Frosinone – Neapol 0:2 (kon.) | Chievo – Parma 1:1 (kon.) | Spal – CFC Janov 1:1 (kon.)
Sampdoria – Lazio 1:2 (kon.) | Turín – AC Miláno 2:0 (kon.)
Chievo Verona
1:1 (0:1)
FC Parma
cz Nedeľa 28.04.2019, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Talianska Seria A • 34. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (17:01:45)

Dnešní vyrovnané utkání končí remízou. Zatímco v prvním poločase byli o kousek lepší hosté, tak v druhém poločase byli o kousek lepší domácí. V 39. minutě poslal hosty do vedení slovenský záložník Juraj Kucka, který uklidil míč do branky hlavou. V 66. minutě vyrovnal skóre utkání domácí Meggiorini, který lehce tečoval centr Vignata z levé strany hřiště. Další šance měl domácí Barba, ale jeden gól mu neuznali rozhodčí a pak trefil pouze Sepeho. V příštím utkání hrají hráči Chieva 4.5. doma se Spalem. Parma příště hraje doma 5.5. se Sampdorií.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Gervinho (Parma Calcio 1913).

90+3
    Domácí Barba se proběhl po levé straně a nacentroval do vápna. Jeho centr byl moc dlouhý, takže nikoho ve žlutém ve vápně nenašel.

90+2
    Hosté zase chtěli dopředu, ale záložník Barilla uklouzl a ztratil míč.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

88
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Fabio Ceravolo, přichází Leo Štulac.

86
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Ibrahim Karamoko.

84
    Domácí Barba se uvolnil na levé straně a odcentroval do vápna. Jeho přetažený centr nikoho ve žlutém nenašel.

83
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Marcello Gazzola, přichází Mattia Sprocati.

82
    Žlutou kartu dostává Bruno Alves (Parma Calcio 1913).

81
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Sofian Kiyine.

80
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Matteo Scozzarella, přichází Luca Rigoni.

78
    Dobrý míč do vápna dostal hostující Scozzarella, ale jeho střela trefila pouze postranní síť domácí branky.

76
    Domácí nyní kombinují poblíž poloviny hřiště.

74
    Po hezké kombinaci domácích se ke střele ve vápně dostal Barba. Jeho střelu nádherně vyrazil hostující Sepe.