihrávce Johanssona trefil obránce Steven Kampfer, který měl spoustu času na zamíření. Canes ale rychle srovnali. Přesilovou hru využil tečí Svečnikovovy střely finský kanonýr Sebastian Aho. Od té chvíle Carolina vyrovnala i hru a ze zápasu se tak stala bitva dvou rovnocenných protivníků.

20:38
    Sean Kuraly dotáhl puk před Mrázkovu branku. Hrací předmět se doklouzal k českému brankáři, který ho raději podržel pod lapačkou.

20:44
    Zakázané uvolnění Caroliny.

21:04
    Střela Davida Backese z mezikruží byla tečována holí bránícího hráče a skončila tak mimo.

21:27
    Domácí se dopustili zakázaného uvolnění.

21:45
    Sebastian Aho před Raskem ze vzduchu tečoval kotouč po nahození Faulka. Našel ale u své tyčky připraveného finského brankáře.

22:06
    Teď měli domácí štěstí! Nino Niederreiter nahrál na levou stranu útočného pásma Bradovi Pescemu, který nastřelil tyčku!
    22:06 Pesce nastřelil brankovou konstrukci.

22:30
    Na druhé straně se blýskl pěknou individuální akcí Patrice Bergeron. Ten se z levého křídla protáhl až před Mrázka a dostal se k bekhendovému zakončení, které zastavil pravý beton gólmana Canes!
    22:30 Bergeron se dostal až před Mrázka, který jeho akci zastavil.

23:09
    Začátek druhé části je zatím poměrně rušný. Akce se střídají na obou stranách.

24:08
    Sean Kuraly zasáhl vysokou holí Calvina de Haana. Canes si zahrají přesilovku.

24:42
    Skvělý zákrok Raska! Svečnikov nabil na pravý kruh Teuvovi Teräväinenovi, který pálil do odkryté poloviny branky, ale Rask se natáhl a dokázal puk vyrazit lapačkou!

25:38
    Hosté nadále taví svého soupeře v jeho obranném pásmu. Schází jen další nebezpečná střela.

25:53
    Před Raska se nyní natlačil Micheal Ferland, který ani nadvakrát nedostal puk za záda finského brankáře!

25:57
    Po vyhraném buly střílel od modré Dougie Hamilton. Puk je v Raskově lapačce.

26:10
    Domácí jsou v plném počtu. Mohou si oddechnout, čelili výborné přesilovce Hurricanes.

26:39
    Tlak Caroliny ještě pokračoval. Nyní končí puk před Raskem a tak tu máme reklamní přestávku.

26:56
    Střela Calvina de Haana byla sražena do ochranné sítě. No, hráči Caroliny dělají domácím velké problémy a ukazují, že v konferenčním finále nejsou náhodou.

27:27
    Dalton Heinen střílel z levého kruhu k bližší tyčce. To bylo možná trochu překvapivé řešení, ale Mrázek zákrok zvládl. Puk trefil jeho vyrážečku.

28:38
    Hokejisté Bostonu se nemohou dostat přes střední pásmo, které hosté dobře zahušťují.

28:52
    Teď se to podařilo Davidovi Pastrňákovi, který projel po levé straně a vypálil na Mrázka. Ten vyráží.

29:06
    Teď Mrázek přerušil hru po dalekonosné střele Brada Marchanda.

29:18
    Hosté se ujímají vedení! GREG MCKEGG se z levé strany natlačil před Raska a vystřelil. Puk propadl mezi rukou a tělem domácího brankáře za jeho záda a Rask mu ještě nechtěně pomohl za brankovou čáru svým betonem. Zhruba ve chvíli, kdy kotouč překračoval čáru, McKegg na Raska po kontaktu s obráncem Kampferem spadl. Domácí kouč Cassidy pak zřejmě chvíli zvažoval trenérskou výzvu kvůli střetu hostujícího útočníka s gólmanem, ale nakonec k ní nesáhl – 1:2. Asistence: Jordan Martinook a Micheal Ferland.
    29:18 Greg MCKEGG - 1:2

30:28
    Na skóre nic nezměnil Patrice Bergeron. Ten hostující branku netrefil.

31:19
    Před brankou si našel puk Teuvo Teräväinen, který zblízka nepřekonal Raska! Nechybělo mnoho a bylo to o dva góly.

32:10
    Ve druhé části jsou Canes jasně lepší. Bruins jsou děním na ledě asi zaskočeni.

33:13
    Hosté rozbíjejí akce soupeře ještě ve středním pásmu. Mrázek tak nemá moc práce.

34:15
    Domácí už opravdu nevěděli, jak založit útočnou akci a tak zahráli na icing.

34:27
    Teď se do šance dostali! Chris Wagner nahrnul puk před brankoviště, kde byl Brandon Carlo. Ten ale ani nadvakrát Mrázka nepřekonal. Brankář Canes kotouč zalehl a tak tu máme reklamní přestávku!
    34:27 Wagner, Carlo a Kuraly nedostali puk za záda Petra Mrázka.

