Ružomberok – Slovan Bratislava 3:2 (kon.) | Žilina – Dunajská Streda 1:2 (kon.)
MFK Ružomberok
3:2 (2:1)
ŠK Slovan Bratislava
Nedeľa 05.05.2019, 15:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 7. kolo

V druhom polčase najskôr Kristi Qose zvýšil domáci náskok na rozdiel dvoch gólov, no v závere hostia zdramatizovali duel presným zásahom Marina Ljubičića. Liptáci už ale zvládli zostávajúce minúty a vyhrali nad Slovanom Bratislava 3:2.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (17:16:47)

90+2

90+2
    Slovanu teraz zabránil v útoku umným vybehnutím Macík.

90+2
    Slovan si vpredu počína nedovolene, krátko na to opäť získava loptu.

90+1
    Domáci fanklub sa snaží dodať hráčom sily, aby zvládli posledné minúty. Vpredu sú ale hostia a Ján Maslo je opäť v permanencii, keď hlavou odvracia loptu.

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

89
    Hostí gól povzbudil a Ján Maslo odvracia ďalší útok Slovana.

87
    Slovan dal gól!
    Lopta sa v ružomberskej šestnástke dostáva pred MARINA LJUBIČIĆA a ten strelou zblízka znižuje na 3:2!

86
    Rastislav Kružliak hľadal Gal Andrezlyho, ktorý si nabiehal do veľkého vápna hostí, no jeho prihrávka bola nepresná.

85
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Zinedin Mustedanagić, prichádza Matej Kochan.

84
    Nebezpečnú prihrávku hostí odvracia Qose, následne Slovanisti pália na bránu spoza šestnástky, no triafajú len svojho hráča pred bránou.

82
    Žltú kartu dostáva Dominik Kružliak (MFK Ružomberok).

82
    Strelec si nabieha na center z ľavého krídla a loptu chytá Macík.

81
    Domáca obrana odvrátila ďalší útok hostí.

80
    Balasí našli centrom z pravého krídla Šporara, ktorého hlavičku kryje Macík.

79
    Liptáci strácajú loptu po odpískaní útočného faulu. Tribúnam sa tento verdikt moc nepozdával.

79
    Hostia odvrátili center z priameho kopu.

78
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Štefan Gerec, prichádza Rastislav Kružliak.

78
    Ružomberok získal priamy kop.

Ján Kmeť

Góly: 16. Gerec (Čurma), 45+1. Mustedanagić (Kostadinov), 72. Qose (Mustedanagić) – 7. Holman (Moha), 87. Ljubicić (Dražić)

Karty:   27. Mustedanagić (RUZ), 66. Jonec (RUZ), 82. Kružliak (RUZ) – 47. Holman (SBA)

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo, Kružliak (C), Jonec – Qose, Takáč – Kostadinov (75. Jedinák), Mustedanagić (85. Kochan), Gál-Andrezly – Gerec (78. Kružliak).
    Náhradníci: Čtvrtečka – Kmeť, Kochan, Madleňák, R. Kružliak, V. Jedinák, Brenkus.

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Apau, Bajrić, Guzmics, Stangl (58. Medvěděv) – Ljubicić – Čavrić (75. Strelec), Dražić, Holman (68. Ratão), Moha – Šporar (C).
    Náhradníci: Greif – Rabiu, Cmiljanić, Medvěděv, Ratão, Strelec, Potom.

Rozhodca: Kráľovič – Vorel, Jenčura