34:51
    Marchand, Bergeron a Pastrňák vytvořili závar před hostující brankou. Nikdo z útočné trojice Bruins se však nedostal k zakončení.

35:02
    Akce ale pokračovala! David Pastrňák poslal od mantinelu puk před branku na hůl Brada Marchanda, který ve velké šanci přestřelil!

36:47
    Přeci jen domácí přidávají! David Krejčí před brankou dobře tečoval Krugovu střelu, ale ještě lepší zákrok si připsal Petr Mrázek, který secvakl betony velmi rychle k sobě.

36:56
    Micheal Ferland držel Davida Krejčího u mantinelu, což bylo posouzeno jako nedovolené bránění. Domácí budou hrát přesilovku!

38:03
    Vypadalo to, že puk už domácím unikl do středního pásma, ale hvizd čárového nepřišel! Po přihrávce Pastrňáka se tak sám před Mrázkem ocitl Marcus Johansson, jehož střelu Mrázek přizvedl do ochranné sítě. Teď se český gólman na rozhodčí hodně zlobí právě kvůli neodpískanému postavení mimo hru.

38:57
    Hosté nápor Bruins přestáli a jsou v plném počtu.

39:39
    Z pravé strany střílel Justin Faulk, jehož střelu vyrazil Rask, který si puk musel přes houštinu těl pracně hledat.

40:00

Ve druhé třetině se střelecky prosadili pouze Hurikáni, kteří tak vedou v TD Garden 2:1. Hosté byli od začátku prostřední části lepším mužstvem a svou převahu korunovali ve 30. minutě. Greg McKegg se natlačil až před Raska a našel cestičku, kudy se puk dostal až za brankovou čáru. McKegg pak na gólmana domácích spadl, ale challenge kvůli případnému faulu na brankáře si Bruins nakonec nevyžádali. Medvědi se probudili ze zimního spánku až v posledních šesti minutách periody, kdy si vytvořili několik šancí, ovšem Petra Mrázka překonat nedokázali.

40:49
    Jordan Staal dohrál v rohu za domácí brankou Chrise Wagnera. To rozpoutalo menší potyčku. Za tu se asi vylučovat nebude, ale uvidíme, zda rozhodčí nějak neohodnotí Staalův zákrok.

40:49
    A ohodnotili. Jordan Staal dostal dvě minuty za vražení.

41:30
    Hosté se osvobodili vyhozením Slavina.

41:59
    Nyní vyhodil Lucas Wallmark.

42:26
    Domácí vyrovnávají! Přesilovku řídil z modré čáry David Krejčí, který nahrál na pravý kruh Bradovi Marchandovi, jehož střelu ještě dokázal vyrazit Mrázek, ale proti dorážce MARCUSE JOHANSSONA už byl bezmocný. Švédovi stačilo zvednout puk nad beton gólmana. Asistence: Brad Marchand a David Krejčí.
    42:26 Marcus JOHANSSON - 2:2

42:41
    Andrej Svečnikov zůstal ležet na ledě po střetu s Kuralym, což je pro hostujícího hráče hodně nepříjemné. Mladý útočník už v play-off vynechal několik zápasů kvůli otřesu mozku. Vylučuje se ale na druhé straně. Potrestán je Dougie Hamilton za hrubost.

42:54
    Domácí ve třetí části obracejí skóre díky dvěma využitým přesilovkám! Skvělou práci odvedl Jake DeBrusk, který nejprve nenechal vyhodit Pesceho a o chvíli později z pozice téměř na kolenou dokázal najít před brankou Brada Marchanda. Ten místo zakončení ještě z první posunul kotouč mezi kruhy na PATRICEHO BERGERONA, jenž zamířil mezi betony gólmana Mrázka. Asistence: Brad Marchand a Jake DeBrusk.
    42:54 Patrice BERGERON - 3:2

44:20
    Canes se ocitají v situaci, kdy musejí dohánět. Uvidíme, jak se s tím vypořádají.

45:20
    Hra se přiostřuje! Dougie Hamilton sestřelil za hostující brankou Davida Backese a rozhodčí signalizují vyloučení. Bruins ale zatím drží kotouč.

45:29
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Dougie Hamilton – 2 min., nedovolené bránění).

45:58
    Domácí publikum si teď vychutnává Dougieho Hamiltona, který v Bostonu dříve působil. Obránce Canes sedí už podruhé ve třetí části na trestné lavici.

46:40
    Tahle přesilovka se domácím zatím tolik nedaří. Canes se osvobodili.

47:30
    Hosté jsou v plném počtu. Třetí oslabení ve třetí části už přestáli.

48:12
    De Haan neměl komu a tak střílel ze středního pásma. Tohle byla snadná práce pro Raska.

48:49
    Pěkná kombinace hostí. Střela Jordana Staala z levého kruhu ještě prošla mezi bruslemi clonícího Williamse, ale Rask si dokázal poradit a nakonec i přerušil hru. Následuje reklamní přestávka.

49:43
    Hosté zatím nemohou najít pohodu ze druhé třetiny. To Bruins obrat hodně pomohl.

50:30
    Vstupujeme do závěrečné desetiminutovky normální hrací doby. Bruins hájí těsný náskok.

51:24
    David Pastrňák přepadl přes nohy bránícího hráče a publiku si žádá vyloučení. Rozhodčí však tento zákrok přešli.

52:00
    Z pravé strany to vyzkoušel Danton Heinen, jehož střelu má Mrázek v lapačce. Reklamní přestávka.

52:29
    Kličkující Nino Niederreiter byl vytlačen až do středního pásma.

53:23
    Krásná kombinace mezi Ahem, Svečnikovem a Teräväinenem. Posledně jmenovaný zblízka minul branku!

54:02
    Kotouč byl sražen do ochranné sítě za brankou Bostonu. Šest minut před koncem je tu reklamní přestávka.

54:35
    Domácí se už zatahují do defenzivy a čekají na svého soupeře. Je to Carolina, která musí hrát.

55:50
    Petr Mrázek ještě udržel hosty ve hře! Nordström našel od zadního mantinelu před brankou nepokrytého Chrise Wagnera, který zamířil do připraveného brankáře Caroliny!
    55:50 Zákrok Mrázka proti Wagnerovi.

56:20
    Hurikánům se už krátí čas, stále je to ale hratelné. Stačí jediný gól.

57:22
    Nahození Calvina de Haana od modré čáry Rask dobře viděl a přidržel puk v lapačce.

57:31
    Branka hostí je už prázdná!

57:47
    Domácí trestají hru Caroliny bez gólmana! Brandon Carlo se dostal ke kotouči ve středním pásmu a chtěl ho poslat do odkryté branky. Trefil brusle spoluhráče CHARLIEHO COYLA, poté puk tečoval i hráč hostí a ten se následně doklouzal do opuštění klece. I kdyby ji minul, tak by se pravděpodobně jednalo o technický gól, protože Coyla, který se snažil kotouč dobruslit, chytil za dres Aho. Asistence: Brandon Carlo a Sean Kuraly.
    57:47 Charlie COYLE - 4:2

57:58
    Je definitivně rozhodnuto! Teräväinen namazal kotouč CHRISOVI WAGNEROVI, který se díky tomu dostal do samostatného úniku. Zvolil forhendovou kličku a pod levým betonem Mrázka prostrčil puk do branky – 5:2. Bez asistence.
    57:58 Chris WAGNER - 5:2

59:01
    Máme tu už poslední minutu zápasu.

59:32
    Fanoušci Bostonu jsou na nohou a již slaví první vítězství v sérii!

Ve třetí třetině Bruins smetli Carolinu čtyřmi góly a připisují si tak první vítězství v sérii! Hosté, kteří hráli 40 minut výborně, doplatili na začátku třetí dvacetiminutovky na nedisciplinovanost. Domácí Boston využil během 28 sekund dvě přesilovky a otočil skóre z 1:2 na 3:2. Nejprve dorážel po Marchandově střele Marcus Johansson a poté opět Marchand vyzval ke skórování Patriceho Bergerona. Inkasované góly hosty poznamenaly a už nebyli tak nebezpeční. V závěru to chtěli Canes zkusit bez brankáře, ovšem hra vabank se jim nevyplatila, když puk, který vypálil ve středním pásmu Carlo, tečoval bruslí Charlie Coyle a po další teči od hráče Caroliny skončil kotouč až v prázdné brance. O pouhých 11 sekund později pak pečetil skóre ze samostatného úniku Chris Wagner.

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 28:31 (8:10, 10:15, 10:6)

Petr Mrázek (CAR) 60 minut, 23 zákroků, 4 góly, 85,2 %

To už je z mé strany vše. Někdy se u NHL těším opět na počtenou! (05:09:04)

Martin Augustin

Góly a asistencie: 3. Kampfer (Ma. Johansson), 43. Ma. Johansson (Marchand, Krejčí), 43. Bergeron (Marchand, DeBrusk), 58. Coyle (Carlo, Kuraly), 58. Wagner – 4. Aho (Svečnikov, J. Staal), 30. McKegg (Martinook, Ferland)

Carolina Hurricanes: Mrázek (McElhinney) – D. Hamilton, Slavin, Faulk (A), Pesce, de Haan, H. Fleury – Williams (C), J. Staal (A), Niederreiter – T. Teräväinen, Aho, Svečnikov – B. McGinn, Wallmark, Foegele – Ferland, McKegg, Martinook.

Diváci: 17 565